مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

راه های دور کردن پشه ها

0 178

تابستان با داشته محسنات زیاد دارای چند مشکل است که یکی از آن ها وجود پشه هاست. پشه هایی که آرامش را حین پیاده روی و زندگی روزمره از ما می گیرند. راهکارهای شیمیایی و مختلفی برای دور کردن این پشه ها وجود دارد اما  بهترین آن ها استفاده از ترفندهای طبیعی و ساده و کم خرج است.

در گام اول استفاده از وانیل می تواند شما را از شر پشه ها راحت کند. تقسیم یک به ده از وانیل با آب یا لوسیون بچه می تواند به عنوان یک اسپری بر روی بدن شما به دور کردن پشه ها کمک کند.

گل بابونه را همیشه در خانه داشته باشید این گل می تواند از پشه ها را از شما دور کند و آن ها را دچار مشکلات عصبی نماید

ریحان کوبیده شده که بویی فوق العاده دارد را بر روی پوست بکشید تا از اثر جادویی آن در مقابل پشه ها آگاه شوید.

گندم را سه بار بجوشانید و با استفاده از آب زرد آن اسپری برای بدن خود تهیه کنید این اسپری پشه ها را از اطراف شما فراری خواهد داد.

روغن سدر را از عطاری تهیه کنید و با خود به محیطی که میخواهید در آن پیکنیک کنید ببرید، این روغن حشرات زیادی را فراری می دهد.

 

 

class='yasr-rater-stars-vv' data-rater-postid='3719' data-rating='0' data-rater-starsize='24' data-rater-readonly='false' data-rater-nonce='d8ed425e9f' data-issingular='true' data-cpt='posts'>
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.