مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

روش های جالب کوتاه کردن مو در منزل چیست ؟

0 515

کوتاه کردن مو در منزل شاید برای بسیاری از خانم ها هنوز هم گنگ باشد و از این موضوع ترس داشته باشند که مبادا موهایشان خراب شود.
اما این موضوع راه کار هایی دارد که میتوانید به راحتی انها را یاد بگیرید تا بتوانید بدون هیچ درد سری موهای خود را در منزلتان کوتاه کنید .کوتاه کردن مو در منزل

مزیت های کوتاه کردن مو در منزل

همانطور که مشخص است اولین چیزی که در ذهن هر خواننده ای که این مطلب را مطالعه میکنید میاید این است که کوتاه کردن مو ها  در خانه سبب میشود تا در هزینه هایتان صرفه جویی کنید.
درست است که مزیت مهم و اصلی این موضوع این است که بتوانید موهای خود را در منزل و خانه اتان کوتاه کنید تا هزینه ی اضافی ای پرداخت نکرده باشید .
اما کل مزیت ها به هزینه ختم نمیشود نکته اینجا است که شاید در بعضی مواقع نیازی به ارایشگاه رفتن نباشد و شما بتوانید مقدار کمی از موهایتان را به راحتی کوتاه کنید .

کوتاه کردن مو در منزل

وسایلی که برای کوتاه کردن مو در منزل نیاز دارید چیست ؟

شاید این قسمت برایتان کمی جالب باشد و منتظر باشید تا وسایلی را برایتان نام ببریم اما نکته ی مهمی که وجود دارد این است که اولین و مهم ترین وسیله میتواند انگیزه ی شما باشد .
انگیزه سبب میشود تا دقت بالا تری نسبت به کاری که انجام میدهید داشته باشید و در نهایت نتیجه ی خوبی هم برایتان به همراه داشته باشد .

کوتاه کردن مو در منزل

روش کوتاه کردن مو در منزل

شاید این روش برای همگی اشنا باشد و در اطرافیان خود دیده باشید که برای کوتاه کردن موهای خود از این روش استفاده میکنند .
اما اگر شما هیچ پیش زمینه ای در رابطه با این کار ندارید بهتر است ابتدا کسی که موهای خود را خودش کوتاه میکند را ببینید تا بتوانید از کار ها و روش های ان الگو برداری کنید .
مرحله ی اول این است که موهای خود را به ارامی شانه بزنید و سپس با کش سر ببینید و در نهایت هر مقداری که مد نظرتان بود را کوتاه کنید
سعی کنید دقت بسیار زیادی برای این کار داشته باشید چون ممکن است اگر دچار بی دقتی شوید در نهایت برایتان مشکلاتی به وجود اید .

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.