مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

دانستنی های بسیار جذاب در رابطه با کشور ویتنام

0 115

کشور ویتنام از جمله کشور هایی است که در همیشه معروف است به کشور پر از داستان که ما قصد داریم این داستان ها را برایتان بیان کنیم .
این کشور بسیار زیبا و سرسبز است که در جنوب اسیا وجود دارد و همچنین حقایقی دارند که بهتر است با انها اشنا شوید .

کشور ویتنام

تاریخ کشور ویتنام

همانطور که میدانید این کشور طولانی ترین جنگ را داشته است که همین موضوع توانسته ضرر های بسیار زیادی به این کشور بزند و سبب سرکوب شدن ان تا حد زیادی شده باشد .
به دلیل همین جنگ این کشور معروفیت زیادی دارد چون بیشتر از سه ملیون کشته بر جای گذاشت و میتوان گفت با وجود طولانی بودن این جنگ اما نتیحه و سودی نداشت .

کشور ویتنام

عجایب کشور ویتنام

در این کشور قطاری وجود دارد که از یکی از کوچه های تنگ و شلوغ میگذرد و همین امر سبب شده است تا هر سال توریست های بسیار زیادی از انها دیدن کنند چون راهی بسیار عجیب و غریب است و برای بسیاری از افراد جذابیت دارد .
این موضوع را میتوانم کاملا درک کنم که حتی نتوانید ترکیب تخم مرغ و قهوه را تصور کنید اما این مورد یکی از نوشیدنی های پر طرفدار در این کشور است که محبوبیت زیادی دارد و افراد زیادی در طول روزمرگی خود از ان استفاده میکنند .
یکی از موارد عجیبی که وجود دارد این است که مردم این کشور از شراب مار برای شفا بخشی و حالات روحانی خود استفاده میکنند که این شراب میتواند برای بسیاری از افرادی که به این کشور سفر میکنند خوشاند نباشد و یا حتی کمی ترسناک هم باشد .

کشور ویتنام

رسم و رسومات کشور ویتنام

همانطور که میدانید در هر کشور و شهری رسم و رسوم هایی وجود دارد که شما بهتر است قبل از رفتن به انجا انها را بدانید .
برای نمونه زمانی که شما با شخصی رو به رو میشوید برای بار اول اینکه از زندگی خصوصی او سوال هایی بپرسید اصلا کار بی ادبانه ای نیست و کاملا این موضوع عرف است  و کسس ناراحت نمیشود .
همچنین شاید برایتان جالب باشد که بدانید ویتنامی ها از خوک برای حیوانات خانگی استفاده میکنند و معتقدند که خوک حیوانی بسیار مهربان است .

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.