کسب و کار

ایده های خوب برای کسب و کار با سرمایه کم

ایده های خوب برای کسب و کار با سرمایه کم

آرزو دارید که کار خود را شروع کنید اما سرمایه کمی دارید؟ در اینجا گزینه های زیادی برای بررسی وجود دارد.برای شروع یک کار کوچک به سرمایه زیادی احتیاج ندارید.اگر می خواهید مشاغلی با هزینه کم راه اندازی کنید ، این ۲۰ ایده کسب و کار با سرمایه کم به شما در ایجاد اشتیاق کارآفرینی کمک می کند.

۱- ایجاد محتوا

شبکه های اجتماعی و چرخه اخبار ۲۴ ساعته فرصت مناسبی را برای متخصصان خلاق مانند نویسندگان و طراحان گرافیک ایجاد کرده است که می توانند با استفاده از استعدادهای خود محتوای قابل اشتراک و با کیفیت بالا را برای مشاغل و رسانه ها ایجاد کنند. با تشکر از اقتصاد در حال رشد بازاریابی خود به عنوان یک ارائه دهنده خدمات حرفه ای از همیشه آسان تر است.

۲- دستیار شخصی یا مجازی

در همین راستا ، کسانی که مهارت های سازمانی خوبی دارند ، برای سایر کارآفرینانی که در حال رشد کسب و کار خود هستند و می خواهند روی کارهای با بازده بالا تمرکز کنند ، تقاضای زیادی دارند.  این افراد معمولاً از خانه برای بسیاری از مشتریان مختلف کار می کنند ، تقویم ها را ثبت می کنند ، ترتیب پروازها را می دهند و کارهای دفتری را انجام می دهند.

کسب و کار با سرمایه کم۳-معرفی کسب و کار با سرمایه کم،خدمات برنامه ریزی رویداد

اگر فردی کاملاً منظم و با جزئیات گرا باشید و عاشق گردهمایی مهمانی ها باشید ، ممکن است شخصیت مناسبی برای راه اندازی کسب و کار برنامه ریزی رویدادها داشته باشید. برنامه ریزان برگزاری مراسم برای عروسی ها ، مهمانی های تولد و دیدارهای کلاس کار می کنند و می توانند مهمانی مهیج را برای دیگران آسان کنند.

۴- بازرس حرفه ای

بسیاری از شرکت ها محصولات و خدمات را به افراد ارائه می دهند تا بتوانند درباره شرکت نظرات خود را بنویسند. آنها می خواهند یک بررسی خوب ، اما مهمتر از همه ، یک بررسی صادقانه داشته باشند. آنها هزینه زمان یا مرور شما را می پردازند و شما می توانید چیزهای جدیدی را امتحان کنید ، کتابهای جدید بخوانید ، آخرین فن آوری را تجربه کنید و موارد دیگر ، همه در حالی که حقوق می گیرید.

۵- مشاور شبکه های اجتماعی

شرکتهای بزرگتر می توانند آژانس یا کارمندان تمام وقت خود را برای مدیریت حسابهای فیس بوک و توییتر و وبلاگ خود استخدام کنند ، اما مشاغل کوچک اغلب مجبورند از بازاریابی شبکه های اجتماعی خود مراقبت کنند. صاحبان مشاغل با داشتن بسیاری از مسئولیت های دیگر ، ممکن است بیش از حد مشغول و یا بیش از حد باشند که بتوانند یک استراتژی عالی در شبکه های اجتماعی ارائه دهند. به عنوان یک مشاور ، می توانید به آنها کمک کنید تا بهترین تاکتیک ها ، ارسال برنامه ها و مطالب را برای مخاطبان هدف خود تعیین کنند. با افزایش تعداد پیروان آنها ، تجارت شما نیز رشد خواهد کرد.

۶- دوره ها و تدریس خصوصی آنلاین

چه علاقه ای دارید؟ یوگا؟ آشپزی؟ طراحی وب سایت؟ اگر از داخل و خارج چیزی می دانید ، می توانید با ارائه کلاس های مجازی به دیگران در غنی سازی زندگی خود کمک کنید. بسته ها و فیلم های آموزشی قابل بارگیری ایجاد کنید و گزینه دیگر برای اساتید مشتاق ، راه اندازی سرویس تدریس خصوصی مجازی یا خانگی است.

۷-معرفی کسب و کار با سرمایه کم ،آشپزی

این شغل مستلزم برنامه ریزی و تهیه وعده های غذایی هفتگی یا روزانه برای مشتریان خود است ، بنابراین مهارت های پخت و پز قوی و داشتن دانش کافی در مورد تغذیه و رژیم های غذایی خاص یک امر ضروری است. لزوماً نیازی به فارغ التحصیلی از مدرسه آشپزی ندارید ، اما داشتن برخی کلاس های آشپزی زیر کمربند اعتبار شما را افزایش می دهد. در حالی که ممکن است مجبور باشید برخی از مسافرت ها به سوپرمارکت ها و خانه های مشتری را طی کنید ، مشتریان شما باید هزینه مواد اولیه را علاوه بر هزینه خدمات شما تأمین کنند.

۸-خدمات ترجمه

اگر به زبان دوم تسلط دارید ، می توانید کار تبدیل کلمات نوشتاری و گفتاری را از یک زبان به زبان دیگر پیدا کنید. گسترش روابط بین المللی و افزایش تعداد غیرانگلیسی زبانان در ایالات متحده ، این زمینه را با رشد سریع رشد می دهد ، به طوری که اداره آمار کار پیش بینی رشد ۱۹ درصدی تا سال ۲۰۲۸ را دارد. شما می توانید خدمات مستقل خود را راه اندازی کنید و خود را به مشاغل بازاریابی کنید. ، مدارس ، بیمارستان ها ، دادگاه ها و مراکز کنفرانس.

۹-آموزش نرم افزار

آیا در یک برنامه نرم افزاری کاملاً تخصصی مهارت دارید؟ تقاضای فزاینده ای برای آموزش آماتورها و متخصصانی که به دنبال گسترش مجموعه مهارت های خود هستند ، وجود دارد. برنامه کارگاه های گروه های کوچک یا جلسات خصوصی را تنظیم کنید و هنگام ارائه آموزش کامل برنامه ، ساعت به ساعت شارژ کنید. صبر و حوصله و شخصیت والا مهم است.

کسب و کار با سرمایه کم۱۰- معرفی کسب و کار با سرمایه کم،دروس موسیقی

برای افراد مستعد موسیقی ، ارائه درس به دیگران که می خواهند یک ساز را یاد بگیرند می تواند منبع درآمد اضافی باشد. تا زمانی که پیانو آموزش ندهید ، دانش آموزان می توانند سازهای شخصی خود را برای درسهای یک ساعته به خانه شما بیاورند. از موسیقی یا کتاب آواز در ژانرهای مختلف و با هدف مهارت های مختلف استفاده کنید ، بنابراین می توانید انتخاب گسترده ای برای مشتریان بالقوه خود ارائه دهید. اگر خود را به دبیرستان های محلی و گروه های تئاتر جامعه بفرستید ، درس های صوتی نیز می توانند هزینه زیادی به همراه داشته باشند.

شاید شما به خواندن این مطلب هم علاقه مند باشید:چطور درآمد را از کسب و کارمان بالا ببریم؟

۱۱- خدمات دفترداری

بر خلاف تصور عمومی ، شما برای کار به عنوان یک دفتردار مستقل نیازی به یک حسابدار رسمی ندارید. تمام آنچه شما نیاز دارید مهارت در اعداد و دانش عملی از کارهای اساسی حسابداری است (اگرچه مدرک کاردانی حسابداری یا تجربه شغلی معادل آن ارجح است). اینها برخی از خدماتی است که می توانید به عنوان یک دفتردار خارجی ارائه دهید:

نگهداری نرم افزار حسابداری و سیستم های بایگانی
صدور صورتهای مالی
ایجاد ترازنامه
پردازش حقوق و دستمزد

۱۲- خدمات بازاریابی دیجیتال

اگر در زمینه بازاریابی تجربه دارید ، یک آژانس انفرادی بازاریابی دیجیتال یک ایده تجاری کم هزینه است که می توانید در کمترین زمان از خواب بیدار شوید. اگر سابقه بازاریابی ندارید اما به این رشته علاقه مند هستید ، می توانید دوره های آنلاین ارزان قیمت را برای توسعه مهارت های خود بگذرانید. یکی از بهترین و در عین حال چالش برانگیزترین موارد در مورد بازاریابی این است که همیشه در حال پیشرفت است. بنابراین ، اگر مهارت در داستان سرایی و یادگیری دارید ، یک شرکت بازاریابی دیجیتال شغلی است که می توانید سریع و ارزان آن را شروع کنید.

۱۳-بازاریابی وابسته

بازاریابی شرکت های وابسته آسان و ارزان شروع می شود ، اما برای موفقیت نیاز به فداکاری و چشم انداز طولانی مدت دارد. اساساً ، بازاریابی شرکت های وابسته شامل تبلیغ محصولات و خدمات شرکت های دیگر ، بدست آوردن کمیسیون بازده تولید شده است. تمام آنچه برای شروع به کار نیاز دارید یک وبلاگ یا وب سایت و یک محصول یا خدمات خاص است که دوست دارید آن را تبلیغ کنید. با این حال ، برای موفقیت در بازاریابی شرکت های وابسته ، باید بازدید کنندگان زیادی را به وب سایت خود جذب کنید و آنها را مجبور به خرید محصولات یا خدمات از شرکای وابسته خود کنید.

شغل با سرمایه کم۱۴-معرفی کسب و کار با سرمایه کم،مشاور امنیت اینترنت

اگر علاقه زیادی به فناوری اطلاعات ، سیستم های ارتباطی و رایانه دارید ، برای تجارت های کوچک که نیاز به ارتقا امنیت آنلاین خود دارند ، بسیار قابل فروش هستید. کمک به صاحبان مشاغل در جلوگیری از ویروس ، هکرها و کلاهبرداران می تواند یک تجارت بسیار سودآور باشد ، خصوصاً اگر مهارت لازم برای اطمینان از اطلاعات حساس مشتری و مشتری را داشته باشید.

۱۵-طراحی گرافیکی

هر شرکتی برای مارک تجاری و جذب مشتری به نوعی دارایی بصری احتیاج دارد. تبدیل شدن به یک طراح گرافیک مستقل به یک کامپیوتر ، یک برنامه طراحی مانند Adobe Illustrator یا Canva و نمونه کارهای گسترده ای از کار شما نیاز دارد. می توانید طیف گسترده ای از خدمات طراحی گرافیک را ارائه دهید ، یا می توانید خدمات طاقچه مانند اینها را ارائه دهید:

آرم ها
نمایش تبلیغات
بروشورها
گرافیک تی شرت
آگهی
تصاویر قهرمان
اینفوگرافیک ها
گرافیک اینستاگرام

۱۶-وبلاگ نویس

اگر علاقه مند به یک موضوع یا زمینه خاص هستید و عاشق نوشتن یا جلوی دوربین هستید ، ایجاد یک وبلاگ حرفه ای را در نظر بگیرید. برای یک وبلاگ ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک کامپیوتر و وب سایت برای شروع کار است. از طرف دیگر ، وبلاگ نویسان باید در یک دوربین با کیفیت بالا ، نرم افزار ویرایش ویدئو و تجهیزات مختلف سرمایه گذاری کنند.

۱۷-معرفی کسب و کار با سرمایه کم،خریدار نام دامنه

خریدار نام دامنه یا کارگزار دامنه شخصی است که نام دامنه ای را خریداری می کند که معتقد است افراد یا مشاغل مورد نظر آن را می خواهند و سعی می کند آنها را برای سود به فروش برساند. مانند بسیاری از مشاغل دیگر در این لیست ، این مفهوم ساده است ، اما تبدیل شدن به یک خریدار نام دامنه موفق نیاز به توانایی سریع بر اساس روندها و شناسایی دامنه های سودآور دارد – با یک شانس اضافی.

۱۸-نویسنده رزومه

افراد زیادی در نوشتن رزومه مهارت ندارند و افراد کمی از نوشتن رزومه خود لذت می برند. تنها چیزی که برای تبدیل شدن به یک رزومه نویس حرفه ای نیاز دارید یک کامپیوتر است. برای شروع ، می توانید برای یک بستر مستقل مانند ثبت نام کنید و خدمات خود را در شبکه های اجتماعی به بازار عرضه کنید.

۱۹- برنامه ریز غذا

کسب و کار با سرمایه کماکثر مردم عاشق غذا خوردن هستند ، اما همه نمی دانند که چگونه با بودجه مقرون به صرفه غذاهای سالم  درست کنند. وظایف شما به عنوان یک برنامه ریز وعده های غذایی شامل ایجاد لیستی از مواد تشکیل دهنده ، نوشتن دستورالعمل هایی است که به راحتی قابل انجام باشد ، ارائه اطلاعات مربوط به تغذیه ، تهیه یک برنامه بودجه و آموزش مشتریان.

شاید شما به خواندن این مطلب هم علاقه مند باشید:بیوگرافی جان کوم مدیر عامل واتساپ

۲۰-تهیه کننده فیلم

بسیاری از شرکت ها ، اینفلوئنسرها  وجود دارند که می خواهند ویدیوهای خود را به سطح بالاتری برسانند اما مهارت و تجهیزات لازم برای تولید فیلم های با کیفیت بالا را ندارند. اگر شما به عنوان تهیه کننده ویدیو ، نمونه کارهای خوب و تمایل به کمک به افراد و مشاغل در ایجاد فیلم های خیره کننده تجربه دارید ، تبدیل شدن به یک تولید کننده مستقل یک حرکت شغلی عالی است.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا