مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

۱۲ راه برای میلیونر شدن

میلیونر شدن
0 41

۱۲ راه برای میلیونر شدن

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((۱۲ راه برای میلیونر شدن)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

تا زمانی که پدر ثروتمندی نداشته باشید یا بسیار خوش شانس نباشید ، راهی سریع برای میلیونر شدن وجود ندارد. بسیاری از افراد به دنبال طرح های سریع ثروتمند شدن هستند ، اما حقیقت این است که آنها واقعاً وجود ندارند.میلیونر شدن هدفی است که بسیاری برای رسیدن به آن تلاش می کنند اما تعداد کمی از افراد به آن می رسند. این اغلب به این دلیل است که به سختی می توان کارهای لازم را انجام داد و یا اینکه مردم اطمینان ندارند که واقعاً می توانند به ثروت برسند.

با این حال ، یک فرد متوسط ​​در واقع می تواند میلیونر شود. البته که نیاز به کار بیشتری دارد!

خصوصیات یک میلیونر:

ویژگی های خاصی وجود دارد که تقریباً هر میلیونر خودساخته ای دارد:

صبر. تقریباً غیرممکن است که یک شبه میلیونر شوید. ثروتمند شدن زمان می برد. به عنوان مثال ، شما باید صبور باشید تا سالها تحصیل خود را به پایان برسانید یا منتظر باشید تا سود سرمایه های شما زیاد شود.

استقامت. استقامت به این معنی است که شما تا رسیدن به یک هدف در تلاش باشید. اگر می خواهید میلیونر شوید ، باید متعهد باشید. آن را یک ماراتن در نظر بگیرید؛ اگر در یک مسیر پنج ساله باشید ، نمی توانید فقط دو سال کار کنید.

کار سخت. میلیونر شدن احتمالاً به شبهای طولانی کار و تصمیمات سخت نیاز دارد. ممکن است مجبور باشید آخر هفته ها کار کنید یا شغل دوم پیدا کنید.

قربانی. باید بعضی از خواسته های خود را کنار بگذارید تا بعداً بیشتر از آنچه می خواهید داشته باشید. این فداکاری ها ممکن است شامل اتومبیل جدید ، تعطیلات تابستانی یا صرف شام در رستورانی گران قیمت باشد.

شجاعت. علاوه بر این ، اگر می خواهید زندگی خود را تغییر دهید ، باید برگردید و دوباره امتحان کنید. تفاوت بین کسانی که موفق هستند و کسانی که شکست می خورند اغلب به سادگی این است که افراد موفق فقط به تلاش خود شجاعانه ادامه می دهند.

12 راه برای میلیونر شدن
12 راه برای میلیونر شدن

راه های میلیونر شدن

برخی یا ۱۲ استراتژی زیر را اجرا کنید و ممکن است در راه میلیونر شدن باشید:

۱- پس انداز برای بازنشستگی

این می تواند ساده ترین راه برای کسب درآمد باشد ، به خصوص اگر زود شروع کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک حساب بازنشستگی در محل کار خود را باز کنید و از هر چک حقوقی به آن واریز کنید. برای به حداکثر رساندن پتانسیل درآمد خود ، از جوانی این کار را شروع کنید و حداکثر مقدار مجاز را تعیین کنید .

مانند هر سرمایه گذاری بلندمدت ، هرچه زمان بیشتری برای ترکیب درآمد داشته باشید ، می توانید درآمد بیشتری کسب کنید. اگر در مورد سرمایه گذاری های خود عاقل باشید و بخش بالایی از حقوق خود را پس انداز کنید در مسیر میلیونر شدن قرار خواهید گرفت.

۲- در حد توان خود زندگی کنید

شما می توانید در یک خانه ۴۰۰۰ فوت مربعی زندگی کنید، یا می توانید در یک خانه با اندازه متوسط ​​زندگی کنید و یک هوندا Civic ’95 را رانندگی کنید. گزینه اول ممکن است به شما کمک کند تا در جریان “جونز” باشید ، اما گزینه دوم به شما کمک می کند تا یک میلیونر شوید.

هزینه های زندگی خود را به خوبی در حد توان خود حفظ کنید تا بتوانید برای آینده خود پس انداز کنید. اگر می خواهید اثبات کنید که این می تواند شما را میلیونر کند ، من کتاب The Millionaire Next Door نوشته توماس استنلی را توصیه می کنم.

۳-برای میلیونر شدن بدهی تان را پرداخت کنید

 از بدهی خارج شوید و از بدهی خودداری کنید. برای میلیونر شدن ، تصمیماتی بگیرید که در وهله اول از بدهی شما جلوگیری می کند یا اگر لازم است ، یک جدول زمانی و برنامه ای برای پرداخت آن داشته باشید.

به عنوان مثال ، اگر برای گسترش تجارت کوچک خود مجبورید مقداری بدهی بپردازید ، بدانید که چگونه و چه موقع می توانید آن را پرداخت کنید. بعلاوه ، پس انداز پول نقد را برای خریدهای بزرگ در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، حتی اگر تصمیم دارید با یک وام کم بهره برای خرید اتومبیل بگیرید ، مبلغی معادل سرمایه گذاری را برای پرداخت وام در صورت لزوم حفظ کنید.

۴- درآمد اضافی کسب کنید

به دست آوردن درآمد اضافی برای کمک به پس انداز خود و یا تبدیل یک ایده تجاری جانبی به یک فعالیت تمام وقت ، هر دو می تواند راهی برای میلیونر شدن باشد.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم شما در شغل دوم خود سالانه ۱۰ هزار دلار درآمد کسب می کنید و تمام درآمد خود را به مدت ده سال سرمایه گذاری کنید. اگر اجازه دهید ۲۰ سال دیگر رشد کند و هر سال ۸ درصد درآمد کسب کند ، به ۶۷۵،۲۱۴ دلار می رسد! برخی از راه های کسب درآمد اضافی شامل نوشتن ، طراحی وب ، نگهداری از کودکان ، تدریس خصوصی و فروش جواهرات و صنایع دستی در سایت های معتبر است .

۵-عاقلانه سرمایه گذاری کنید

سرمایه گذاری می تواند باعث ایجاد رعب و وحشت شود ، خصوصاً اگر تازه وارد این فرآیند باشید. بهتر است از ابتدا درک کنید که اگرچه می توانید از طریق سرمایه گذاری ثروت کسب کنید ، دیگران نیز می توانند از طریق شما ثروت کسب کنند. به عبارت دیگر ، به دنبال سرمایه گذاری کم هزینه باشید ، به خصوص اگر جوان هستید و وقت خوبی دارید.

میلیونر شدن
میلیونر شدن

۶-برای میلیونر شدن ،تحصیل کنید

تقریباً ۲۵٪ میلیونرها نوعی حرفه ای هستند مانند پزشک ، وکیل ، یا حسابدار. هر یک از این مشاغل پردرآمد به آموزش قابل توجهی نیاز دارند. با این حال ، قبل از اینکه خود را پس از فارغ التحصیلی در یک انبوه بدهی وام دانشجویی قرار دهید ، مطمئن باشید که یک برنامه هوشمند برای پرداخت هزینه تحصیل خود دارید.

۷- وام خود را زود پرداخت کنید

با پرداخت زودهنگام وام خود ، می توانید از پرداخت سودهای صدها هزار دلاری جلوگیری کنید. سپس ، پس از پرداخت وام خود ، می توانید همان مبلغ پرداختی را به پس انداز خود بپردازید. با این اوصاف ، گاهی اوقات حفظ یک وام رهن با بهره کم می تواند منطقی باشد زیرا شما می توانید سود سالانه خود را از مالیات خود کسر کنید. از آنجا که بهره ای که پرداخت می کنید در مالیات شما صرفه جویی می کند ، در نتیجه نرخ بهره وام شما کاهش می یابد.

با این حال ، این تنها معنا پیدا می کند که پول خود را در سرمایه گذاری سپرده گذاری کنید که بازدهی بیش از نرخ سود “موثر” شما دارد. در هر صورت ، مطمئن شوید که از بدهی خود خارج شده اید ، یا سرمایه گذاری های شما سود بیشتری از میزان بهره ای که برای بدهی خود پرداخت می کنید ، باز می گرداند.

۸- یک کسب و کار راه اندازی کنید

در حالی که این یکی از گزینه های پرخطر است ، اما گزینه ای است که واقعاً می تواند جواب دهد. حدود ۲۵٪ میلیونرها حرفه ای و ۷۵٪ دیگر کارآفرین هستند. شروع یک کار سخت کوشی و شجاعت می خواهد و این برای همه مناسب نیست. داستان کارآفرینان موفق را بخوانید تا نه تنها مزایای راه اندازی کسب و کار خود را ببینید ، بلکه نحوه ایجاد ، ساخت و اداره آن را نیز ببینید تا موفقیت آمیز باشد و دوام بیاورد.

۹- با افراد همفکر بیشتر وقت بگذرانید

شگفت آور است که ما چگونه شبیه افرادی می شویم که با آنها رابطه داریم. اگر خود را با افرادی که عادت های بد دارند احاطه کرده باشید ، احتمال این وجود دارد که همان عادت های بد را نیز بدست آورید. از طرف دیگر ، اگر خود را با افرادی که اهداف مالی چشمگیر دارند احاطه کنید ، برای اهداف مشابه شلیک خواهید کرد. فشاری که توسط همسالان موفق به شما وارد می شود می تواند انگیزه ای برای موفقیت شخصی باشد.

۱۰-برای میلیونر شدن ،کسب درآمد منفعلانه داشته باشید

ساده ترین راه برای کسب درآمد این است که اجازه دهید پول شما برای شما مناسب باشد. یکی از راه های انجام این کار کسب درآمد منفعلانه است ، مانند داشتن املاک اجاره ای. با شروع یک کار و همچنین استخدام کارمندان برای مدیریت کارهای روزمره ، ایجاد یک تجارت می تواند به طور بالقوه برای شما درآمد منفعل ایجاد کند. یکی دیگر از روش های عالی برای اینکه پول شما برای شما مفید باشد ، سرمایه گذاری در سهام است البته با دید باز وارد بازار سهام شوید.

۱۱- به برنامه خود پایبند باشید

به یاد داشته باشید ، شما باید پشتکار داشته باشید تا میلیونر شوید. هر طرحی که ارائه می دهید برای رسیدن به هدف خود باید به آن پایبند باشید. سرمایه گذار افسانه ای، وارن بافت را در نظر بگیرید که در جوانی سرمایه گذاری کرد و مشاغل متعددی را راه اندازی کرد و در نهایت با شکست های متعددی روبرو شد.اما چون او به اصول سرمایه گذاری و تجارت خود پایبند بود و با وجود موانع به اهداف خود ادامه داد. این همان چیزی است که او را به یکی از ثروتمندترین افراد زنده تبدیل کرده است.

۱۲- کاری انجام دهید که دوست دارید

اگر بخشی از برنامه شما شامل پزشک شدن است ، اما از تمرین پزشکی یا مراقبت از دیگران لذت نمی برید ، احتمالاً نمی توانید به آن پایبند باشید. مسیری را انتخاب کنید که به شما اجازه دهد کاری را که به آن علاقه دارید دنبال کنید. شما بسیار بیشتر از سفر لذت خواهید برد و شانس موفقیت بسیار بیشتری خواهید داشت.

میلیونر شدن
میلیونر شدن
حرف آخر درباره میلیونر شدن:

رسیدن به رویای میلیونر بودن سخت است. به همین دلیل است که به آن رویا می گویند. ویژگی های صبر ، استقامت ، سخت کوشی ، فداکاری و شهامت را تمرین کنید تا خود را در بهترین موقعیت برای موفقیت قرار دهید. نقاط قوت خود را بشناسید و از آنها به نفع خود استفاده کنید. نقاط ضعف خود را بشناسید و برای موانعی که ممکن است به دلیل آنها روبرو شوید آماده باشید. برنامه خود را بیاورید و سپس با تمام آنچه که در اختیار دارید به سراغ آن بروید.

و در آخر ، اگر شکست بخورید تعجب نکنید، از آنچه آموخته اید استفاده کنید و سعی کنید دوباره امتحان کنید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.