کسب و کار

۷ راه برای بازاریابی موفق و پرسود

۷ راه برای بازاریابی موفق و پرسود

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((۷ راه برای بازاریابی موفق و پرسود)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی تأثیرگذار (Influencer marketing) یک تکنیک بازاریابی است که به جای کل بازار بر افراد خاص (یا رهبران) متمرکز است تا پیام برند شما را هدایت کند. این افراد افرادی را که بر گروه خاصی از خریداران بالقوه نفوذ دارند ، شناسایی کرده و فعالیتهای خود را نسبت به این افراد جهت می دهد. این مبتنی بر استراتژی دهان به دهان است که ارزشمندترین شکل بازاریابی محسوب می شود.شما را با راههایی آشنا میکنیم تا بازاریابی شما را موفق تر کند.

هدف شما با بازاریابی اینفلوئنسر ، دستیابی به یک تأثیرگذار قابل اعتماد است تا اعتماد به نفس را برای پیروان وی نیز آسان کند. امروزه بازاریابی اینفلوئنسر به دلیل اصطلاحی به نام “اطمینان” یک استراتژی موفق است. تأثیرگذارهایی که مردم به آنها اعتماد می کنند یا از آنها پیروی می کنند ، اطمینان از محصول یا خدمات را ارائه می دهند ، که برای شرکت ها موثرتر از عوامل مستقیم بازاریابی است.

همراه با موفقیت ، بازاریابی اینفلوئنسر چالش های زیادی را نیز به همراه دارد. بنابراین ، در اینجا هفت تکنیک برتر برای برنده شدن با بازاریابی تأثیرگذار آورده شده است.

 بازاریابی موفق
بازاریابی موفق

۷ راه برای بازاریابی موفق

۱- سعی کنید تأثیرگذاران بهتری پیدا کنید ، نه تأثیرگذارهای ارزان تر.

شما در تلاش هستید تا به یک تأثیرگذار دسترسی پیدا کنید تا از این طریق چیز ارزشمندی دریافت کنید. این باید از هر دو طریق کارساز باشد. شما باید مقداری ارزش به آنها بدهید تا در عوض آن را پس بگیرید. همیشه سعی کنید قبل از انتخاب تأثیرگذار ، مخاطب و محبوبیت آن را بررسی کنید.

۲- نوع تأثیرگذار مناسب خود را مشخص کنید.

ممکن است انواع مختلف تأثیرگذار در دسترس باشد. آنها ممکن است تأثیرگذار وبلاگ نویسان ، تأثیرگذارهای توییتر / اینستاگرام یا تأثیرگذار اجتماعی در منطقه محلی خود باشند. نوع تأثیرگذار و دسترسی اجتماعی شما به نوع خدماتی که کسب و کار شما ارائه می دهد و اینکه چگونه امیدوارید مصرف کنندگان بالقوه محصولات شما را به بهترین شکل دریافت کنند بستگی دارد. خوب است که تحقیق کنید تا انواع تأثیرگذارهای مناسب برای کسب و کار خود را تجزیه و تحلیل کنید.

۳- تفاوت بین تأثیرگذار و مدافع را بدانید.

تأثیرگذارها شخصی هستند که دارای موقعیت اجتماعی قابل توجهی هستند. آنها ممکن است چندین هزار دنبال کننده توییتر ، دنبال کنندگان اینستاگرام ، پسندیدن های فیس بوک و مشترکان RSS داشته باشند. آنها مرتبا مصاحبه می کنند ، مشترک می شوند و دوباره توییت می شوند.

آنها مرتبا وبلاگ می نویسند و ممکن است چند کتاب نیز نوشته باشند. آنها دسترسی قابل توجهی دارند و می توان از همان دسترسی برای ارتقا تجارت شما استفاده کرد. از طرف دیگر ، طرفداران ممکن است تنها چند صد پیرو داشته باشند. حتی ممکن است وبلاگ نویسی کنند و از نظر اجتماعی نتوانند خوب باشند. تفاوت را در انجام بهترین روشهای تبلیغاتی و بازاریابی برای تجارت خود بدانید.

۴- فعالیت تبلیغی را انجام دهید.

اگر می خواهید اینفلوئنسرها کاملاً به فعالیت تبلیغی شما بپردازند ، پس باید رابطه خوبی با آنها داشته باشید. تأثیرگذارهای مربوطه را برای برقراری ارتباط شناسایی کنید و در مورد چگونگی کمک به آنها فکر کنید.

این کمک ممکن است به صورت اشتراک مطالب ، تبلیغ کتابها یا پاسخ به سوالات آنها باشد. هرچه بیشتر به آنها کمک کنید ، آنها بیشتر می خواهند به شما کمک کنند. بهترین راه برای دستیابی به تأثیرگذاری که می خواهید درگیر آن شوید از طریق محتوایی است که آنها از قبل به اشتراک می گذارند و مکالمه هایی است که از قبل شروع یا هدایت می شوند. به عنوان مثال ، چت توییتر می تواند روش بسیار خوبی برای انجام آن باشد.

7 راه برای بازاریابی موفق و پرسود
7 راه برای بازاریابی موفق و پرسود

۵- به افراد تأثیرگذار شفافیت ارائه دهید.

در حالی که از بازاریابی تأثیرگذار استفاده می کنید ، باید نسبت به تأثیرگذارهای احتمالی شفاف باشید. در مورد محصول شما نباید هیچ گونه غرامت بیش از حد یا دروغ گفته شود. تأثیرگذارانی که تجربیات زیادی در مورد محصول شما دارند خوشحال نخواهند شد اگر رابطه خود را بر اساس دروغ با آنها برقرار کنید.

مطمئناً ، یک تأثیرگذار ناخوشایند می تواند منجر به یک شکست بازاریابی شود. باید در هر مرحله از تأثیرگذار ، از انتخاب تأثیرگذار تا جمع آوری نتایج استراتژی بازاریابی ، شفافیت وجود داشته باشد.

۶-وبلاگ نویسی مهمان را در محل انجام دهید.

شما می توانید وبلاگ خود را برای ارسال مهمان از طریق تأثیرگذارهای خود در سایت باز کنید. این یک موقعیت برنده است که می توانید محتوای جدید و مهیج را برای وبلاگ خود دریافت کنید ، همچنین فرصتی برای کار با تأثیرگذارهای مربوطه دارید. در عوض ، تأثیرگذارها در معرض مخاطبان شما قرار می گیرند و همچنین به وب سایت هایشان لینک می دهند.

۷- نتیجه خود را بسنجید.

رابطه ای را که با تأثیرگذاران برقرار می کنید و میزان نتیجه آن را مثمر ثمر بنویسید. نتیجه را قبل و بعد از تأثیرگذاری در بازاریابی مقایسه و تجزیه و تحلیل کنید و بر اساس آن برنامه های آینده را تنظیم کنید.

منبع:lifehack

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا