کسب و کار

با این فرمول حتما موفق خواهید شد

فرمول موفقیت چیست؟

به مقاله ای برخوردم که فکر می کردم فوق العاده است. این فرمول موفقیت نام دارد ، ظاهراً از کتابی است که باید اعتراف کنم آن را نخوانده ام ، کتابی از باب آدامز به نام نکات تجاری Streetwise: دو صد راه برای پیشبرد تجارت .بر اساس این کتاب ده مرحله برای موفقیت وجود دارد:

۱- برای موفقیت برنامه پنج ساله داشته باشید.

این مهم است شما به خاطر تصمیماتی که پنج سال پیش گرفتید امروز در این جایگاه هستید. جایی که شما پنج سال بعد به آن می رسید بر اساس تصمیماتی است که امروز می گیرید. شما با داشتن یک برنامه بهتر از افرادی هستید که بدون برنامه هستند.

۲- دریابید که فقط شما مسئول موفقیت خودتان هستید نه کس دیگری.

همه ما راه سخت را یاد می گیریم – اگر شما خودتان تصمیم نگیرید ، کسی تصمیم می گیرد کارها را برایتان کنترل کند بنابراین سرنوشت خود را کنترل کنید.

۳- گزینه های طوفان فکری برای تصمیم گیری های سخت.

قبل از این که به انتهای افکار فرو بروید ، با مردم صحبت کنید. با صحبت کردن مطمئن شوید که تصمیم درستی گرفته اید

 ۴- دستاوردهای خود درباره موفقیت را جشن بگیرید

یک دقیقه وقت بگذارید و مکث کنید. می دانید ، اکثر مردم می گویند ، “اوه ، من شکست می خورم ، من گیر کرده ام” ، یا هر چیز دیگری – افکار  و آدمها متفاوت هستند.شما فکر کنید که از روز اول چقدر فاصله گرفته اید. شما در این سطح هستید به خود کمی وقت بدهید. موفقیت های خود را جشن بگیرید ، سپس به سطح بعدی بروید.

 ۵- عقب نشینی های خود را کنار بگذارید.

برندگان فکر می کنند شکست ها موقتی است. بازنده ها فکر می کنند ، “چرا من؟” و برای آنها عقب نشینی ها موقتی است.تنبلی را کنار بزنید و از همین لحظه با فکر شروع به کار کنید.

فرمول موفقیت چیست؟
فرمول موفقیت چیست؟

 ۶- یک شبکه پشتیبانی ایجاد کنید.

همه افراد برای انجام کارهای مهم و تاثیر گذار قطعا باید شبکه پشتیبانی ایجاد کنید.. همه به یک گروه پشتیبانی احتیاج دارند. بنابراین یک شبکه پشتیبانی داشته باشید.البته در انتخاب افرادب که این شبکه را شکل میدهند دقت کنید تخصص انها را در نظر بگیرید.

۷- برای کسب موفقیت همیشه روی صداقت بایستید.

اعتبار برای کسب و کار شما قطعا با صداقت ایجاد میشود. اگر اعتبار وقتی از بین رفت دیگر نمی توانید آن را پس بگیرید. ساخت یک ساختمان ممکن است سه سال طول بکشد ، اما شما می توانید در مدت دو روز آن را خراب کنید. بنابراین با صداقت و اعتماد موفقیت کسب کنید.

 ۸ -به خود یادآوری کنید که هر روز یک فرصت جدید برای موفقیت است.

هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید سعی کنید دیروز را پشت سر بگذارید ، چه موفق شدید و چه شکست خورده ، آن را پشت سر خود بگذارید. امروز یک روز جدید است

 ۹ -برای موفق شدن خود را در شرایط بدنی عالی نگه دارید.

من فکر می کنم باید از نظر روحی و جسمی خوب باشید تا موفق شوید. من افرادی را دیده ام که درگیر آشفتگی شخصی هستند ، خواه مسائل مالی باشد ، هم طلاق یا هر چیز دیگری. این آنها را از بازی خارج می کند ، زیرا آنها مشغول می شوند. بنابراین نگه داشتن خود در شرایط بدنی عالی یک راه عالی برای نتیجه گرفتن است.

۱۰ -همیشه در یادگیری ایده های جدید باشید

افراد زیادی وجود دارند که فکر می کنند همه چیز را می دانند. دانش قدرت نیست. اگر دانش قدرت بود ، تولیدکنندگان کوچک دنیا را کنترل می کردند ، زیرا آنها همه چیز را می دانند. هر وقت صحبت می کنم ، همیشه بزرگترین مشاورانی هستند که جلو می نشینند. بنابراین همیشه در پی یادگیری ایده های جدید باشید.

بنابراین بگذارید دوباره این ده مورد را مرور کنبم:

شماره یک؛ یک برنامه پنج ساله برای موفقیت داشته باشید.
شماره دو؛ متوجه شوید که شما ، نه دیگران ، موفقیت خود را کنترل می کنید.
شماره سه؛ گزینه های طوفان مغزی برای تصمیم گیری های سخت
شماره چهار؛ دستاوردهای خود را جشن بگیرید
شماره پنج عقب نشینی های خود را کنار بگذارید.
شماره شش توسعه یک شبکه پشتیبانی
شماره هفت همیشه بر روی صداقت بایستید.
شماره هشت؛ به خود یادآوری کنید که هر روز یک فرصت جدید است.
شماره نه؛ خود را در شرایط بدنی عالی نگه دارید.
شماره ده همیشه در یادگیری ایده های جدید باز باشید.
این یک فرمول عالی است ، فرمول موفقیت.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا