مذهبی

چگونه به امام کاظم (ع) متوسل شوم؟

چگونگی توسل به موسی بن جعفر (ع)

امروز به مناسبت ولادت با سعادت حضرت موسی بن جعفر (ع) برای شما طریق توسل به ایشان را آورده ایم .امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چگونه به امام کاظم (ع) متوسل شوم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

طریقه خواندن نماز توسل به امام موسی کاظم (ع)

نماز حضرت موسی بن جعفر (ع) که به ایشان باب الحوائج نیز گفته میشود، به جهت برآمدن حاجت و طریقه توسل به ایشان به نحو زیر میباشد:
دو رکعت نماز به نیت توسل به امام موسی کاظم (ع) خوانده میشود، در هر رکعت بعد ازحمد دوازده مرتبه سوره توحید قرائت میشود. بعد از نماز صد مرتبه صلوات بفرستید و بعد به سجده بروید و دوازده مرتبه بگویید:

اَللّهُمَّ اِنّی اَسْئَلُکَ بِحَقَّ الْمَحْبُوسِ فی سِجْنِ هارُونَ اَنْ تَقْضِیَ حاجَتی

و سپس حاجات خود را از خداوند متعال درخواست نمایید.
برای این نماز در مفاتیح الجنان و سایر کتب شیعه، آثار و برکات فراوانی آورده شده است. ان شاالله حاجت روا باشید. ما را از دعای خودتان بی بهره نگذارید. التماس دعا.

ختم باب الحوائج امام موسى کاظم علیه السلام

هرگاه برایتان حاجتی پیش امد با توجه قلبی برای حضرت باب الحوائج موسی بن جعفر (ع) نذر ۱۴۰۰ صلوات بکنید .هم میتوانید این صلوات ها را بفرستید سپس حاجتتان را از حضرت بخواهید و هم میتوانید هر وقت حاجت تان روا شد صلوات ها را به حضرت هدیه کنید.ان شاء الله که با واسطه قرار دادن ایشان حاجت تان روا میشود.

توسل به امام موسی کاظم (ع) با گفتن ذکر

مردی خدمت امام هفتم شکایت کرد کار بر من بسته شده و به هر کاری که متوجه می‌شوم سودی نمی‌یابم و به هر حاجت می‌روم مأیوس می‌شوم. حضرت فرمود: بعد از نماز صبح ده مرتبه این جمله را بگو:

سُبْحانَ الْعَظیمِ وَ بِحَمْدِهِ اَسْتَغْفِرُ اللهَ وَ اَسْئَلُهُ مِنْ فَضْلِهِ

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا