مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

روش های کاربردی ست کردن لباس مشکی

0 105

ست کردن لباس مشکی یکی از مواردی در مد و پوشاک است که این روز ها بین جوانان و نوجوانان اهمیت بالایی دارد و محبوبیت زیادی پیدا کرده است .
اما در بعضی از موارد مانند عروسی ها شاید خوب نباشد که تمامی لباس های خود را مشکی بپوشید و بهتر است از شیوه های ست کردن استفاده کنید .
در ادامه برایتان روش هایی را بیان خواهیم کرد .ست کردن لباس مشکی

در ست کردن لباس مشکی چه مواردی را باید رعایت کرد؟

یکی از مواردی که سبب میشود تا شما شیک پوش شوید و اهمیت بالایی دارد این است که در لباس های مشکی خود از رنگ های ضد  استفاده کنید چون میتواند اهمیت بالایی در زیبایی داشته باشد .
برای نمونه میتوانید از رنگ ابی سیر کنار رنگ های مشکی استفاده کنید چون میتواند در ظاهر و در دید اطرافیان شما بسیار جلوه داشته باشد .
همچنین همانطور که میدانید رنگ هایی مانند قرمز و سفید هم با رنگ مشکی ترکیب بسیار خوبی دارند اما کمی همگانی شده اند و اون خاص بودن را از دست داده اند .

ست کردن لباس مشکی

در ست کردن لباس مشکی به جنس پارچه دقت زیادی داشته باشید

همچنین بخوانید

مدل بلوز لی زنانه،شیک و زیبا

مدل مو فر زنانه

شاید همه بر این باور باشند که ست کردن پیرهن  های مشکی بسیار کار راحتی است اما باید بیان کنم که این کار اضولی دارد تا بتوانید با پوشش  مشکی افرادی شیک پوش شوید .
اگر قصد دارید تیپ خود را مشکی بزنید سعی کنید به جنس پارچه ای که خریداری میکنید دقت زیادی داشته باشید برای نمونه استفاده از شلوار های ابریشمی میتواند ترکیب بسیار خوبی شود .

ست کردن لباس مشکی

برای پوشیدن  لباس مشکی چه کار هایی را نباید کرد ؟

نکته ی مهمی که وجود دارد این است که سعی کنید تا حد زیادی همیشه از مشکی استفاده نکنید این موضوع به این معنا است که استفاده ی تمام مشکی میتواند در ظاهر شما خلل هایی ایجاد کند و در نظر بیننده ها زیاد جالب نباشد .

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.