مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

راز هایی درباره ی کاهش وزن با آب که نمیدانید !

0 107

آیا کاهش وزن با آب ممکن است؟
آیا نوشیدن آب به چربی سوزی کمک میکند؟
آیا نوشیدن آب بروی آب تاثیر می‌گذارد ؟
صبر کنید تا تمام سوال های بالا را در این مطلب مفید و جالب برایتان بگویم
محققان متوجه شدند که خوردن آب آسون تریم و بهترین راهکار برای کاهش وزن است همچنین براین عقیده آمد که آب خوردن به کاهش دریافت کاری و افزایش سیری و سوخت و ساز بدن به همین دلیل که است که مربیان ورزشی بر روی خوردن آب بسیار تاکید دارند .

 کاهش وزن با اب
در طی تحقیقاتی متوجه شده اند که آب اثر ترموژمزیس یا همان اثر گرمایی را در بدن افزایش میدهد و افزایش اثر گرمایی به سوخت و ساز بدن کمک میکند در نتیجه لاغر تر میشویم با نوشیدن آب
مصرف آب قبل از خوردن وعدهای غذایی از خوردن بیش از حد غذا جلو گیری میکند و اشتها را کمتر میکند
شاید برایتان جالب باشد که بدانید اگر خوردن آب قبل از غذا را رعایت کنید باعث میشود در طول یک سال یا همان ۱۲ ماه دو کیلو یا همان ۴۴ درصد کاهش وزن بیشتر باشد .
آب با افزایش لیپولیز به شکستن چربی در بدن کمک بسیاری میکند که پس از آن به عنوان منبع سوخت مورد استفاده قرار میگیرد
جایگزین کردن انواع نوشیدنی ها یا نوشیدنی رژیمی یا آب بی ام اى بدن را ب طور چشم گیری کاهش میدهد و سوخت و ساز کربوهیدارت را افزایش و همچین حساسیت به انسولین را کاهش میدهد
نوشیدن به اندازه ی کافی آب موجب افزایش ترموژنزیس و افزایش مصرف کالری میشود.
ولی با تمام این ها نوشیدن آب باید با یک روش تغذیه ای اصولی و ورزش و کاهش وزن اصولی همراه باشد

همچنین بخوانید

 کاهش وزن با اب
نوشیدن آب اشتها را کاهش میدهد و موجب میشود که احساس سیری بکنیم بیشتر افراد احساس گرسنگی و تشنگی را باهم اشتباه میگیرند و بجای نوشیدن آب به دنبال خوردن غذاهای پر کالری میروند پس بهتر از همیشه حدود نیم ساعت قبل از غذا خوردن آب بنویشیم تا به دنبال آن شکستن چربی ها ، کالری سوزی و احساس سیری افزایش پیدا کند.
اگر ورزش نمیکنید میزان مصرف آبی که باید بنوشید برای زنان ۲۲۰۰ و برای مردان ۳۰۰۰ میلی لیتر است اما اگر به طور منظم اما اگر ورزش می کنید میزان مصرف آب تان باید بیشتر باشد به طوری که در حین ورزش ۹۰۰ میلی لیتر آب استفاده کنید یا هر ۱۵ دقیقه ۱۵۰ تا ۳۰۰ میلی لیتر آب بنوشید.
باید به نوع منطقه ای که در آن زندگی می کنید توجه داشته باشید اگر در مناطق گرم و خشک زندگی می کنید به علت تعریق آب بیشتری از دست می‌دهید در نتیجه بدنتان به اب بیشتری نیاز دارد
در نظر داشته باشید که فقط برای کاهش وزن استفاده کردن از آب نیاز نیست باید در کنار ورزش تغذیه مناسب نیز داشته باشید .

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.