کسب و کار

۲۱ روش کسب درآمد در منزل

۱۹ روش کسب درآمد در منزل

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((۱۹ روش کسب درآمد در منزل)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

این روزها کار در خانه اصطلاح پرکاربردی است. طبق تحقیقی در آمریکا ، حدود ۱۶ میلیون نفر فقط در ایالات متحده شغل خود را از دست داده اند. محققان دیگر این تعداد را ۲۰ تا ۴۰ میلیون نفر اعلام کردند.هرچه تعداد بیشتری از افراد شغل خود را از دست می دهند ، آنها به دنبال ایده های کسب درآمد هستند که بتوانند در خانه انجام دهند. به همین دلیل است که این مقاله در این مقطع اهمیت دارد.حتی اگر شغل خود را از دست داده اید ، مهم است که درک کنید چگونه می توانید درآمد اضافی را بدست آورید.این مقاله به شما ۱۹ ایده درآمدزایی می دهد که اکنون می توانید به راحتی از خانه شروع کنید.

گفته می شود که یک میلیونر متوسط ​​۷ منبع ، درآمد کسب میکند . این کار آنها را قادر می سازد خطر را کاهش داده و سود بیشتری کسب کنند.
19 روش کسب درآمد در منزل
19 روش کسب درآمد در منزل

کسب درآمد در منزل

۱- یک وبلاگ راه اندازی کنید

راه اندازی و رشد یک وبلاگ یک روش خوب برای کسب درآمد بیشتر در هر ماه است. شروع و مدیریت آن آسان است.

برای شروع ، به موارد زیر نیاز دارید:

موضوع را انتخاب کنید. این جایی است که شما تصمیم می گیرید در مورد چه چیزی بنویسید و برای چه کسی. موضوعی  را انتخاب کنید که به اندازه کافی گسترده باشد و تقاضای محتوای کافی ایجاد کند.

یک نام دامنه. این نامی است که مخصوص وبلاگ شماست. به عنوان مثال ، lifehack.org در اینجا نام دامنه است. حتماً نام کوتاه و به یاد ماندنی ای را انتخاب کنید که مربوط به مطالب شما باشد.

یک طرح میزبانی. یک شرکت میزبان داده های وب سایت شما را در سرورهای خود ذخیره می کند و در صورت درخواست آنها را به مرورگر می فرستد. اطمینان حاصل کنید که یک شرکت میزبان خوب انتخاب کرده اید زیرا این امر بر عملکرد وبلاگ شما تأثیر می گذارد.

 طراحی تخصصی . برای ایجاد وبلاگ برای شما باید شخصی را استخدام کنید. همچنین یادگیری و انجام آن توسط خودتان امکان پذیر است. اکثر شرکت های میزبان یک وب سایت ساز آسان برای استفاده فراهم می کنند. اطمینان حاصل کنید که وب سایت حرفه ای به نظر می رسد.

محتوا. وقتی صحبت از وبلاگ نویسی می شود ، محتوا سلطان است. محتوای طولانی و با کیفیت بالا تولید کنید.

پس از راه اندازی یک وبلاگ ، مطمئن شوید که از آن کسب درآمد می کنید. ساده ترین راه برای این کار استفاده از برنامه Google AdSense است. همچنین می توانید درخواست بازاریابی وابسته برای شرکت های مختلف را داشته باشید. به این ترتیب می توانید در خانه کسب درآمد کنید.

۲- فروش کتاب های الکترونیکی

اگر نویسنده خوبی هستید ، می توانید با فروش آنلاین کتاب الکترونیکی درآمد کسب کنید. حداقل ۱۰ هزار کلمه کتاب الکترونیکی تولید کنید و آن را در آمازون بارگذاری کنید. همچنین می توانید فروشگاه تجارت الکترونیک خود را تنظیم کنید. فروشگاه تجارت الکترونیکی می تواند بخشی از وبلاگ شما باشد.

مهم است که درک کنیم نوشتن آسان است اما بازاریابی کتاب الکترونیکی سخت خواهد بود. به عنوان مثال ، میلیون ها کتاب در آمازون وجود دارد. برای برجسته شدن ، باید یک بازاریاب خوب باشید ، نه فقط یک نویسنده خوب.

 کسب درآمد در منزل
کسب درآمد در منزل

۳- ایجاد محتوای حمایت شده

شرکت ها هزینه می کنند تا در نوشته های مربوطه ذکر شوند. به عنوان مثال ، اگر وبلاگی با بازدید بالا دارید ، می توانید برای حمایت مالی از محتوای خود به شرکت های مربوطه مراجعه کنید. اگر کتاب الکترونیکی یا مجله ای دارید  نیز  میتوانید این کار را بکنید.

۴-کسب درآمد در خانه با وبلاگ نویسی پولی

برخی سایت ها به نویسندگان مستقل پول می پردازند تا برای آنها محتوا درست کنند. برای ارتباط با خریداران بالقوه از سیستم عامل هایی مانند Fiverr و Upwork استفاده کنید. برای موفقیت ، اطمینان حاصل کنید که محتوای با کیفیت بالا می نویسید و بیش از انتظار مشتری است. محتوای با کیفیت بالا بسیار کاربردی و عملی است. درباره همه چیز ننویسید. این اثربخشی شما را کم می کند. موضوعات مختلفی را در نظر بگیرید و تخصص بی نظیری را توسعه دهید. این به شما یک مزیت رقابتی در بازار می دهد.

۵- اجاره دادن خانه

بسیاری از مردم با اجاره مکان در خانه های خود درآمد کسب می کنند. اگر خانه بزرگی دارید ، می توانید برخی از اتاق ها را برای بازدیدکنندگانی که در نزدیکی شما در تعطیلات هستند ، اجاره دهید.

۶- اجاره اتومبیل خود

همچنین می توانید از افراد بخواهید با پرداخت هزینه روزانه، ماشین شما را استخدام کنند. این روش خوبی برای تبدیل بدهی به دارایی است.

مردم همیشه برای حضور در عملکردهای سطح بالا اتومبیل استخدام می کنند. بسته به نوع ماشین و موقعیت مکانی می توانید روزانه بین ۳۰ تا ۳۰۰ دلار درآمد کسب کنید.

۷- دوره های آنلاین

برای کارشناسان ، این یکی از بهترین ایده های پولساز است. در مورد چیز ارزشمندی به مردم آموزش دهید و درآمد کسب کنید. برای انجام این کار ، شما باید محتوایی تولید کنید که افراد را به سمت کسب مهارت خاص با درآمد بالا راهنمایی کند و سپس آن را بفروشید.

 برای دوره های خود هزینه معقولی تعیین کنید و آنها را به بازار عرضه کنید. با ثبت نام افراد ، منفعلانه شروع به کسب درآمد خواهید کرد.

اگر بتوانید میلیون ها نفر را برای گذراندن دوره ها وادار کنید ، ممکن است مجبور شوید زود بازنشسته شوید زیرا این درآمد به قدری بالا است که می تواند شما را برای زندگی حفظ کند.همچنین می توانید دوره ها را در وب سایت خود بفروشید. این یک استراتژی بلند مدت است.

۸- بازاریابی وابسته

شما می توانید وب سایتی را به طور خاص برای بازاریابی وابسته راه اندازی کنید. اینجاست که محصولات دیگران را تبلیغ می کنید ، آنها را به فروشنده ارجاع می دهید و در صورت انجام معامله موفق ، کارمزد دریافت می کنید.این یکی از راه های کسب درآمد امروز بسیاری از وبلاگ نویسان است.

۹- دراپشیپینگ

Dropshipping یک مدل تجاری است که در آن فرد به فروش آنلاین محصولات و حتی بدون داشتن محصولات فیزیکی می پردازد. این فقط در مورد اتصال آنلاین خریدار و فروشنده است.

Dropshipping بسیار راحت است زیرا هزینه ذخیره سازی یا حمل و نقل واقعی از طرف شما وجود ندارد. شما فقط باید یک فروشگاه راه اندازی کنید. این فروشگاه آنلاین باید به فروشنده متصل شود. هنگام سفارش ، فروشنده کالا را برای خریدار ارسال می کند.کار شما بسیار کم است. شما فقط باید محصولات را به بازار عرضه کنید و تا آنجا که ممکن است افراد بیشتری را برای خرید خریداری کنید.

۱۰- مربیگری

با کمک به مردم در حل مشکلات شان می توانید درآمد کسب کنید. این همان مربیگری زندگی است.

برای کمک به مردم در حل مشکلات خود ، می توانید از مدل رشد استفاده کنید. معنی مربیگری در اینجا این است:

ز- اهداف. در تولید اهداف به مشتری کمک کنید.
R- واقعیت. مشتری باید واقعیت موجود را درک کند. این فاصله بین آنچه حاصل می شود و آنچه باید حاصل شود فراهم می کند.
O- گزینه ها مشتری چه گزینه هایی دارد که به جلو حرکت می کند؟ چگونه شکاف برطرف خواهد شد؟
W- راه رو به جلو. مشتری برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده کدام گزینه را انتخاب می کند؟
اگر می توانید به افراد کمک کنید تا بهتر و شادتر شوند ، آنها همچنان خدمات شما را به دوستان خود توصیه می کنند. همه اینها را می توان در خانه انجام داد.

۱۱- برای کسب درآمد یک اینفلوئنسر شوید

برای تأمین کالاها ، به تأثیرگذارها هزینه زیادی پرداخت می شود. با این حال ، شما باید دنبال کنندگان زیادی در فضای دیجیتال داشته باشید تا مورد توجه قرار گیرد. به عنوان مثال ، اگر ۱۰۰۰۰۰ دنبال کننده در توییتر ، اینستاگرام یا فیس بوک دارید ، می توانید برای کمک به تبلیغ محصولات به شرکت ها مراجعه کنید.

۱۲- نوشتن دانشگاهی

نوشتن دانشگاهی یکی از مشهورترین ایده های کسب درآمد برای فارغ التحصیلان جوان است. در اینجا ، شما برای اهداف دانشگاهی محتوا تولید می کنید. این می تواند نوشتن گزارش برای تحقیقات دانشگاهی یا انجام پروژه ای برای دانشجویان باشد.

۱۳- یک پادکست شروع کنید

امروزه پادکست ها بسیار معروف هستند. بیشتر مردم گوش دادن را به خواندن ترجیح می دهند. می توانید یک سری فایلهای صوتی آموزنده ضبط کنید و از افراد بخواهید که آن را گوش دهند یا بارگیری کنند.

اگر پادکست شما هزاران شنونده یا بیشتر داشته باشد ، می توانید یک حامی مالی دریافت کنید. حامی مالی به شما پرداخت می کند تا در پادکست های خود از شما نام ببرید یا تبلیغ کنید.

پادکست
پادکست

۱۴- یک وبینار راه اندازی کنید

وبینارها نیز امروزه یکی از رایج ترین ایده های کسب درآمد هستند. اینجاست که شما بصورت آنلاین سمینار برگزار می کنید. پس از آن مردم می توانند از سراسر جهان پرداخت و مشارکت کنند.شما همچنین می توانید وبینار را به صورت رایگان ارائه دهید و اسپانسر بگیرید.

۱۵- نظرسنجی های آنلاین پولی

شرکت ها دوست دارند بدانند که مردم بازارشان در مورد موضوعات ، محصولات و ایده های مختلف چه نظری دارند. این نحوه ایجاد و بازاریابی محصولاتشان را شکل می دهد.

می توانید این نظرسنجی های آنلاین را بصورت آنلاین انجام دهید و حقوق دریافت کنید. InboxDollars ، Swagbucks و MyPoints معروف ترین سایت های نظرسنجی آنلاین هستند.

۱۶-با فروش چیزهای قدیمی درآمد کسب کنید

با فروش برخی از وسایل قدیمی خود در خانه می توانید از خانه درآمد کسب کنید. این موارد می تواند مبلمان ، وسایل الکترونیکی ، اتومبیل و غیره باشد. هر آنچه در خانه خود نیازی ندارید می تواند به پول نقد تبدیل شود.

۱۷- در خرید سهام سرمایه گذاری کنید

این روش خوبی برای کسب درآمد از خانه است. فقط سهام شرکت هایی را که سود سالانه می دهند خریداری کنید و آنها را برای مدت طولانی نگه دارید. این سهام بدون نیاز به کار برای شما درآمد به همراه خواهد داشت.

۱۸- توسعه برنامه های موبایل برای کسب درآمد

برنامه های تلفن همراه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. آنها بسیار کارآمد هستند زیرا پس از نصب ، در دستگاه تلفن همراه بسیار قابل مشاهده خواهند بود. کاربر وسوسه خواهد شد که اکنون آنها را باز کند.برنامه ای بسازید که ارزش عظیم مردم را فراهم کند و سپس با تبلیغ کنندگان برای کسب درآمد از آن کار کنید.

کسب درآمد در منزل
کسب درآمد در منزل
۱۹- بازاریابی شبکه ای

امروزه شرکت های بازاریابی شبکه ای بسیاری وجود دارند. بسیاری از بازاریابان  فقط با پیوستن افراد به کسب درآمد می پردازند. همانطور که افراد بیشتری را به عضویت خود در می آورند ، شبکه های آنها نیز بزرگتر می شود. هر زمان که شخصی در شبکه خود معامله ای انجام می دهد ، به او پول می دهند.(البته شبکه های قانونی را دنبال کنید تا به مشکل برنخورید)

خط پایینی درباره کسب درآمد در منزل:

شما بروید با اجرای هر یک از ۱۹ ایده درآمدزایی می توانید منبع درآمد اضافی کسب کنید. آنها به شما پول بیشتری می دهند تا هزینه کنید و سرمایه گذاری کنید.برای موفقیت در هر یک از آنها به سخت کوشی ، پشتکار و صبر نیاز دارید. هیچ کاری ارزش انجام آسان نیست. با چالش ها و رقبای زیادی روبرو خواهید شد. اگر متعهد نباشید ، هیچ درآمدزایی نخواهید داشت.

منبع:lifehack

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا