سرگرمی :)

۲۰ جاذبه گردشگری در اروپا که باید قبل از مرگ ببینید

۲۰ جاذبه گردشگری در اروپا که باید قبل از مرگ ببینید

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((۲۰ جاذبه گردشگری در اروپا که باید قبل از مرگ ببینید)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازدید از همه مکان های شگفت انگیز برای دیدن در اروپا به معنای واقعی کلمه یک عمر طول خواهد کشید. بنابراین اگر مجبورید لیست خود را کوتاه کنید ، این ۲۰ مکان زیبا را در اروپا حتما در لیست خود بگنجانید.

۲۰ جاذبه گردشگری در اروپا

۱- پل چارلز ، پراگ ، جمهوری چک

وقتی می دانید پل چارلز که در رودخانه ولتاوا در پراگ قرار دارد چند ساله است ، باعث تعجب می شود که چگونه هنوز پابرجاست. قوسهای پل بیش از پانصد سال قدمت دارند و برجهای پل که بخشی از ساخت قبلی هستند ، به قرن چهاردهم برمی گردند.

سی مجسمه عجیب مقدسانی که هنگام عبور از روی پل با آنها روبرو خواهید شد ، باید جدی ببینید. چنین چیزی را در اروپا ، در هیچ جای دیگر نخواهید یافت. کاملاً بی نظیر است.

۲- Glenfinnan Viaduct ، اسکاتلند

ویلاد گلنفینان طولانی ترین پل راه آهن اسکاتلند است. این فقط خاص نیست زیرا در فیلم های هری پاتر هم ظاهر شد. این ووداکت دارای بیست و یک طاق است که یک خط راه آهن را با یک فوت ۱۰۰ فوت بالاتر از رودخانه فینان و از طریق دره فینان برای بیش از هزار و دویست فوت حمل می کند. بدون یک اونس تقویت کننده فلز؟ حالا این جادویی نیست.

چرا برو تا آنجا که سازه های بتونی انبوه پیش می روند ، ویاداکت Glenfinnan احتمالاً یکی از شگفت انگیزترین ها در جهان است. برای عبور از آن سوار قطار شوید و یکی از دیدنی ترین سواری های زندگی خود را تضمین خواهید کرد.

 جاذبه گردشگری اروپا
جاذبه گردشگری اروپا

۳-ساگرادا فامیلیا ، بارسلون ، اسپانیا

آنتونی گائودی معمار با طراحی های تخیلی خود در سراسر بارسلونا اثری از خود برجای گذاشت. هیچ یک به اندازه Sagrada Familia برجسته نیست. این ساختمانی است که با ظرافت اغراق آمیز واقعاً چشم شما را به خود جلب می کند. ساخت کلیسا از اواخر قرن نوزدهم آغاز شد و هنوز به اتمام نرسیده است.این یک جاذبه گردشگری در اروپا است که عالی است.

۴- گراند کانال ، ونیز ، ایتالیا

گراند کانال تقریباً دو و نیم مایل شهر ونیز در ایتالیا را طی می کند. آبراه درون شهری در جاهایی تقریباً سیصد فوت عرض دارد که خوب است زیرا می تواند هر روز تا پنج هزار قایق در امتداد آن وجود داشته باشد.

گراند کانال در هر دو طرف با بناهای تاریخی باورنکردنی پوشانده شده و احتمالاً تزئین شده ترین مسیر آبراهه در هر نقطه از جهان است. بیشتر ساختمانهای شگفت انگیز فقط با قایق قابل مشاهده هستند .

۵- ساحل دونا آنا ، لاگوس ، پرتغال

ساحل دونا آنا یک بخش باورنکردنی از شن و ماسه بی عیب و نقص است که فقط یک و نیم مایل از مرکز لاگوس فاصله دارد. باور اینکه چنین خط ساحلی خیره کننده ای واقعاً می تواند به شهرنشینی نزدیک باشد دشوار است. آنچه باعث چشمگیرتر شدن آن می شود صخره های ناهموار پشت ساحل است. آنها با عملکرد دریا و باد به شکل گیری های غیرمعمولی تبدیل شده اند که لایه های چند رنگ صخره را آشکار می کنند.

چه کسی برای رفتن به ساحل به دلیل نیاز دارد؟ اگر نیازی به دلیل دارید ، خوب ، همیشه می توانید افتخار کنید که صخره ها را قبل از اینکه توسط عناصر فرسوده شوند ، دیده اید و فقط یک دانه شن دیگر شده اید.این یک جاذبه گردشگری در اروپا است که قشنگ و رویایی است.

۶- صخره های موهر ، شهرستان کلار ، ایرلند

صخره های موهر به طور حیرت انگیزی ناهموار از سواحل غربی ایرلند است. این قطره طولانی ، تقریباً چهارصد پا است که از صخره به سمت پایین به اقیانوس اطلس پایین می ریزد. آنها شیب دار هستند ، باهوش هستند و آن را باور دارند ، طبیعت هنگامی که زمین را تراشید ، از سخت ترین ابزار خود استفاده کرد تا هشت و نیم مایل از این سازه زمین شناختی شدید را تشکیل دهد.

۷- Gorges du Verdon ، SE فرانسه

Gorges du Verdon که از صخره های جامد و در کنار آبهای خروشان رود Verdon تراشیده شده است ، بیش از پانزده مایل مانند یک خط در حومه فرانسه کشیده شده است. حیرت انگیزتر جنبه های تنگه ای هستند که بیش از دو هزار فوت در نزدیکی آب رودخانه آبی یخبندان قرار دارند.

Gorges du Verdon مکان مناسبی برای تحریک آدرنالین خون است. قایق رانی از طریق دره، مانند زمان بازگشت به دنیای ژوراسیک است ، فقط خوشبختانه بدون حضور دایناسورها.

۸- Preikestolen ، نزدیک استاوانگر ، نروژ

یکی از بهترین مکانها برای بازدید در اسکاندیناوی ، Preikestolen است که یک سازند سنگ بسیار عظیم در طبیعت نروژ است. به سنگ منبر معروف است و در ارتفاعی خیره کننده تقریباً دو هزار پایی بر روی آب های یخی Lysefjord قرار دارد. با ارتفاعات هشتاد فوت مربع ، یکی از عکسهای دیدنی نروژ است.بازوهای خود را باز کنید و چند کلمه فریاد بزنید ، صدای شما کیلومترها ادامه خواهد داشت.

۹-تالاب آبی ، شبه جزیره ریکیانس ، جنوب غربی ایسلند

تالاب آبی در شبه جزیره Reykjanes ایسلند زیبا ترین آبگرم جهان است. آبهای لاجوردی ابری تالاب ساخته دست بشر توسط یک میدان گدازه آتشفشانی زیرزمینی گرم می شود و با مواد معدنی درمانی پر شده است که برای کمک به بهبود مشکلات پوستی مشهور هستند.

اگر قصد دارید خود را با درمان آبگرم خراب کنید ، این کار را به بهترین شکل انجام دهید. تالاب آبی قطعاً همین است. این می تواند برای یک فرو برد سریع بسیار گران تمام شود بنابراین اگر با بودجه سفر می کنید.

۱۰-پل وانداکت Landwasser ، فیلیسور ، سوئیس

Landwasser Viaduct یک خط ریلی با یک مسیر را از طریق رودخانه Landwasser با ارتفاع خیره کننده بیش از دویست فوت حمل می کند. شکل گیری شش قوس آن با توجه به اینکه بیش از صد سال پیش ساخته شده است ، یک دستاورد معماری باورنکردنی است.

پل وانداکت Landwasser یکی از بهترین مکانها برای بازدید در سوئیس است. چرا؟ سوار قطار شوید و از آن گذر کنید. این ترسناکترین لبه صندلی شما خواهد بود ، نفس خود را حفظ کنید ، هیجان آدرنالینی که تا به حال داشته اید بدون ورود به یک شهربازی.این یک جاذبه گردشگری در اروپا است که عالی است.

 جاذبه گردشگری اروپا
جاذبه گردشگری اروپا

۱۱- گاسادالور ، جزایر فارو

آبشار گاسادالور یا ملافوسور همانطور که شناخته شده است واقعاً یکی از گنجینه های پنهان طبیعت است. این آبشار خیره کننده که در جزایر دور افتاده فارو واقع شده است و فقط دهکده کوچک گاسادالور در آن قرار دارد ، از لبه صخره شیب دار مستعمره پرندگان دریایی می ریزد. این یکی از زیبا ترین آبشارهای اروپا است.

اگر برای دیدن آبشار Múlafossur بروید ، می توانید خود را یک ماجراجوی واقعی بنامید. این بسیار دور از تمدن است ، بسیاری از مردم واقعاً در آنجا نبوده اند. شما فقط یکی از معدود افرادی خواهید بود که می توانند عکس های خود را از این مکان در اینترنت بارگذاری کنند.

۱۲- دهکده هالشتات ، اتریش

دهکده Hallstatt در ساحل دریاچه Hallstatt در اتریش قرار دارد. با پشتیبانی از چشم انداز کوهستانی ناهموار ، با قایق راحت تر از جاده قابل دسترسی است. به نظر می رسد دست نخورده از زمان ، خانه های آلپی و رنگارنگ روستای روستا مربوط به قرن شانزدهم است.

رفتن به دهکده هالشتات مانند بازدید از سرزمینی است که زمان فراموش کرده است. اگر تا به حال فکر کرده باشید که چند قرن به عقب سفر می کنید ، جواب را در اینجا خواهید یافت.

۱۳- کیززگراخت ، آمستردام ، هلند

کانال Keizersgracht یا Emperor’s Canal گسترده ترین کانال در آمستردام است. کانال با عرض بیش از صد فوت ، توسط ساختمانهای پانصد ساله پوشیده شده است که اگرچه ممکن است به آپارتمانهای لوکس تبدیل شده باشند ، اما نمای اصلی خود را حفظ می کنند.

آمستردام شهری پر از کانال است. اگر قصد دیدن نکته ای را دارید ، مطمئن شوید که بزرگترین است. زمستان را که یخ زده است بروید و به جای اینکه در لنج کانال در آن قایقرانی کنید ، می توانید روی آن اسکیت پایین بزنید.این یک جاذبه گردشگری در اروپا است که بسیار زیبا است.

 جاذبه گردشگری اروپا
جاذبه گردشگری اروپا

۱۴-ورنازا ، سینک تره ، ایتالیا

از میان پنج شهر متشکل از سایت یونسکو ، سینک تره در ایتالیا ، تنها ورنازا دارای یک بندر است. خانه های چند رنگ منطقه آبادی ماهیگیری بدون اتومبیل یکی از جذابیت های اصلی عکاسان است.

ورنازا قبلاً در اثر جاری شدن سیل و رانش زمین به شدت آسیب دیده است. قبل از اینکه دوباره اتفاق بیفتد و شهر ویران شود ، بروید و آن را ببینید.

۱۵- اویا ، سانتورینی ، یونان

اویا دهکده ای است که در دیگ آتشفشانی در ساحل جزیره سانتورینی یونان خود را جمع می کند. خانه های آن با رنگ سفید و آبی خیره کننده رنگ آمیزی شده اند ، اما اگرچه ممکن است به نظر جدید بی عیب و نقص باشد ، اما تاریخچه این شهرک از ابتدای قرن یازدهم قابل ردیابی است.

بیشتر بناهای تاریخی یونان یا ویرانه هستند و یا در مرحله ای از خراب شدن. Oia که در سطح بکر و بی عیب و نقص حفظ می شود ، یک جاذبه گردشگری عالی در اروپا است . به آنجا بروید و یونان را در بهترین حالت بی عیب و نقص خود ببینید.

۱۶- قلعه نوشوانشتاین ، باواریا ، آلمان

قلعه چشمگیر نوشوانشتاین بر روی یک تپه نشسته و مشرف به دره Hohenschwangau در SW باواریاست. این یکی از بهترین قلعه های آلمان است. لوله کشی داخلی و سیستم های گرمایشی آن به عنوان یک خلاقیت توسط پادشاه ساخته شده است که یک پیشرفت بزرگ در فن آوری زمانه است.

قلعه نوشوانشتاین به دلیل ظاهر خارجی چند برج ، غالباً قلعه افسانه ای نامیده می شود. اینکه آیا این داستان از یک افسانه الهام گرفته شده است یا نویسندگان داستان های افسانه ای از آن الهام گرفته اند ، سوالی است که هنوز پاسخ آن را می طلبد. از قلعه دیدن کنید تا ببینید آیا می توانید سرنخی حیاتی از داستان رمز و راز بی پایان داشته باشید.

 جاذبه گردشگری در اروپا
جاذبه گردشگری در اروپا

۱۷- برج ایفل ، پاریس ، فرانسه

برج ایفل به معنای واقعی پایتخت فرانسه است. این سازه فلزی دارای هزار پا و بلندترین سازه در شهر است. ساخت آن دو سال طول کشید و دقیقاً به موقع برای نمایشگاه جهانی ۱۸۸۹ افتتاح شد.

چرا برو برج ایفل یکی از شاخص ترین بناهای تاریخی جهان است. منظره ای که از روی سکوی مشاهده مشاهده می شود منظره پاریس است که باید قبل از مرگ ببینید.

۱۸- آبشار Seljalandsfoss ، ایسلند

آبشار Seljalandsfoss یکی از چشمگیرترین آبشارهای ایسلند است. منبع آب ، از مذاب یخچال ، بر فراز صخره بیداد می کند و قبل از ادامه مسیر خود ، دویست فوت با شکوه را رها می کند.

در پشت جریان خروشان آب که آبشار Seljalandsfoss است ، یک غار پنهان شده است. این غار که با پای پیاده قابل دسترسی است ، دیدی منحصر به فرد به شما می دهد تا آبشار را با تمام وجود مشاهده کرده و عکس های شگفت انگیزی را بدست آورید – رنگین کمان ها نیز شامل این مکان است. در هیچ جای دیگر اروپا نمی توانید این کار را انجام دهید.

۱۹- آبشار هفت خواهر ، جیرانگر ، نروژ

آبشار هفت خواهر گروهی از هفت نهر است که بر روی صخره ای در نزدیکی Geiranger در نروژ آبشار می زند. به هیچ وجه بالاترین آبشار نروژ با افت بیش از هشتصد فوت نیست ، اما قطعاً یکی از بهترین چیزهایی است که می توان در اسکاندیناوی دید.

آبشار هفت خواهر با ذوب شدن یخ های یخچال طبیعی تغذیه می شود که بدون آن هیچ آبشار وجود ندارد. قبل از اینکه اثرات گرمایش کره زمین خشک شود ، به دیدن آن بروید و این چیزی نیست جز صورت صخره ای نروژی.

۲۰-پارک ملی دریاچه های پلیتویس ، کرواسی

پارک ملی دریاچه های پلیتویس در کرواسی پیکربندی شگفت انگیزی از شانزده دریاچه است که توسط آبشارهای خیره کننده به هم پیوسته و توسط جنگل ها احاطه شده اند. بین رشته کوههای Mala Kapela و Lička Plješivica واقع شده است ، در سراسر جهان به عنوان مکانی با زیبایی طبیعی برجسته شناخته شده است و اولین پارک ملی کرواسی بود.

زیبایی پارک ملی دریاچه های پلیتویس ، فوق العاده است. این چیزی است که شما فقط باید با چشمان خود ببینید تا باور کنید. واقعاً یکی از بهترین پارک های ملی اروپا است. آن را از دست ندهید.این یک جاذبه گردشگری در اروپا است که عالی است.

20 جاذبه گردشگری در اروپا که باید قبل از مرگ ببینید
20 جاذبه گردشگری در اروپا که باید قبل از مرگ ببینید

منبع:pandotrip

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا