کسب و کار

۱۲ نکته مدیریت زمان برای کارآفرینان

۱۲ نکته مدیریت زمان برای کارآفرینان

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((۱۲ نکته مدیریت زمان برای کارآفرینان)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

مشهور است که کارآفرینان برای موفقیت باید زمان زیادی را به کار اختصاص دهند. غیر معمول نیست که می شنوید صاحب مشاغل بزرگ ۶۰ ساعت یا بیشتر در هفته کار می کند. با این حال ، این مقدار کار می تواند تأثیر منفی زیادی بر سلامت روحی و جسمی فرد داشته باشد.در زیر روش هایی برای مدیریت زمان آورده شده است که میتواند به کارآفرین های عزیز کمک کند.

نکاتی برای مدیریت زمان

برای رسیدگی به این موضوع ، متخصصان مشغول باید راهی برای کار هوشمندتر پیدا کنند و به تدریج تعداد ساعاتی را که برای اداره مشاغل خود صرف می کنند کاهش دهند.

“سخت کار کردن مهم است ، اما سخت کار کردن می تواند بر سلامتی شما تأثیر بگذارد. یک قدم عملی که کارآفرینان مشغول می توانند بردارند تا هفته کاری ۶۰ ساعته را به ۳۰-۴۰ ساعت کاهش دهند؟ ” چیست؟

۱- مسدود کردن زمان

فعالیت های استراحت خود را همانطور که فعالیت های کاری خود را قرار می دهید در تقویم خود قرار دهید. این تنها راهی است که می توانید به طور موثر خود را مجبور کنید برای خودتان وقت بگذارید و استراحت کنید و البته زمان راهم مدیریت کنید.

۲- اجازه دهید متخصصان شما کار کنند

“ممکن است برای برخی از افراد واضح به نظر برسد ، اما برای دیگران اینقدر واضح نیست: شما به عنوان یک رهبر تجارت ، مجبور نیستید همه کارها را خودتان انجام دهید. شغل اصلی شما مربیگری افرادی است که روی تمام عناصر تجاری شما کار می کنند. به تمام کارهایی که انجام می دهید نگاهی بیندازید. من مطمئن هستم که شما در حال حاضر متخصصان اختصاصی در تیم خود برای مقابله با برخی از این موارد دارید. سپس ، خود را از آن کار کنار بگذارید و اجازه دهید مردم کار کنند.

12 نکته مدیریت زمان برای کارآفرینان
12 نکته مدیریت زمان برای کارآفرینان

۳- وظایف را به اندازه تقسیم کنید

“وظایفی را که باید انجام دهم ، بر اساس اندازه تقسیم می کنم. سپس ، فهمیدم که چه وظیفه ای را می توانم در یک ساعت مشخص از روز انجام دهم. از آنجا که من یک فرد سحرخیز هستم ، به راحتی می توانم در ابتدای روز کارهای بزرگ را به سرعت انجام دهم و پس از آن کارهای کوچکتر را انجام دهم. با این وجود ، ممکن است ترجیح دهید کارهای زیادی را تا آخر روز انجام دهید. این به عادات بهره وری شما بستگی دارد و نکته بسیار مهمی در مدیریت زمان است.

۴- واقع بین باشید

“همه ما شنیده ایم که مردم  برای کاری که باید تا آخر هفته تحویل دهند وسواس زیادی به خرج میدهند ، اما آنچه را که می توانند در مدت پنج سال انجام دهند دست کم می گیریم. اگر می خواهید هفته های کاری خود را به حداقل برسانید ، در مورد آنچه می توانید طی یک هفته به دست آورید صادق باشید. شناسایی مهمترین موضوعی که می توانید روی آن کار کنید تا خط اصلی شرکت شما را تحت تأثیر قرار دهد ، کلیدی است.

۵- اتوماسیون اهرم

 اتوماسیون بازاریابی کارهای روزمره و معمولی را برای شما انجام می دهد تا بتوانید وقت خود را عاقلانه سپری کنید و همچنان کارهای بیشتری انجام دهید. وقتی فناوری برای شما مناسب است ، ماندن در تولید و رعایت ضرب الاجل آسان تر است.

۶-مرزهای مشخص را تعیین کنید

“فقط با داشتن مرزهای مشخص برای زمان خود ، یک کارآفرین می تواند تعادل را پیدا کند. بسیاری از کارآفرینان موفق بعد از چند سال کوتاه صنایع خود را ترک می کنند تا زندگی خانوادگی خود را داشته باشند زیرا قادر به داشتن هر دو نیستند. تنها راهی که من قادر به استفاده خوب از کار و زندگی باشم طراحی است ، و به شما اطمینان می دهم ارزش تلاش را دارد. مرزهای مشخصی تعیین کنید و به آنها احترام بگذارید.

۷- برای مدیریت زمان،رهبران را پرورش داده و بسازید

“طرز فکر ، رهبری و سیستم صحیح مهم است. برای اینکه زمان خود را بسیار کاهش دهید ، باید به مردم اعتماد کنید. سپس شما باید رهبران سازمان خود را پرورش داده و ایجاد کنید. برای موفقیت شما باید سیستمی داشته باشید که آن رهبران به طور روزمره با اهداف مشخص و دستور کار پیرامون مدیریت و رشد شرکت روبرو شوند. خودشه. از وقت اضافی خود لذت ببرید.

۸- انجام برخی کارها را برون سپاری کنید

“اگر یک کارآفرین منابعی برای استخدام داخلی و تفویض وظایف خاص نداشته باشد ، می تواند کارهای خسته کننده ای را که درآمدزایی ندارند ، برون سپاری کند. بعنوان مثال ، وظایف زیر می توانند به خارج از کشور سپرده شوند: ایجاد محتوای وبلاگ ، بازاریابی شبکه های اجتماعی ، طراحی وب سایت ، و حسابداری.

۹- شارژ روحی بین جلسات کاری

“اجتناب از ساعتهای طولانی کار سختی است ، اما وقفه بین کارها می تواند درد را تسکین دهد. اگر ساعات طولانی از تماس های اولیه از طریق جلسات با مشتری در اواخر شب گذشته است ، از روز کاری خود نهایت استفاده را ببرید. به سالن بدنسازی بروید ، ناهار را بیرون از منزل صرف کنید ، به یک کتاب صوتی گوش دهید. شارژ مجدد بین سایر جلسات پرانرژی یک تمرین طولانی مدت است که ارزش امتحان آن را دارد.

۱۰-برنامه ریزی کنید

“برنامه ریزی وقفه های سخت در برنامه روزمره به شما کمک می کند تا تعادل را با سایر قسمتهای زندگی خود حفظ کنید. روز خود را به چند شیفت کاری تقسیم کنید تا یک جدایی طبیعی در برنامه شما ایجاد کند. نادیده گرفتن این جنبه از برنامه روزمره شما می تواند برای کار مضر باشد و اغلب اوقات منجر به ضد بهره وری می شود.

مدیریت زمان ۱۱- اهداف خارج از شغل خود را تعیین کنید

“کارآفرینان هدف محور هستند و معمولاً بیش از حد درگیر اهداف شغلی می شوند. من دوست دارم اهداف تناسب اندام داشته باشم که مثلاً یک برنامه تمرینی را تعیین کند. من اخیراً در کلاسهای غواصی و قایقرانی نیز شرکت کردم تا از دفتر خارج شوم و روی چیز جدید و ماجراجویانه ای تمرکز کنم. تلفن را در خانه بگذارید و به جستجوی جهان بپردازید.

۱۲-تیم خود را توانمند کنید

“تیم خود را توانمند کنید. بسیاری از کارآفرینان فکر می کنند که هنوز باید در هر کاری در شرکت حضور داشته باشند ، که برای آنها خسته کننده است و در نهایت باعث دلسرد شدن کارکنانی می شود که آماده گام برداشتن و افزایش کار هستند. من این کار را سالها پیش کردم وقتی که یک عمل جراحی اساسی انجام دادم و مجبور شدم در طول دوره نقاهت مسئولیت های خود را انجام دهم و این موضوع خسته کننده بود ،پس از دیگر اعضای توانمند شرکت کمک گرفتم.

لطفا نظرات خود را درباره “۱۲ نکته مدیریت زمان برای کارآفرینان” با ما در میان بگذارید.

منبع :smallbiztrends

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا