مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

۹ اشتباه بزرگ شستن صورت پس از ارایش

0 110

شستن صورت موضوعی است که به طور روزانه است و روتین باید این امر را انجام دهید اما خانم ها نباید سر سری بگیرند و قوانین را رعایت نکنند مخصوصا پس از ارایش.
همانطور که میدانید ماندن ارایش روی صورت سبب ایجاد جوش های سر سیاه میشود که برای شما پشیمانی دارد پس اشتباهات خود را هنگام شستن صبشناسید و انها را ترک کنید .شستن صورت

۹ اشتباه بزرگ برای شستن صورت

۱٫یکی از اشتباهات رایج این است که دست های خود را قبل از شستو تمیز نمیکنید و با دست های الوده شروع میکنید به شستن .
۲٫ارایش خودتان را با دستمال های مرطوب تمیز کنید اما این به این معنا نیست که از دستمال مرطوب استفاده نکنید بلکه منظور این است که پس از پاک کردن باز هم صورت خود را با اب تمیز کنید چون دستمال مرطوب به طور کامل پوست شما را پاکیزه نمیکند.

همچنین بخوانید

شستن صورت
۳٫با عجله ارایش خود را پاک نکنید ! این امر سبب میشود تا شما بسیاری از قسمت ها را جا بندازید و بعدا همین قسمت ها جوش میزنند .
۴٫پس از شستن و تمیز کردن سعی کنید تا از حوله برای خشک کردن استفاده کنید و به ارامی روی پوست خود بکشید تا سبب چروک پوست نشود.
۵٫بعضی از خانم ها فکر میکنند استفاده ی مداوم از لایه برداری میتواند برای پوستشان مفید باشد اما این موضوع به این معنا نیست و سبب خشکی پوست شما میشود .
سعی کنید هفته ای یک بار از لایه بردار استفاده کنید .

شستن صورت
۶٫ممکن است شما هم برای سلامت پوست صورتتان از کرم هایی استفاده میکنید اما دقت داشته باشید تا قبل از خرید حتما در رابطه با انها تحقیق کنید و نوع پوست خود را بشناسید .
۷٫سعی کنید برای شستن و تمیز کردن پوستتان تعادل داشته باشید و این کار را در طول روز زیاد تکرار نکنید ممکن است به پوست شما اسیب هایی وارد شود .
۸٫سعی کنید همیشه کرم هایی مرطوب کننده داشته باشید تا بلافاصله پس از شستن از انها استفاده کنید تا بتوانید پوستی همیشه شاداب داشته باشید .
۹٫ از صابون برای پاک کردن استفاده نکنید چون سبب خشکی پوست شما میشود .

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.