مد و زیبایی

خاص ترین حلقه های نامزدی در تاریخ

حلقه های نامزدی بیش از یک انگشتر هستند – آنها نسخه فیزیکی یک وعده و قرار هستند. برای برخی از زوج ها، حلقه نامزدی مهم نیست. برای دیگران، این فقط نماد ازدواج است که اهمیت دارد. اما برای بسیاری از افراد، به خصوص افراد مشهور، حلقه نامزدی بسیار مهم و تجملاتی است.در اینجا خاص ترین حلقه های نامزدی را برای شما گردآوری کرده ایم.

خاص ترین حلقه های نامزدی

پاریس هیلتون

زوج: پاریس هیلتون و پاریس لاتسیس
ارزش: ۶٫۵۸ میلیون دلار
انگشتر: الماس ۲۴c (برش قناری)

زمانی که دو پاریسی نامزد کردند، با حلقه‌ای که در سال ۲۰۰۵ ۴٫۷ میلیون دلار قیمت داشت،نامزدی خود را جشن گرفتند. اکنون، حلقه الماس تراش‌شده قناری ۲۴ قیراطی بیش از ۶٫۵ میلیون دلار ارزش دارد. نامزدی پاریس هیلتون و پاریس لاتسیس تنها ۶ ماه به طول انجامید اما حلقه برای همیشه باقی خواهد ماند.

خاص ترین حلقه های نامزدی

آیا می دانستید؟

هیلتون به عنوان ملکه مدرن حلقه های نامزدی گران قیمت شناخته می شود. نامزدی او در سال ۲۰۲۱ با یک سرمایه گذار خطرپذیر به نام کارتر ریم حلقه ای به ارزش بیش از ۱ میلیون دلار به دست آورد که چهارمین حلقه او تا به امروز است.

بیانسه

زوج: بیانسه و جی زی
ارزش: ۶٫۶ میلیون دلار
انگشتر: الماس ۱۸c (تراش زمرد)

جی زی در سال ۲۰۰۷ با این حلقه نامزدی ۱۸ قیراطی با الماس تراش خورده زمرد، با تزئینی از سنگ‌های الماس میکرو پاو، از بیانسه خواستگاری کرد. او آن را به قیمت حدود ۵ میلیون دلار خرید که اکنون حدود ۶٫۶ میلیون دلار ارزش دارد.

لورین شوارتز این انگشتر را طراحی کرد و به آن یک نوار پلاتینی دوشاخه داد. این زوج به او اجازه دادند طراحی خود را بدون هیچ نظری از جانب آنها انجام دهد.

آنا کورنیکووا

پیشنهاد: ۲۰۰۴
زوج: آنا کورنیکووا و انریکه ایگلسیاس
ارزش: ۷٫۵ میلیون دلار
انگشتر: الماس ۱۱c (گلابی شکل)

این انگشتر ۱۱ قیراطی شامپاین و کنیاک به شکل الماس به ستاره تنیس آنا کورنیکووا در سال ۲۰۰۴ اهدا شد. با این حال،طراحی و ساخت حلقه نامزدی او عمل سختی است.این جواهر از معادن آرگیل در استرالیا تهیه شد و در آن زمان حدود ۵ میلیون دلار ارزش داشت. امروز ارزش آن به ۷٫۵ میلیون دلار افزایش یافته است.

آیا می دانستید؟

معادن الماس آرگیل در استرالیای غربی ۹۰ درصد از الماس های صورتی و قرمز جهان را تولید می کند و همچنین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان الماس است. علیرغم تولید بیش از ۱۴ میلیون قیراط در سال، سنگ های با کیفیت جواهری به نسبت بسیار کمیاب هستند.

کیم کارداشیان

زوج: کیم کارداشیان و کانیه وست
ارزش: ۹٫۴ میلیون دلار
انگشتر: الماس ۱۵c (برش کوسن)

کانیه وست در سال ۲۰۱۳ از کیم کارداشیان با این الماس بی عیب و نقص تیپ IIa برش کوسنی خواستگاری کرد که او آن را به قیمت ۸ میلیون دلار خرید. با توجه به خلوص و اندازه سنگ (۱۵ قیراط)، این یک معامله بسیار خوب است.این سنگ روی یک نوار بسیار نازک قرار گرفته است که با الماس های کوچکتر نیز خالدار شده است.

آیا می دانستید؟

در طول هفته مد پاریس در سال ۲۰۱۶، کانیه و کیم با اسلحه مورد سرقت قرار گرفتند و اشیای قیمتی آنها از هتل آنها به سرقت رفتند که در مجموع حدود ۱۰ میلیون دلار خسارت برآورد شده بود.

الیزابت تیلور

زوج: الیزابت تیلور و ریچارد برتون
ارزش: ۱۰٫۷ میلیون دلار
انگشتر: الماس ۳۳٫۱۹c

ریچارد برتون، بازیگر، حلقه ساخته شده از سنگی به نام الماس کروپ را در سال ۱۹۶۸ به قیمت بیش از ۳۰۰ هزار دلار برای نامزدش، بازیگر معروف، الیزابت تیلور خرید. تیلور با جواهراتش به شهرت رسید. این حلقه نامزدی خاص در حراج کریستی به یک شرکت جواهرات کره ای در سال ۲۰۱۱ به قیمت ۸٫۸ میلیون دلار فروخته شد که ارزش آن در سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۰٫۷ میلیون دلار بود.

حلقه گران قیمت

این انگشتر که اکنون با نام الماس الیزابت تیلور شناخته می شود دارای نام بزرگی است که به خاطر خانواده کروپ نامگذاری شده است که دخترشان، ورا کروپ، تا زمان مرگش در سال ۱۹۶۷ مالک این حلقه بود.

ماریا کری

زوج: ماریا کری و جیمز پکر
ارزش: ۱۱٫۴ میلیون دلار
انگشتر: الماس پلاتین ۳۵c l

 سرمایه‌گذار میلیاردر استرالیایی زمانی که ۱۰ میلیون دلار روی این حلقه الماس پلاتین ۳۵ قیراطی (که اکنون بیش از ۱۱٫۴ میلیون دلار ارزش دارد)، می‌دانست که دارد چه می‌کند. الماس تراش زمرد توسط الماس های مخروطی برش باگت احاطه شده است.

آیا می دانستید؟

این داستان به جدایی ختم شد. نامزدی فقط ۱۰ ماه به طول انجامید و کری خواستار حفظ حلقه شد. با این حال، برای ناشناس ماندن همه چیز، او حلقه را در سال ۲۰۱۸ به یک جواهرفروش در لس آنجلس به قیمت مقرون به صرفه – ۲٫۱ میلیون دلار فروخت. آن جواهرساز تنها برنده اینجا بود.

جکی کندی اوناسیس

زوج: جکی کندی و ارسطو اوناسیس
ارزش: ۲۰٫۴ میلیون دلار
انگشتر: الماس ۴۰٫۴۲c (تراش مارکیز)

جکی کندی در سال ۱۹۶۸ پیشنهاد ازدواج ارسطو سقراط اوناسیس، یکی از ثروتمندترین مردان جهان را دریافت کرد، سالها پس از ترور همسر قبلی خود، جان اف کندی. اوناسیس، نجیب زاده کشتیرانی، مردی پرشور یونانی متولد ترکیه، و مردی که می دانست چگونه به خواسته خود برسد، برای او یک الماس ۴۰٫۴۲ قیراطی با تراش مارکیز خرید، که یکی از تنها ۱۸ سنگی بود که تراشیده شده بود. الماس قهوه ای لسوتو، استخراج شده در آفریقای جنوبی.

گریس کلی

زوج: گریس کلی و شاهزاده رینیر سوم از موناکو
ارزش: ۴۱٫۴ میلیون دلار
انگشتر: الماس ۱۰٫۴۷c (تراش زمرد)

حلقه سلبریتی ها

کمیاب ترین حلقه نامزدی در جهان، حلقه نامزدی گریس کلی است. هنگامی که شاهزاده رینیر سوم از موناکو در فصل کریسمس سال ۱۹۵۵ از بازیگر زن گریس کلی خواستگاری کرد، او نهایت افسانه را به انجام رساند. هر دختری که تا به حال آرزوی پرنسس بودن را در سر می پروراند، با حسادت بلندپروازانه شاهد بازنشستگی گریس کلی از صفحه نمایش و تبدیل شدن به یک شاهزاده خانم اروپایی در قصر کوهستانی موناکو بود.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا