مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

۱۰ رمان عاشقانه‌ای که هر کس باید بخواند

0 544

پیش آمده که بخواهید ژانر عاشقانه را برای خواندن انتخاب کنید اما ندانید از کجا باید شروع کنید. رمان های عاشقانه ی زیادی در طول تاریخ نوشته شده اند اما تعداد محدودی از آن ها ارزش خواندن و نگه داری در کتابخانه را دارند. از آنجایی که خواندن و خریدن کتاب امری سلیقه ایست بهتر دانستیم تا با راهنمایی هرچند کم شما را در این راه یاری کنیم. ما آخرین لیست را که متعلق به سال ۲۰۱۸ است برایتان انتخاب کرده ایم و از بین صد رمان مورد انتخاب کارشناسان دیلی تلگراف، عاشقانه هایش را بیرون کشیده ایم. البته جای عاشقانه های بی نظیری مثل «بر باد رفته» (مارگارت میچل) یا «وداع با اسلحه» (ارنست همینگوی) در این فهرست خالی است.

 

همچنین بخوانید
class='yasr-rater-stars-vv' data-rater-postid='3692' data-rating='0' data-rater-starsize='24' data-rater-readonly='false' data-rater-nonce='a43828e9bb' data-issingular='true' data-cpt='posts'>
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.