ریپورتاژ

تولید بهترین لوله زهکش در صنعت لوله

تولید بهترین لوله زهکش در صنعت لوله

لوله زهکش

کارخانه های تولید کننده صنعت لوله با توجه به نیاز صنایع مختلف انواع لوله ها با ویژگی های متفاوت تولید می کنند. لوله زهکش یکی از این لوله ها می باشد که برای عمل زهکشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. زهکشی به این معنا است که اگر آب به هر دلیلی در زیر زمین و یا روی زمین جمع گردد برای جلوگیری از آسیب به آن بافت باید، آب جمع آوری گردد. در اینجا است که این از لوله استفاده می شود. معمولا بهترین جنس های لوله های زهکش از یو پی وی سی و پلی اتیلن می باشد که با مواد اولیه مرغوبی در کارخانه های صنعت لوله تولید می گردند. زهکشی با لوله ای ازجنس یو پی وی سی بسیار رایج است. اطلاعات بیشتر در مورد تولید و فروش لوله زهکش را می توانید  در سایت sanatlooleh.com دنبال کنید. لوله زهکش معمولا به صورت ساده و یا مشبک تولید می گردد، طول حلقه ها و سوراخ هایی که در این لوله ها وجود دارد بسته به محل مورد استفاده و سفارش دهنده تغییر خواهد کرد. این لوله هایی که به شکل فنر است و با نام کاروگیت نیز شناخته می شود با مواد یو پی وی سی ساخته می شود.

لوله زهکش دارای چه ویژگی هایی است؟

نمونه های مختلفی از لوله زهکش که در صنعت لوله تولید می‌گردد در سایت sanatlooleh.com قابل مشاهده است. این لوله دارای ویژگی هایی است که آن را برای انجام عمل زهکشی مناسب می نماید. به دلیل جنس یو پی وی سی که این لوله دارد، بسیار سبک می باشد و برای انجام پروژه های بزرگ و یا جابجایی ها بسیار مناسب خواهد بود. برای نصب لوله زهکش و اتصالات آن نیاز به تخصص بسیار زیاد نیست چون از قطعات ساده ای تشکیل شده و نصب با یک آموزش ساده امکان پذیر است. برای خرید و آشنایی با لوله و اتصالات آن می توانید به سایت sanatlooleh.com مراجعه نمایید. زمانی که قطر حلقه لوله  را انتخاب کنید در کل مسیر قطر تغییری نخواهد کرد و منافذ موجود در آن نیز به صورت یکنواخت پراکنده شده است. هزینه نصب و خرید این محصول بسیار مناسب است. حجم بالایی از این لوله ها به دلیل وزن کم قابل جابجایی است و یکی از بهترین لوله های در صنعت لوله است. موقع نصب نیز لوله زهکش به خاطر داشتن جنس انعطاف پذیر در همه مکانها قابل نصب است. این محصول دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار می باشد به همین دلیل اگر در اعماق زمین قرار بگیرد و تحت فشار باشد و یا روی زمین بر آن فشاری وارد شود، هیچگونه آسیبی به لوله زهکش  وارد نمی شود. با توجه به این که این لوله به صورت مداوم با آب سر و کار دارد ولی مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی دارد و خوردگی نیز در آن اتفاق نمی افتد به همین دلیل طول عمر بالایی داشته و به جای لوله های که نیاز به تعویض دارند نیز استفاده می شوند. برای آگاهی از قیمت های فروش انواع لوله ها در صنعت لوله می توانید به سایت sanatlooleh.com مراجعه نمایید.

کاربرد لوله زهکش در صنعت لوله

 چقدر با کاربرد های لوله زهکش در صنعت لوله آشنا هستید؟

تنوع بالای لوله ها و قطعات و اتصالات در صنعت لوله موجب می شود تا به یک منبع اطلاعاتی دقیق و جامعی نیاز داشته باشیم که می توان برای بدست آوردن این مطالب از سایت sanatlooleh.com استفاده نمود. برای زهکشی لوله هایی طراحی شده اندکه کار بسیار مهمی را انجام می دهند و بسیار کاربردی و زیر بنایی هستند.  این لوله ها که در صنعت لوله بسیار پیشتاز هستند، در ساختمان ها و یا مزارع و پل ها  مشاهده می شوند که برای خروج رطوبت کار گذاشته شده اند. مثلا زمانی که در زمین کشاورزی نصب می‌گردد آب اضافی که از بارندگی و آبیاری بوجود آمده به خارج از زمین هدایت می‌شود و از گیاهان حفاظت می شود. گاهی مواقع این لوله کاربردی صنعت لوله، برای خروج نمک از زمین هایی با خاک شور استفاده می شود. اگر از این لوله در ساختمان ها استفاده شود برای خروج آب های ناشی از بارندگی و یا شستشو می باشد. هر چقدر آب از ساختمان و یا پل ها دور باشد از تخریب زود هنگام جلوگیری می شود و از گیاهان در مناطق اطراف ساختمان مراقبت می شود.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی(رپورتاژ) داشته و مجله اینترنتی  ایران فان هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا