خبر

فیت جنجالی امیر تتلو و سهراب ام جی خواننده ی سابق زد بازی

امیر تتلو و سهراب ام جی به تازگی دست همکاری به یکدیگر داده اند .
امیرحسین مقصودلو (زادهٔ ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ در تهران)، با نام هنری  امیر تتلو، از خوانندگان ایرانی است که در سبک ریتم اند بلوز (R&B) فعالیت می‌کند.
تتلو که قطعا پر حاشینه ترین هنرمند ایرانی هست .

 امیر تتلو و سهراب ام جی

در سال ۱۳۸۲ آغاز به کار نمود و با وبلاگی که امین دانکر، دوست نزدیک او ایجاد کرده بود به انتشار اثرهایش پرداخت. اندک اندک نامی در میان خوانندگان جوان آن روزها پیدا کرد. در سال ۲۰۱۲، تتلو نخستین آلبومش را با نام «زیر همکف» منتشر کرد. او همچنین آلبوم تتلیتی را در سال ۲۰۱۳ ارائه کرد که حاوی ۱۵ ترانه بود. همچنین او پس از خداحافظی جنجالی خودش دوباره به دنیای موسیقی بازگشت.
تتلو در انتخابات سال ۹۶ ابتدا از محمد باقر قالیباف و پس از انصراف او به نفع سید ابراهیم رییسی در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ از رئیسی حمایت کرد. همچنین او در پیامی از حسن روحانی خواست از رقابت با رئیسی خودداری و کناره‌گیری کند. تتلو سپس با رئیسی دیدار کرد و پس از بالا گرفتن موج انتقادات و مقایسه‌هایی که با شجریان (هنرمند منتسب به طیف روبرو) صورت می‌گرفت، در پستی در اینستاگرام خود گفت ربنای محمدرضا شجریان تکراری است که منت آن را بر سر مردم گذاشته و او نیز می‌تواند ربنا بخواند.
این هنرمند که به زیر پا گذاشتن قوانین و بد دهنی چندین بار صفحه ی اینستاگرامش بسته شده است ولی وی در این صفحه ی اجماعتی در شهریور سال ۹۸ از طرفدارانش خواست برای بیرون دادن اهنگ کی فکرشو میکرد از البوم جهنم او رکورد بیشتر کامنت را بزنند و تتلیتیا توانست با ۱۸ میلیون کامنت این رکورد را به نام امیرتتلو بزنند.

 امیر تتلو و سهراب ام جی
در ۲۶ اسفند سال ۱۳۹۶ با موسیقی ایران و ایران خداحافظی کرد و به خارج از ایران مهاجرت کرد .
همچین او در خارج از ایران کنسرت های پر حاشیه ای و پر جمعیتی برگزار کرد.
امیرتتلو در طی حرکتی عجیب اهنگی برای بازیگر پر حاشیه ایرانی گل شیفته فراهانی که چند سالی هست از ایران مهاجرت کرده است آهنگی خوانده است و در طی حرکتی خانوم گل شیفته فراهانی در زیر پستی که مربوط با آن آهنگ بود از امیر تتلو تشکر کرد.
این هنرمند پر حاشیه ساعتی پیش با رپر مشهور سهراب مراد خواه با نام هنری سهراب ام جی زاده ی سال ۱۳۶۴ که عضوگروه رپ پرطرفدار زد بازی بوده فیت جالب و شنیدی که برای آلبوم هفتادو هشت امیر تتلو هست به اسم گرگ دو منتشر کرده اند.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا