کسب و کار

۵ جنبه مهم برای داشتن بازاریابی موفق

۵ جنبه مهم برای داشتن بازاریابی موفق

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((۵ جنبه مهم برای داشتن بازاریابی موفق)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

قبل از اینکه کسب و کار خود را راه اندازی کنید شما باید استراتژی بازاریابی خود را شروع کند ، ابتدا لازم است کمی تحقیق کنید. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که هر چیزی که در آن سرمایه گذاری می کنید ،باید دارای هدف و بازگشت سرمایه پیش بینی شده باشد. همانطور که گفته شد ، اینها ۵ جنبه مهم بازاریابی موفق برای هر شغلی است.

بازاریابی موفق

مخاطبان خود را مشخص کنید

چه یک کمپین جدید راه اندازی کنید و چه بخواهید خبرنامه خود را راه اندازی کنید ، باید مخاطبان خود را مشخص کنید. شما نمی خواهید برای رسیدن به افرادی که بعید است مشتری شوند ، پول ، وقت و تلاش خود را هدر دهید. اگر در زمینه سلامت هستید ، تصویر واضحی از بیمار ایده آل خود ترسیم کنید. سپس از این به عنوان پایه خود برای تمام بازاریابی خود استفاده کنید. جنسیت ، سن ، علایق ، مکان ، تحصیلات ، رفتار و غیره را مشخص کنید. شناسایی مخاطب هدف شما منجر به موفقیت بیشتر ، تبدیل بیشتر و بازگشت سرمایه بیشتر می شود.

بازاریابی موفق
بازاریابی موفق

به آنچه مشتریان شما اهمیت می دهند اهمیت دهید

چرا مشتریان شما باید به خدمات یا محصول شما اهمیت دهند؟ آنها با همکاری با مشاغل شما می خواهند چه مشکلی را حل کنند؟ لحظه ای را در نظر بگیرید و فکر کنید مشتریان شما وقتی به شما مراجعه می کنند به چه چیزی اهمیت می دهند. سپس به این توجه کنید. فقط به مردم نفروشید. برای درک نیازهایشان وقت بگذارید و راه حلی را ارائه دهید که رقبا ارائه نمی دهند. این بازاریابی شما را متمایز می کند.

تبدیل به یک منبع شوید

نباید فقط هدف شما از فروش کسب درآمد باشد. این جذاب نیست و به ایجاد ارتباط بین مشتری و تجارت کمک نمی کند. بلکه می خواهید به منبعی برای مشتری خود تبدیل شوید. در صنعت خود بهترین اطلاعات را در اختیار آنها قرار دهید. یک راه عالی برای این کار داشتن یک وبلاگ ، خبرنامه ، کارگاه های آموزشی ، رویدادها و … است. شما می خواهید مشتریان شما برای هر کاری در مورد صنعت شما به شما مراجعه کنند.شما باید تبدیل به یک منبع خوب برای آنها شوید.

برای بازاریابی موفق ،نظرات مشتری را بررسی کنید

هنگامی که افراد عملکردهای بازاریابی شما را عملی می بینند ، می خواهند قبل از سرمایه گذاری ، اعتبار شما را بررسی کنند. اگر واقعاً می خواهید مشتریان بالقوه را تحت تأثیر قرار دهید ، نیاز به بررسی های قوی دارید. مردم به اندازه زیادی به بررسی های آنلاین اعتماد دارند. بنابراین اگر رتبه بالایی ندارید یا بررسی های بسیار کمی دارید ، اکنون زمان افزایش هر دو است. برای سرمایه گذاری در نظرهای مشتری وقت بگذارید و با آنها در تعامل باشید تا ارتباط خوب و قوی بین شما و مشتریان شما شکل بگیرد.

به صورت آنلاین در دسترس باشید

برای پیگیری بررسی های آنلاین ، هنگامی که افراد به صورت آنلاین خدمات یا صنعت شما را جستجو می کنند ، باید در دسترس باشید. اگر افراد نتوانند شما را از طریق Google پیدا کنند ، کسب و کار موفق را از دست می دهید. آنها به یک سایت رقیب خواهند رفت. بنابراین شما باید تحقیق کنید که کلید واژه ها را تعیین کنید که می خواهید کدام یک از اصطلاحات را در موتورهای جستجو رتبه بندی کنید.

بر اساس این اطلاعات ، شما باید تصمیم بگیرید که کدام یک از بهترین استراتژی های بازاریابی اینترنتی برای دیده شدن تجارت آنلاین شما مفیدتر است. این ممکن است شامل SEO ، PPC ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی و غیره باشد. نتیجه نهایی این است که اگر مشتریان نتوانند شما را آنلاین پیدا کنند ، چگونه انتظار می رود با شما تماس بگیرند ، ایمیل بزنند یا با شما در ارتباط باشند؟

 

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا