مد و زیبایی

۱۲ مدل از مانتو عبایی زیبا زنانه

مانتو عبایی زیبا زنانه

عبا نوعی پوشش سیاه رنگ است که به چادر شباهت دارد. این لباس در مدل های مختلف و با پارچه های مختلفی به بازار ارائه می شود. عبا اما اصولا طرح ها و انواع مختلفی دارد.عبا در اصل یک نوع پوشش است که پیشینه آن به شهر اهواز برمی گردد، مردمان عرب در این ناحیه از این پوشش استفاده می کنند. عبا عربی اصولا در وسط و به شکل عرضی یک دوخت دارد که باعث می شود لباس به دو قسمت بالایی و پایینی تفکیک شود.

نوع دیگری از عبا نیز وجود دارد که این دوخت وسط را ندارد. در کشورهایی نظیر عراق، کویت، عربستان و امارات متحده به عباهای کلاسیک عبای اهوازی نیز گفته می شود چرا که این عباها به هیچ وجه شکل و طرح اصلی خود را از دست نداده اند و همچنان به صورت کلاسیک به بازار عرضه می شوند.

 

 

مانتو عبایی زیبا زنانه
مانتو عبایی زیبا
مانتو عبایی زیبا
مانتو عبایی رنگ روشن
مانتو عبایی زیبا
مانتو عبایی شیک زنانه
مدل مانتو عبایی
مدل مانتو عبایی

دوخت مانتو عبایی یکی از دوخت‌های آسان است که اگر خیلی هم در خیاطی حرفه‌ای نباشید، با یک پارچه مناسب و و کمی دقت می‌توانید برای خودتان یک مانتو عبایی شیک، ساده و جذاب بدوزید. هر چه پارچه ریزش بیشتری داشته باشد یا به عبارت دیگر لخت‌تر باشد، مانتو عبایی زیباتر به چشم می‌خورد؛ پارچه‌هایی مثل کرپ، ساتن و حریر.دوخت مانتو عبایی به دو روش انجام می‌شود؛ از راسته پارچه و از اریب پارچه. مانتوی دوخته شده با هر دو روش تن خور شیک و مناسبی خواهد داشت.

مدل مانتو عبایی 1400
مدل مانتو عبایی ۱۴۰۰
مدل مانتو بلند زنانه
مدل مانتو بلند زنانه
مدل مانتو بلند
مدل مانتو بلند
مانتو بلند رنگ روشن
مانتو بلند رنگ روشن
مدل دوخت مانتو عبایی جلو بسته
مانتو عبایی جلو بسته
 مانتو بلند مشکی
مانتو بلند مشکی
مدل مانتو بلند 1400
مدل مانتو بلند ۱۴۰۰
مدل مانتو عبایی سورمه ای
مدل مانتو عبایی سورمه ای
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا