رسانه

آل پاچینو برای اولین‌بار در یک سریال دنباله‌دار بازی می‌کند

آل پاچینو برای اولین‌بار در یک سریال دنباله‌دار بازی می‌کند

سریال آل پاچینو دنباله‌دار شد

تنها سریال آل پاچینو که سال گذشته پخش و با استقبال مواجه شد، یک فصل دیگر ادامه پیدا خواهد کرد.

 استودیوی آمازون سفارش ساخت فصل دوم سریال “شکارچیان” با بازی “ال پاچینو”، “لوگان لرمن” و “جریکا هینتون” را صادر کرد. فصل اول این سریال به نویسندگی “دیوید وییل” و تهیه‌کنندگی “جوردن پیل”، داستانی در مورد گروهی از شکارچیان نازی در سال ۱۹۷۷ نیویورک روایت کرد. “شکارچیان” کشف کرده‌اند که صدها نازی عالی-رتبه در میان مردم زندگی می‌کنند و قصد ایجاد “رایش چهارم” را دارند.

ویل می‌گوید: “بسیار خوشحالم که جنیفر [سالکه] و خانواده‌ی آمازون حمایت خود از “شکارچیان” را ادامه می‌دهند. من به همراه بازیگران شایسته، عوامل بی‌نظیر و نویسندگان و تهیه‌کنندگان درخشان سریال، بیش از همیشه مشتاقم که فصل بعدی داستان “شکارچیان” را با دنیا به اشتراک بگذارم.”

ویل داستان “شکارچیان” را از مادربزرگش الهام گرفت که یکی از بازماندگان هولوکاست بود. او در ماه ژوئن گفته بود: “[مادربزرگم] برای من و برادرانم از تجاربش در طول جنگ می‌گفت. داستان‌های که در مورد خیر و شری وحشت‌آور بودند و نیز در مورد امید و دلیری و بقا. در دوران کودکی، می‌توانستم این داستان‌ها را از طریق کتاب‌های مصور و ابرقهرمانان ببینم. این‌گونه بود که مادربزرگم را شناختم، این ابرقهرمان ذهنم را.”

دیگر بازیگران سریال “جاش ردنور”، “کیت مالونی”، “تیفانی بون”، “گرگ آستین”، “لوئی اوزاوا”، “کارول کین”، “سال رابینک”، “دیلن بیکر” و “لینا اولین” بودند. “آلفونسو گومز ریخون” اپیزود اول سریال را کارگردانی کرده است.

منبع،ایران آرت

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا