مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

۴۰ ایده برتر برای کسب و کار زنان

0 361

۴۰ ایده برتر برای کسب و کار زنان

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((۴۰ ایده برتر برای کسب و کار زنان)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

مشاغل کوچک جدید هر روز در سراسر کشور ظاهر می شوند و بخش عمده ای از آن کسب و کار جدید توسط زنان آغاز می شود. زنان در حال راه اندازی مشاغل مختلف هستند ، از حسابداری گرفته تا طراحی گرافیک .این گزینه ها بی پایان به نظر می رسند و تصمیم گیری در مورد اینکه کدام ایده برای کسب و کار کوچک از همه جالبتر است یا می خواهید برای خود شروع کنید می تواند مشکل باشد.

برخی از افراد با اندکی پول اضافی در کنار درآمد منظم خود مشاغل خود را شروع می کنند و برخی دیگر با این هدف که این شغل تمام وقت و تنها منبع درآمد آنها باشد مشاغل خود را شروع می کنند. قبل از شروع کار خود ، مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید مانند مواردی که به دنبال آن هستید و مهارت های موجود شما چیست. در اینجا ما آنچه را که باید قبل از تصمیم به راه اندازی کسب و کار خود تصمیم بگیرید و نحوه انتخاب مناسب برای شما توضیح خواهیم داد.

چگونه یک ایده تجاری انتخاب کنیم؟

ممکن است از خود بپرسید ، “آیا من آماده هستم که یک کارآفرین شوم و کار خود را شروع کنم؟” این یک نگرانی رایج است و تصمیم گیری برای شروع کار شما می تواند ترسناک باشد. اما برنامه ریزی کسب و کار به شما کمک می کند تا نسبت به تصمیم خود اطمینان بیشتری داشته باشید. هنگامی که انتخاب کنید چه نوع شغلی را می خواهید شروع کنید و اولین قدم ها را برای شکل گیری رسمی کسب و کار خود برمی دارید ، کمی اعتماد به نفس بیشتری پیدا خواهید کرد.

مرحله اول چگونگی شروع کار خود پیدا کردن ایده، ایده آل تجاری برای شماست. انتخاب چیزی که به آن علاقه دارید و در نظر گرفتن مهارت ها و منابعی که در حال حاضر دارید می تواند مفید باشد.

تعدادی از مشاغل وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید مانند ارائه دهندگان خدمات شخصی ، خدمات آموزشی ، بازاریابی و کارهای آزاد ، خدمات فناوری ، خدمات سفر و غیره.

در زیر ۴۰ تا از بهترین ایده کسب و کار کوچک برای زنان ذکر شده است.

40 ایده برتر برای کسب و کار زنان۴۰ ایده برتر برای کسب و کار زنان

ایده های تجاری بازاریابی و فروش برای زنان

تعدادی از مشاغل در این گروه قرار می گیرند و شما ممکن است قبلاً تجربه برخی از آنها را داشته باشید. اگر تجربه یک مورد را دارید ، می تواند به نفع شما باشد و شما را به یک فریلنسر متقاضی در این زمینه تبدیل کند.

بسیاری از کارهای ذکر شده در زیر می تواند به صورت آزاد انجام شود و به شما انعطاف بیشتری در زندگی کاری خود می دهد. اگر بخواهید می توانید مشتری های خود را متنوع کنید ، یا در زمان خود به میزان دلخواه کار کنید. مشاغل متخصص در برخی از این خدمات برای کار در خانه یا طبق برنامه شخصی شما بسیار مناسب هستند.

طراحی گرافیک
ویرایش و تصحیح
تبلیغات تبلیغاتی بازاریابی
ایجاد محتوا
مشاور روابط عمومی
سفیر نام تجاری
عکاسی
مشاوره و استراتژی سئو
مدیریت رسانه های اجتماعی
برنامه ریزی رویدادهای خاص برای افراد

ایده خدمات شخصی برای کسب و کار زنان

چند نوع کار مختلف وجود دارد که همه آنها در گروه خدمات شخصی برای تجارت قرار می گیرند. تقاضا برای تقریباً هر کاری وجود دارد که افراد همیشه آنها را انجام میدهند مثل نگهداری از کودک. این بدان معناست که فرصتهای تجاری و نیازهای زیادی نیز وجود دارد که شما می توانید با استفاده از تجارت جدید خود را پر کنید.

برخی از مشاغل زیر فصلی هستند ، اگر به دنبال کمی پول اضافی هستید اما یک شغل تمام وقت در تجارت جدید خود ندارید ،این ایده ها آنها را ایده آل می کند.

خدمات آموزشی
ویرایش مقاله دانشکده
تدریس خصوصی
مشاوره کاربردی کالج
آموزش موسیقی
خدمات دامپزشکی
مهد کودک
عکاسی از حیوانات
خدمات و تعمیرات خانگی
نظافت منزل
طراحی داخلی
نظافت و برنامه ریزی چمن و باغ
مسئول خرید شخصی
مربی
مشاور شغلی
آموزش تناسب اندام شخصی
سازماندهی در منزل
ماساژ درمانی

40 ایده برتر برای کسب و کار زنانایده های پشتیبانی تجاری برای کسب و کار زنان

مشاغل همیشه می توانند از کمی کمک اضافی استفاده کنند و کمک به آنها می تواند کار شما باشد. دفترداری و حسابداری تنها دو مورد از کارهای سنگین است که برخی از شرکت ها به کمک آن نیاز دارند و شما می توانید این پشتیبانی اضافی را ارائه دهید.

اما بسیاری از وظایف دیگر وجود دارد که تجارت شما می تواند به آنها کمک کند. خدمات پشتیبانی حمایتی چیزی است که بیشتر مشاغل به آن نیاز دارند و مفید به نظر می رسند.

برنامه ریزی
دفترداری
خدمات حقوق و دستمزد
حسابداری
مربیگری تجارت
خدمات مشتری از راه دور
برنامه ریزی رویداد تجاری

ایده های تجاری خلاقانه خدمات و کالاها برای کسب و کار  زنان

همچنین بخوانید

اگر آرایشگر  یا اهل هنر باشید ، این فرصت خوبی وجود دارد که در نظر داشته باشید که چگونه می توانید این مهارت را به پول اضافی یا حتی حتی یک تجارت کامل تبدیل کنید. راه های مختلفی وجود دارد که می توانید با این کار پیش بروید ، راه اندازی یک فروشگاه آنلاین یا افتتاح فروشگاه آجر و ملات خود فقط دو مورد از این موارد است.

فروشگاه های آنلاین مانند Etsy به شما امکان می دهند سرگرمی کاردستی خود را به راحتی به درآمد اضافی تبدیل کنید. سرگرمی های دیگر مانند پخت و پز نیز می تواند به تجارت شخصی شما تبدیل شود ، شاید این کار با تهیه کیک برای یک سالگرد یا جشن تولد شروع شود اما این تجارت می تواند به سرعت رشد کند. برخی از خدمات و کالاهای خلاقانه دیگر که می توانند به یک تجارت تبدیل شوند در زیر لیست شده اند.

سیستم عامل های تجارت الکترونیکی آنلاین به طور خاص برای کمک به شما در لیست کسب و کار و محصولات خود به صورت آنلاین ایجاد شده اند. برخی از محبوب ترین ها شامل Shopify و Squarespace هستند. اگر به دنبال چیزی ساده تر هستید ، می توانید با استفاده از صفحات تجاری فیس بوک به عنوان فروشگاه آنلاین خود ، فروش در فیس بوک را نیز امتحان کنید.

خرده فروشی مورد دست ساز
صاحب بوتیک
صاحب مغازه عتیقه فروشی یا سمساری
مشاور سفر / آژانس مسافرتی
صاحب نانوایی و شیرینی خانگی

ایده های تجاری فناوری برای زنان

درست مثل بازاریابی و فریلنسینگ خلاق و مشاوره ، دنیای فناوری فرصت های زیادی برای افرادی دارد که می خواهند این کار را به صورت فریلنسری انجام دهند و کارهای قراردادی انجام دهند. فرصت زیادی برای کار در پروژه های کوتاه مدت و بلند مدت در زمینه فناوری وجود دارد و – مانند بازاریابی – طبق برنامه خود کار کنید.

طراحی وب سایت مستقل
برنامه نویسی مستقل
برنامه در حال توسعه
مشاور فناوری اطلاعات
متخصص اوراق بهادار وب

40 ایده برتر برای کسب و کار زنانآیا گزینه های دیگری برای کسب و کار زنان وجود دارد؟

در حالی که ۳۰ مشاغل ذکر شده در بالا از بهترین گزینه های تجاری برای بانوانی است که به دنبال راه اندازی مشاغل جدید هستند ، اما این گزینه ها محدود به لیست های ذکر شده نیستند. هر چیزی برای زنی که به دنبال راه اندازی مشاغل جدید است واقعاً یک گزینه است.

انجام برخی از موارد ذکر شده در بالا از راه دور یا از منزل با تأمین اعتبار کم برای راه اندازی آسان است و می توان آنها را با یک برنامه سفارشی انجام داد. اگر شما به دنبال راه اندازی یک کسب و کار کاملاً جدید با تجربه کم و کنترل برنامه خود هستید ، آنها را ایده آل می کند.

قبل از شروع کار خود چه مواردی را باید در نظر بگیرید؟

حتی اگر احساس می کنید که آماده ادامه کار و راه اندازی مشاغل شخصی خود هستید ، هنوز فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در انتخاب نوع کسب و کار کوچکی که می خواهید شروع کنید ، در نظر گرفته شود. شاید مطمئن نباشید که از کجا شروع کنید ، بنابراین در اینجا برخی از مهمترین ملاحظاتی که باید قبل از تصمیم گیری در مورد یکی از مشاغل بعدی که بعداً لیست می کنیم ، باید انجام دهید ، آورده شده است.

آیا این منبع اصلی درآمد شما خواهد بود یا علاوه بر درآمدی که قبلاً کسب کرده اید؟

هزینه های راه اندازی کسب و کار چقدر خواهد بود؟ چقدر باید در این کار سرمایه گذاری کنید ، آیا به منابع مالی بیشتری نیاز دارید و اگر چنین است ، از کجا تأمین می شود؟

چه مدت می خواهید برای تجارت خود اختصاص دهید؟ این مربوط به کار اول است ، این شغل اصلی شما است یا یک کنفرانس کناری؟

آیا می خواهید از مهارت هایی که قبلاً دارید استفاده کنید و از آنها درآمد کسب کنید؟ یا می خواهید مهارت های جدید کاملاً برای این تجارت جدید بیاموزید؟

وقتی به آنچه در تجارت جدید خود می خواهید فکر کردید ، می توانید نوع کاری را که دوست دارید تجارت شما انجام دهد ، شروع کنید. به خاطر داشته باشید که مشاغل کوچک شما می تواند فقط شما به عنوان یک مالک انفرادی باشید ، لزوماً لازم نیست که بیش از یک نفر در آنجا کار کنید.

سایر زنان کارآفرین چه توصیه هایی دارند؟

مهم نیست که شما به عنوان شغل خود چه چیزی انتخاب می کنید ، می توانید از خرد دیگران استفاده کنید که همان مسیر قبلی شما را با مشاغل شخصی خود طی کرده اند. مشاوره از دیگر زنان کارآفرین می تواند به شما کمک کند از اشتباهاتی که دیگران قبل از شما مرتکب شده اند جلوگیری کنید.

سایر کارآفرینان بر اهمیت اختصاص وقت برای استراحت و آرامش ، یادگیری از اشتباهات ، یافتن اعتماد به نفس و موارد دیگر تأکید کرده اند. مقالات مربوط به زنان کارآفرین و زنان در تجارت می تواند مفید باشد ، اما منابع تجاری دیگری نیز برای زنان وجود دارد که به طور خاص در دسترس هستند.

منبع:justbusiness

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.