مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

مایکروسافت آفیس ۲۰۱۹ برای مک و ویندوز منتشر شد + قابلیت ها

0 156

اینکه مایکروسافت بیشتر تمرکزش را روی سرویس اشتراکی آفیس ۳۶۵ خود گذاشته بدین معنی نیست که آن‌ها نسخه کامل و سالیانه برنامه را فراموش کرده‌اند؛ روز گذشته ردموندی‌ها آفیس ۲۰۱۹ را برای ویندوز و مک منتشر کردند. البته این نسخه از آفیس دارای ویژگی‌های متفاوتی نبوده و همان قابلیت‌هایی که در طول سه سال گذشته به آفیس ۳۶۵ آمده بودند را دوباره شاهد هستیم.

در این نسخه مایکروسافت وردِ (Word) مک به حالت تمرکز (Focus Mode) مجهز شده که با فعال کردن آن تمام بخش‌های برنامه که ممکن است حواس‌تان را پرت کند، پاک می‌شوند و بنابراین با تمرکز بیشتری می‌توان به نوشتن مقاله ادامه داد. تم تاریک، مترجم جدید و قابلیت Read Aloud هم تغییرات نسخه ویندوز برنامه هستند.

به همراه ویژگی‌های جدید ورد، در پاورپوینت ۲۰۱۹ (Power Point) می‌توانید مدل‌های سه بعدی یا عکس‌هایی با فرمت SVG را به اسلایدها اضافه کنید. انیمیشن Morph برای ساخت پاورپوینت‌های سینمایی‌تر و توانایی اکسپورت ویدیوهای ۴K از دیگر نکات مثبت پاورپوینت ۲۰۱۹ به شمار می‌رود. اکسل نیز حالا دارای نمودارهای قیفی، نقشه‌های دو بعدی و توابع جدید است.

آفیس 2019

در نهایت اوت لوک هم با کارت‌های مخاطبین، پشتیبانی‌ از گروه‌های آفیس ۳۶۵، منشن‌ها، یک خلاصه نویس بهبود یافته، حالت تمرکز و تم تاریک آپدیت شده است. آفیس ۲۰۱۹ فعلا تنها در دسترس کاربرانی که دارای لایسنس مایکروسافت هستند، قرار گرفته و از هفته‌های آتی بقیه کاربران نیز می‌توانند این نسخه را نصب کنند.

اگرچه هیچکدام از ویژگی‌های آفیس ۲۰۱۹ انقلابی نیستند اما مطمئنا برای کسانی که هنوز با آفیس ۲۰۱۶ سر و کله می‌زنند، خبر خوشحال کننده‌ای به حساب می‌آید. البته مسئله اینجاست که خرید اشتراک آفیس ۳۶۵ هنوز گزینه بهتری نسبت به آفیس ۲۰۱۹ به شمار می‌رود. آفیس ۳۶۵ ماهیانه آپدیت‌های مختلفی را دریافت می‌کند.

نسخه‌های شماره‌دار آفیس هر چند وقت یک بار عرضه می‌شوند و برخلاف سرویس اشتراکی آفیس ۳۶۵، خبری از بروزرسانی‌های متعدد برای آن‌ها نخواهد بود. مایکروسافت با آفیس ۲۰۱۹ بیشتر دو گروه را هدف گرفته است: شرکت‌هایی که نمی‌توانند کارمندان را به یک فضای ابری بیاورند و کاربرانی که به دنبال گرفتن اشتراک نیستند.

 

لینک کوتاه : http://urly.ir/RaVV

class='yasr-rater-stars-vv' data-rater-postid='1410' data-rating='0' data-rater-starsize='24' data-rater-readonly='false' data-rater-nonce='d584783a04' data-issingular='true' data-cpt='posts'>
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
منبع دیجیاتو
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.