مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

مهم ترین ملاک های یک ازدواج موفق چیست ؟

0 242

ازدواج موفق میتوان گفت ارزوی هر دختر و پسری است که بتواند پس از ازدواج رابطه زناشویی موفق و بدون درد سری داشته باشد.
اما در این مورد بسیاری از افراد فقط شانس را در نظر میگیرند و به این نکته توجهی ندارند که قبل از ازدواج به ملاک ها و خصوصیات دقت نکرده اند تا بتوانند یک رابطه ی موفق داشته باشند.
ما در این متن برای شما ملاک هایی را بیان خواهیم کرد تا بتوانید تصمیم اگاهانه ای بگیرید.ازدواج موفق

ملاک های مهم برای داشتن یک ازدواج موفق چیست ؟

ما قصد داریم تا چندین موارد را برایتان بیان کنیم .
یکی از این موارد که اهمیت زیادی هم دارد این است که طرفین به اندازه ی کافی پخته باشند و هر دو توانایی مستقل شدن را داشته باشند .
اما به این نکته ی دوست داشتن خیلی ها دقت کافی ندارند و فکر میکنند برای یک رابطه موفق فقط باید طرف مقابل شما را دوست داشته باشد اما دوست داشتن خودتان نیز میتواند کمک بسیار زیادی به شما کند و همچنین خودشان را بشناسند و در واقعیت بدانند که چه خصوصیات و معایبی دارند .

ازدواج موفق

مهم ترین متغییر ها برای یک ازدواج موفق چیست ؟

اگر بخواهیم متغییر های پر اهمیت را بیان کنیم حتما به موضوع تعارض ها خواهیم پرداخت چون حل کردن تعارض ها یکی از مهم ترین دلایل برای یک زندگی شاد و سالم میباشد که بتوانید انها را به بهترین شکل ممکن حل کنید.
طرفین باید از نظر ارزش های اخلاقی و عقیدتی باهم تفاهم داشته باشند چون ممکن است تفاوت ها ایجاد نا رضایتی در زندگی شما ایجاد کند و یا تا حدی که سعی داشته باشید عقیده ی طرف مقابل خود را تغییر دهید .

برای داشتن یک ازدواج موفق چکار کنم ؟

شاید خیلی از زوجین معنی واقعی تفاهم را درک نکرده باشند تا بتوانند تشخصی دهند که تفاهم اهمیتی دارد یا خیر .
اما تفاهم به معنی یک دیگر را فهمیدن و درک کردن است و یا به عبارتی به معنای فهم مشترک و یا فهم نزدیک به هم داشتن است که میتواند بیشترین اهمیت را در زندگی مشترک شما داشته باشد .

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.