مد و زیبایی

گرانترین لباس های کیت میتدلتون،عروس خاندان سلطنتی

گرانترین لباس های کیت میتدلتون،عروس خاندان سلطنتی

**این مطلب در شهریور ماه ۱۴۰۲ بروزرسانی شده است.

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((گرانترین لباس های کیت میتدلتون،عروس خاندان سلطنتی)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

از لحظه ای که کیت میدلتون برای اولین بار با شاهزاده ویلیام در مطبوعات انگلیس نشان داده شد ، مردم به طور جدی با کمد لباس خیره کننده او آشنا شدند . لباس های مشهور وی از لباس های نمایشی مد تا لباس عروس توری خیره کننده اش ، لباس های کیت همیشه مردم را به صحبت واداشته است .در اینجا گرانترین لباس های کیت میتدلتون،عروس خاندان سلطنتی  را مشاهده می کنید.

از نظر مد ، کیت معمولاً ترجیح داده است که کمد لباس خود را کلاسیک ، ساده و حرفه ای نگه دارد. اما فقط به این دلیل که دوشس کمبریج سبک های کلاسیک را دوست دارد ، به این معنی نیست که او اصلا لباس های گران قیمت نمی پوشد. در حقیقت ، معلوم شد که کیت چند طراح سراغ دارد که همیشه به سراغ آنها میرود ، مانند الکساندر مک کوئین ، مونیکا وینادر ، جنی پکهام و جیمی چو . و همانطور که هر طرفدار باهوش مد می داند ، این طراحان ارزان نیستند!

گرانترین لباس های کیت میتدلتون

۱-لباس عروس کیت میدلتون

بحث در مورد گرانترین لباس های کیت میدلتون بدون یادآوری لباس عروسش غیرممکن است! ازدواج کیت با پرنس ویلیام در سال ۲۰۱۱ یک اتفاق بزرگ بود که بلافاصله به یکی از شاخص ترین عروسی های سلطنتی تاریخ تبدیل شد. کیت با مردی ازدواج می کرد که به خوبی می توانست پادشاه انگلیس شود. بنابراین ، او در آن روز فوق العاده به نظر می رسید.

 او برای روز بزرگ خود تصمیم گرفت از طراح بریتانیایی سارا برتون ، مدیر خلاق الکساندر مک کوئین کمک بگیرد. لباس افسانه ای دامنی حجیم ، آستین توری و قطاری خیره کننده. همانطور که برتون به دیلی میل گفت ، هدف این طرح “نگاه به گذشته است ، همراه با نگاه به آینده “.

و هزینه این لباس عروس فراموش نشدنی چقدر بود؟

خوب ، طبق گزارش The Sun ، ارزش آن حدود ۲۵۰،۰۰۰ پوند تخمین زده شد – حدود ۳۲۳،۷۳۲ دلار! ظاهراً همین امر آن را به یکی از گرانترین لباسها تبدیل کرده است.

گرانترین لباس های کیت میتدلتون،عروس خاندان سلطنتی
گرانترین لباس های کیت میتدلتون،عروس خاندان سلطنتی

۲-لباس گران قیمت Walker & Coدر ویمبلدون

یکی از سرگرمی های کیت میدلتون حضور در ویمبلدون ، مسابقات مشهور سالانه تنیس در فضای باز بریتانیا است. این مسابقات هر ساله از چهره های آشنایی استقبال می کند – هم از دنیای تنیس و هم از افراد مشهور. تماشای افراد مشهور در ویمبلدون تقریباً به اندازه خود این ورزش مهم شده است . بنابراین ، جای تعجب نیست که کیت هنگام  حضور در آن اهمیت زیادی به ظاهرش و لباسش بدهد.

در سال ۲۰۱۷ ، دوشس طرفداران خود را با سارافون سفید بسیار زیبا با گل های ظریف متحیر کرد – مناسب برای یک روز آفتابی در ویمبلدون. این لباس در واقع توسط طراح کاترین واکر و شرکت اش تهیه شده است. در حالی که مشخص نیست هزینه دقیق این لباس چقدر بوده است ، کوارتز تخمین زده است که هزینه لباس کاترین واکر حداقل ۲۵۰۰ دلار است. وی این لباس را با یک جفت گوشواره طلای Cassandra Goad جفت کرد که طبق گزارشات ۱۶۸۵ پوند (یا حدود ۲۲۰۰ دلار) ارزش دارد.

گرانترین لباس های کیت میتدلتون
گرانترین لباس های کیت میتدلتون

۳-لباس گران قیمت ۱۰ هزار دلاری الکساندر مک کوئین

در حالی که بیشتر سلطنتی ها اغلب لباس های خود را دوباره نمی پوشند ، ما به سختی می توانیم کیت میدلتون را به دلیل استفاده مجدد از چند لباس – از جمله این لباس خیره کننده الکساندر McQueen – سرزنش کنیم.

به گفته هارپرز بازار ، هزینه آن ۱۰۶۰۵ دلار برای او بود. به گفته اینسایدر ، میدلتون برای اولین بار در مراسم جوایز BAFTA در سال ۲۰۱۷ این لباس مجلسی گلدار و مشکی و سبز را استفاده کرده بود. این لباس دارای یک الگوی دسته گلهای سبز و سفید بود که با پایین رفتن لباس بزرگتر می شد و یک لباس بلند ایجاد می کرد.

وی سپس لباس را در سال ۲۰۱۹ در مراسم گالری پرتره دوباره پوشید. این لباس در اولین استفاده خود آستین های کوچک و از روی شانه داشت که ظاهری عاشقانه ایجاد می کرد. با این حال ، هنگامی که کیت برای دومین بار این لباس را پوشید ، لباس دوباره اصلاح شده بود و اکنون آستین های سرپوشیده ورزشی بود.

 لباس های کیت میتدلتون
لباس های کیت میتدلتون

۴-لباس کلاسیک توئیدی Chanel

کیت میدلتون در سال ۲۰۱۷ با انتخاب یک لباس متشکل از قطعات طراحی شده توسط طراح کلاسیک فرانسوی ، کوکو شانل ، یک انتخاب کاملاً هوشمندانه در پاریس داشت.او یک لباس کت چند رنگ توئید را با یک کمربند چرمی ساده پوست چرمی و یک کیف دستی کوچک بورگوندی ست کرد تا ظاهر فرانسوی را کامل کند.

این کیف دستی در حدود ۳۰۰۰ پوند (یا ۳،۸۷۵ دلار) قیمت داشت و به گفته Showbiz CheatSheet ، این لباس ۱۰۹۸۱ دلار ارزش داشت!

کیت همچنین به همین مناسبت از جواهرات فرانسوی بسیار گران قیمت استفاده کرده بود. به گزارش اکسپرس ، وی یک گردنبند کارتیه ۱۵۲۰ پوندی (۱،۹۶۳ دلار) به همراه ساعت طلای ۱۸ عیار Ballon Bleu de Cartier خود با ۴۸۵۰ پوند (۶،۲۶۳ دلار) به دست داشت. در کل ، این لباس به رقم خیره کننده ۲۲۹۹۲ دلار می رسد!

 کیت میتدلتون
کیت میتدلتون

۵- کت زیبایی از دولچه و گابانا

برای روز یادبود در سال ۲۰۱۷ ، کیت میدلتون یک کت کلاسیک و شیک Dolce و Gabbana پوشید. حتی اگر کیت در آن زمان باردار بود ، زیر کت مشکی لاغر و دکمه های طلایی ، تشخیص این امر غیرممکن بود. کت را می توان با قیمت ۲۱۵۰ پوند (یا ۲،۷۸۱ دلار) از The Outnet خریداری کرد. طبق وب سایت What Kate Wore ، این کت از مخلوط ابریشم و پشم ساخته شده است.

ظاهراً ، کیت کلاه فیلیپ ترایسی نیز در سر داشت که برای دو مراسم دیگر در سال های ۲۰۰۶ و ۲۰۱۲ به سر کرده بود. گرچه از قیمت دقیق این کلاه اطلاع نداریم ، اما به نظر می رسد که کلاه های فیلیپ ترایسی بین Net-a-Porter بین ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ پوند – یعنی ۱،۲۹۳ تا ۲۵۸۷ دلار! با قیمتی مانند آن ، جای تعجب نیست که کیت میدلتون چندین بار از این کلاه استفاده کند.

طبق آنچه کیت پوشید ، این لباس با یک جفت دستکش کورنلیا جیمز بئاتریس ، به ارزش ۹۲ دلار و یک جفت گوشواره آفتابی شکل طلای اسکار د لا رنتا ، به ارزش ۱۷۵ دلار تکمیل شد. در مجموع ، قیمت این لباس حدود ۵،۵۰۰ دلار است. و این حتی شامل لباسهایی که او در زیر کت گران قیمت می پوشید نیست.

با هم مابقی لباس های گران قیمت کیت میتدلتون را میبینیم.

مدل لباس کیت میتدلتون
مدل لباس کیت میتدلتون
۶-کیت میدلتون و لباس گران قیمت اش برای عروسی خواهرش

به نظر می رسد ، او مقدار زیادی دلار خرج لباس برای عروسی خواهرش کرده است. پیپا میدلتون در سال ۲۰۱۷ ازدواج کرده بود ، و حتی اگر او در این مراسم ساقدوش عروس رسمی نبود ، کیت به دلیل لباس شیک و عالی اش مورد ستایش قرار گرفت.

به گفته ووگ ، کیت از همان خانه مد که لباس معروف عروسی اش را گرفته بود – الکساندر مک کوئین – لباسی سفارش داده است. لباس مجلسی زیبا و صورتی ابریشمی دارای آستین های پفکی کوچک ، برش پیچیده است. به گزارش تلگراف ، وی با یک جفت گوشواره Kiki McDonough اکسسوری کرد. کیت همچنین یک کلاه صورتی هم استفاده کرد. طبق گزارش Harper’s Bazaar ، این لباس حدود ۱۴،۰۱۴ دلار به فروش می رسد!

مدل لباس های کیت میتدلتون
مدل لباس های کیت میتدلتون

۷-لباس۴۰۰۰ دلاری کیت میدلتون

در سال ۲۰۱۶ ، دوشس هنگام بازگشت از کانادا به خانه ، اطمینان حاصل کرد که در تمام عکسهایی که از او و خانواده هنگام خداحافظی هنگام سوار شدن به هواپیما ، در حال خداحافظی هستند ، به دنبال بهترین چیز خود است. به گفته اِل ، کت کرم کاترین واکر که به همین مناسبت انتخاب کرد ، ۴۰۰۰ دلار بود.

در واقع ، به نظر می رسید که کیت آنقدر از لباس کرم خوشش آمده که آن را برای یک سفر دوم در سال ۲۰۱۹ هم استفاده کرد. به گفته اینسایدر ، دوشس کت دوست داشتنی را برای بازدید غافلگیرانه از یک کنسرت نظامی انتخاب کرد. حتی اگر کیت کت را دوباره پوشید ، با بستن موهای خود را به یک کش موی شیک و پوشیدن یک جفت گوشواره مروارید برجسته ، ظاهر را به روز کرد – ظاهراً قیمت آنها بیش از کت است. ارزش گوشواره ها در حدود ۴۰۰۰ پوند بود که حدود ۵۱۶۴ دلار است.

گرانترین لباس های کیت میتدلتون،عروس خاندان سلطنتی
گرانترین لباس های کیت میتدلتون،عروس خاندان سلطنتی

۸-کیت میدلتون بلوز فوق العاده گران گوچی را پوشید

در یکی از مشهورترین لحظات مد کیت میدلتون ، در بیرون از خانه برای بازدید از مرکز کودکان هنری فاوست در لندن بلوز گران قیمت گوچی را پوشید. همانطور که اینسایدر در سال ۲۰۱۹ گزارش داد که نگاه خلاقانه با سبک سلطنتی معمول او بسیار متفاوت است. سپس او آن را با یک جفت شلوار مشکی تیره از نام تجاری خیابان های Jigsaw ست کرد. بلوز ۱٫۳۰۰ دلار ارزش داشت – اگر از ما بخواهید بسیار گران قیمت برای یک ظاهر معمولی است.

استایل کیت میدلتون
استایل کیت میدلتون
۹-کیت میدلتون در Royal Ascot یک لباس توری سفید گران قیمت پوشید.

 Royal Ascot(مسابقات اسب سواری انگلستان) . Royal Ascot همان چیزی است که مجله W آن را “دربی کنتاکی اما فوق العاده شیک” می نامد. اصولاً همه چیز در مورد کلاه های بزرگ  و لباس های بسیار گران قیمت است.

به طور طبیعی ، کیت میدلتون تمایل دارددر مورد لباس پوشیدن برای Royal Ascot که مسافت بیشتری را طی کند دقیقاً مانند آدری.

دوشس در سال ۲۰۱۸ یک لباس توری سفید بسیار ظریف از دولچه و گابانا به ارزش حدود ۲۴۱۵ پوند (۳،۱۲۱ دلار) انتخاب کرد.

عروس خاندان سلطنتی
عروس خاندان سلطنتی
۱۰-کیت میدلتون با استایل بسیار گران قیمت با لباس جنی پکام .

 هنگامی که کیت در سال ۲۰۱۶ به کانادا سفر کرد ، به نظر می رسد مانند یک میلیون دلار – یا حداقل مانند چندین هزار دلار – از هواپیما خارج شد.

گفته می شود دوشس در اولین روز حضور خود در کانادا ، یک لباس خیره کننده آبی سلطنتی به تن کرده است .

این لباس طراحی شده توسط جنی پکام حدود ۵۰۰۰ دلار ارزش دارد!

لباس دوست داشتنی و ساده کت و شلوار آبی ، حالتی کلاسیک و بی انتها داشت و کاملاً مناسب تشریفات رسمی بود. کلاه آبی تطبیقی ​​او که به عنوان ژستی به سمت درخت ملی کانادا با برگهای افرا تزیین شده بود ، توسط سیلویا فلچر برای شرکت لاک و کمپانی بود و حدود ۴۰۰۰ دلار هزینه داشت.

از گوشواره های G. Collins & Sons به ارزش ۱۲۰۰۰ دلار استفاده کرد در کل ، این بدان معنی است که لباس کیت حدود ۲۱۹۱۵ دلار هزینه دارد.

این ها فقط چند مورد از لباس های گران قیمت کیت میتدلتون عروس خاندان سلطنتی انگلستان بود.او همیشه جز افراد شیک پوش جهان است هرچند وقتی پولدار باشی شیک پوش بودن کار بسیار آسانی است.

استایل کیت میدلتون
استایل کیت میدلتون
۱۱-کیت میدلتون و لباس گران قیمت جنی پکام

هرکسی که انتخابهای مد کیت میدلتون را از نزدیک دنبال کند ، می داند که دوشس کمبریج ممکن است یک لباس را چند بار بپوشد به نظر می رسد که این لباس خاص جنی پکام یکی از موارد است. کیت برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ ، در یک ضیافت شام ARK در لندن ، با لباس زیبا صورتی دیده شد. او سپس همان لباس را در سال ۲۰۱۶ برای یک جشن خیرخواهانه در حمایت از کودکان پوشید. ظاهراً ارزش این لباس حدود ۴۵۰۰ دلار است ، بنابراین به راحتی می توان فهمید که چرا کیت فکر کرده است که سزاوار است دوباره بپوشد.

لباس مجلسی صورتی مایل به قرمز دارای آستین های شناور ، سایه ای باریک و جزئیات ظریف نقره ای بود. در هر دو مورد ، کیت مانند یک شاهزاده خانم به نظر می رسید!

گرانترین لباس های کیت میتدلتون،عروس خاندان سلطنتی
گرانترین لباس های کیت میتدلتون،عروس خاندان سلطنتی

حالا در ادامه مطلب نگاهی به چند مدل دیگر از لباس های کیت میتدلتون می اندازیم:

 لباس کیت میتدلتون مدل لباس کیت میتدلتون کیت میتدلتون مدل لباس کیت میتدلتون مدل لباس کیت میتدلتون لباس های کیت میتدلتون

 گرانترین لباس های کیت میتدلتون

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا