رسانه

هنرپیشه‌های تراز اولی که به بدلکار اعتقادی ندارند!

هنرپیشه‌های تراز اولی که به بدلکار اعتقادی ندارند!

رایان گاسلینگ بدلکار می‌شود

این فیلم برای کارگردانش به‌شدت شخصی خواهد بود چرا که او کارش را با بدل‌کاری آغاز کرد و سپس به یک فیلمساز طراز اول تبدیل شد.

 یونیورسال پس از رقابتی تنگاتنگ امتیاز پخش فیلم درام جدیدی به کارگردانی «دیوید لیچ» و بازی «رایان گاسلینگ» در نقش یک بدل‌کار را خریداری کرد. «درو پیرس» نویسنده‌ی «هابز و شا» (Hobbs & Shaw) فیلمنامه‌ی این پروژه را به نگارش درمی‌آورد.

این فیلم برای لیچ به‌شدت شخصی خواهد بود چرا که او کارش را با بدل‌کاری آغاز کرد و سپس به یک فیلمساز طراز اول تبدیل شد.

«چاد استاهلسکی» همکاری کارگردان او در چندگانه‌ی «جان ویک» (John Wick) نیز همین سرنوشت را پیدا کرد. لیچ که «ددپول ۲» (Deadpool 2) را نیز ساخته، مدتی بود که در نظر داشت یک فیلم در مورد بدل‌کاری در فیلم‌های اکشن تولید کند، ژانری که به لطف بازی «برد پیت» در نقش «کلف بوث» در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» (Once Upon A Time…In Hollywood) «کوئنتین تارانتینو» توجه فیلمسازان را معطوف کرد.

 گاسلینگ در فیلم‌های «بران» (Drive) و «جایی آن‌سوی کاج‌ها» (Place Beyond The Pines) نقش‌هایی مشابه را تجربه کرده است. لیچ با کمپانی «۸۷نورث» و «گایمن کسدی» با «اینترتینمنت ۳۶۰» تهیه‌کنندگان این پروژه خواهند بود. لیچ و گاسلینگ پروژه‌های پرشماری پیش روی خود دارند.

لیچ در حال حاضر مراحل پیش‌تولید فیلم اکشن «قطار سریع‌السیر» (Bullet Train) با بازی «برد پیت» را پشت سر می‌گذارد، در حالی که گاسلینگ برای بازی در فیلم «مرد خاکستری» (The Gray Man) نت‌فلیکس به همراه «کریس اوانز» و کارگردانی «برادران روسو» قرارداد بسته است. گاسلینگ در فیلم فضایی دیگری برای استودیوی ام‌جی‌ام و «لرد و میلر» نیز باید جلوی دوربین برود.

منبع،ایران آرت

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا