ریپورتاژ

معرفی آموزشگاه نقاشی در تهران

چکیده : آموزشگاه های نقاشی، بهترین محل برای پرورش استعدادهای هنری هستند و اگر شما هم می خواهید در یک سبک خاص از نقاشی به یک استاد ماهر تبدیل شوید و در آن تکنیک حرفی برای گفتن داشته باشید، حتما باید در یک آموزشگاه خوب آموزش ببینید.

آموزشگاه های نقاشی، بهترین محل برای پرورش استعدادهای هنری هستند و اگر شما هم می خواهید در یک سبک خاص از نقاشی به یک استاد ماهر تبدیل شوید و در آن تکنیک حرفی برای گفتن داشته باشید، حتما باید در یک آموزشگاه خوب آموزش ببینید. برخی از هنرجویان در انتخاب آموزشگاه نقاشی، اشتباهاتی را انجام می دهند که البته قابل جبران است. اگر شما هم به دنبال بهترین اموزشگاه نقاشی در تهران هستید، به جای درستی آمده اید. ما می خواهیم در این صفحه علاوه بر معرفی یک اموزشگاه نقاشی خوب در تهران، دوره هایی که توسط این آموزشگاه برگزار می شوند را هم شرح دهیم. پس لطفا همراه ما باشید.

 1692183523.jpg

معرفی آموزشگاه نقاشی تهران

پیش از بررسی دوره های مختلف آموزش نقاشی و هزینه کلاس نقاشی، در همین ابتدا می خواهیم بهترین اموزشگاه نقاشی در تهران یعنی آموزشگاه وصال را به شما معرفی کنیم. آموزشگاه وصال در سال ۱۳۹۰ توسط استاد محمد مرادی تاسیس شده است و سابقه فعالیت طولانی مدت دارد. استاد محمد مرادی با بیش از ۲۰ سال تجربه کاری در زمینه نقاشی، موفق به برگزاری دوره های زیادی برای هنرجویان شده است و هم اکنون در آموزشگاه ایشان، سبک های مختلف نقاشی مثل نقاشی با مداد، سیاه قلم و … آموزش داده می شوند.

شما می توانید نمونه کارهای اساتید و هنرجویان آموزشگاه وصال را در سایت اختصاصی این آموزشگاه مشاهده کنید و پس از بررسی دوره های مختلفی که برگزار می کند، در یکی از دوره های مورد علاقه تان ثبت نام کنید. تمام دوره های آموزش نقاشی در موسسه وصال از سطح مبتدی تا پیشرفته دایر هستند تا شما هنرجویان عزیز بتوانید متناسب با سطح خود در کلاس نقاشی ثبت نام کنید.

انواع سبک های نقاشی در آموزشگاه وصال

سبک های مختلف نقاشی با توجه به سوژه نقاشی، ترکیب بندی، رنگ هایی که استفاده می شوند، سطحی که نقاشی بر روی آنها کشیده می شود و تکنیک های مورد استفاده، شامل انواع مختلفی می باشند. این سبک ها هر یک در سطوح ابتدایی تا پیشرفته هستند و هنرجویان باید با توجه به علاقه مندی و استعدادی که دارند، در این دوره ها شرکت نمایند.

آموزش نقاشی با رنگ روغن

تکنیک های مختلف نقاشی با رنگ روغن توسط اساتید در آموزشگاه وصال، آموزش داده می شوند و شما زیر نظر مربی و با استفاده از تمام منابع داخلی و خارجی، می توانید این آموزش ها را بگذرانید. شما می توانید نقاشی با رنگ روغن را با دوره های اولیه شروع کنید و پس ارتقاء مهارت های خود وارد دوره های پیشرفته شوید.

دوره های آموزش نقاشی با رنگ روغن، به شکل های مختلف و در زمان های متفاوتی برگزار می شوند تا شما متناسب با زمان آزادی که در روز دارید، بتوانید در این دوره شرکت کنید. در پایان دوره ها نیز گواهینامه معتبر از سوی آموزشگاه به شما اعطاء خواهد شد.

بعضی از سرفصل های آموزش نقاشی با رنگ روغن، عبارتند از :

 • آشنایی با ابزار و لوازم کار
 • طراحی روی بوم
 • انتقال طرح روی بوم
 • آماده سازی زمینه نقاشی
 • شناخت رنگ ها
 • نقاشی طبیعت و مناظر
 • و…

آموزش مداد رنگی

از جذاب ترین کلاس های نقاشی در آموزشگاه وصال، آموزش مداد رنگی است که بچه ها استقبال بیشتری از این کلاس دارند. برای نقاشی با مداد رنگی در سطوح مبتدی از رنگ های اولیه استفاده می شود و با پیشرفت سطح می توان رنگ های بیشتری را هم به کار برد.

آموزش سیاه قلم

سیاه قلم از تکنیک های خاص نقاشی است که به مهارت بالایی نیاز دارد. شما می توانید آموزش سیاه قلم را به صورت خصوصی زیر نظر یک استاد حرفه ای در آموزشگاه وصال بگذرانید و سریع تر پیشرفت کنید. مزیتی که کلاس خصوصی دارد این است که زمان برگزاری کلاس بر اساس توافق شما و استاد است و اگر دانشجو یا شاغل باشید، انتخاب بهتری برای شماست.

 آموزش مداد رنگی

آموزش طراحی با مداد توسط اموزشگاه نقاشی در تهران

یکی از کلاس های نقاشی پرطرفدار در آموزشگاه وصال، آموزش طراحی با مداد است. شاید تصور کنید که مداد یک ابزار ساده برای طراحی است و نمی توانید با آن نقاشی های حرفه ای انجام دهید اما بهتر است بدانید که با استفاده از مداد می توان تصاویر خارق العاده ای را نقاشی کرد و با به کارگیری تکنیک های حرفه ای، زیباترین اثرها را می توان خلق کرد.

 آموزش سیاه قلم

 

کلاس نقاشی طراحی با مداد در آموزشگاه وصال زیر نظر برترین مربی ها برگزار می شود و شما از سطح مبتدی تا پیشرفته را می توانید در این آموزشگاه بگذرانید. بعضی از سرفصل های دوره آموزش طراحی با مداد، به شرح زیر هستند :

 • آشنایی با اصول ابتدایی طراحی چهره
 • آشنایی با اصول طراحی منظره
 • یادگیری طراحی چشم در حالات مختلف
 • طراحی حیوانات و مناظر مختلف
 • و…

ویژگی های بهترین اموزشگاه نقاشی در تهران

بهترین اموزشگاه نقاشی در تهران، چه ویژگی هایی دارد؟ در ادامه به این ویژگی ها اشاره می کنیم :

 • کادر آموزشی و مربیان اموزشگاه نقاشی در تهران دارای تحصیلات آکادمیک و سابقه فعالیت طولانی مدت هستند.
 • یک آموزشگاه نقاشی خوب، کلاس ها را با ظرفیت کم برگزار می کند تا آموزش به صورت حرفه ای صورت گیرد.
 • بهترین اموزشگاه نقاشی در تهران همچون آموزشگاه وصال، کلاس های متنوعی را برگزار می کند.
 • آموزشگاه های نقاشی خوب در تهران، مدرک معتبر ارائه می دهند.

هزینه کلاس نقاشی در بهترین اموزشگاه نقاشی در تهران

احتمالا برای شما هم سوال است که هزینه شرکت در کلاس های بهترین اموزشگاه نقاشی در تهران چقدر است؟ هزینه کلاس نقاشی با توجه به عواملی مشخص می شود از جمله آنکه :

 • تعداد جلسات هر دوره آموزش نقاشی
 • مبتدی یا پیشرفته بودن سطح
 • تکنیک انتخابی مثل سیاه قلم، مداد رنگی، نقاشی با رنگ روغن و …
 • کودک یا بزرگسال بودن هنرجو
 • تجربه مربی و سابقه فعالیت آموزشگاه
 • و…

به طور معمول، هزینه کلاس نقاشی در سطوح مقدماتی، مناسب تر است اما با ارتقاء سطح، هزینه کلاس افزایش دارد. علاوه بر هزینه کلاس نقاشی شما باید ابزارهای لازم برای کلاس را هم تهیه کنید که با ثبت نام در کلاس، این ابزارها به شما معرفی می شوند تا تهیه کنید.

 1692183067.jpg

تماس با آموزشگاه کلاس نقاشی وصال در تهران

آموزشگاه وصال به عنوان بهترین اموزشگاه نقاشی در تهران، هنرجویان را در تمام رشته های سیاه قلم، نقاشی با رنگ روغن، مداد رنگی و … جذب می کند. شما می توانید برای اطلاع از اینکه کدام رشته مناسب شماست، نمونه کارهای هنرجویان را در سایت آموزشگاه ببینید و سپس با اساتید آموزشگاه مشورت کنید تا استعدادیابی شوید. شماره تماس آموزشگاه وصال، در سایت به نشانی vesal-art.com قرار داده شده است.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی(رپورتاژ) داشته و مجله اینترنتی ایران فان هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا