مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

نظرسنجی + شارژ رایگان؛ مجله اینترنتی ایران فان را ارزیابی کنید، جایزه بگیرید

0 218

۱۹ اسفند ۱۳۹۵ بود که مجله سرگرمی مجله اینترنتی ایران فان فعالیت خود را با این نام آغاز کرد و فردا (۱۹ اسفند)، این سایت ۳ ساله می‌شود. در این مطلب می‌خواهیم مروری بر اهدافمان در ۳ سالگی سایت داشته باشم و درآخر نظرسنجی ای را با شما مطرح کنیم که همه شرکت‌کنندگان برنده آن خواهند بود!

مجله اینترنتی ایران فانِ خوب!

سال گذشته پیشرفت زیادی کردیم و با اینکه هدفمان کسب درآمد نبود، توانستیم هزینه‌های میزبانی، تبلیغات و… سایت را از تبلیغات تامین کنیم. به یاد می‌آوریم روز هایی را که لطیفه هایی با ترجمه اختصاصی در سایت قرار می‌دادیم تا روز هایی که می‌توانستید آخرین آهنگ ها و نرم‌افزار هارا از مجله اینترنتی ایران فان دریافت کنید. شما چه چیزی از مجله اینترنتی ایران فان به یاد دارید؟

امسال با هدفی نو آمده ایم؛ آمده ایم تا صدای شمارا به گوش دیگران برسانیم! امسال قصد راه اندازه شبکه اجتماعی ای به نام «نویسه من» را داریم که تمامی کاربران امکان به اشتراک گذاری داستان، شعر، دلنوشته، انشا و… خود در این سایت خواهند داشت.

تنها دلگرمی ما نظرات شماست؛ لطفا ما را از آن دریغ نکنید!

لوگوی جدید
همچنین بخوانید

نظر شما درباره لوگوی جدید و قدیمی سایت ما چیست؟

لوگوی قدیمی

 

حالا نظر شما درباره این وبگاه چیست؟ لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا برنده کد تخفیف فروشگاه آنلاین بگ استایل و شارژ رایگان تلفن همراه شوید.

 

[contact-form-7 id=”2696″ title=”rate”]

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.