مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

کریستن استوارت

0 322

کریستن استوارت

کریستن استوارت شاهدخت ولز شد

این فیلم یک آخر هفته‌ی سرنوشت‌ساز در اوایل دهه‌ ۱۹۹۰ را به تصویر می‌کشد

وقتی دایانا به این نتیجه می‌رسد که ازدواجش با پرنس چارلز به جایی نخواهد رسید.

: “پابلو لارائین” با فیلم “اسپنسر” (Spencer) به قلمرو فیلم “جکی” بازمی‌گردد.

در این فیلم درام بیوگرافیکال که در بازار مجازی کن به فروش گذاشته خواهد شد، قرار است “کریستن استوارت” نقش “پرنسس دایانا” را بازی کند. این پروژه در کنار “عصر آرماگدون” (Armageddon Time) یکی از جذاب‌ترین عناوین بازار کن است. “استیون نایت” نویسنده‌ی سریال “پیکی بلایندرز” فیلمنامه‌ی “اسپنسر” را به نگارش درخواهد آورد.

همچنین بخوانید

این فیلم یک آخر هفته‌ی سرنوشت‌ساز در اوایل دهه‌ی ۱۹۹۰ را به تصویر می‌کشد وقتی دایانا به این نتیجه می‌رسد که ازدواجش با پرنس چارلز به جایی نخواهد رسید.

به گزارش ۳۰نما، تولید “اسپنسر” اوایل سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد. داستان این فیلم در سه روز روی می‌دهد و بر روی آخرین روزهای تعطیلات کریسمس دایانا در نورفولک انگلستان تمرکز می‌کند. فیلم‌نیشن این فیلم را در بازارهای بین‌المللی پخش خواهد کرد.

لارائین می‌گوید: “کریستن یکی از بهترین بازیگران امروز است. برای ساختن این فیلم به چیزی بسیار مهم نیاز است و آن معماست. کریستن می‌تواند نقش‌های مختلفی بازی کند، و می‌تواند به‌شدت اسرارآمیز و بسیار شکننده و در نهایت بسیار قدرتمند باشد، و این همان چیزی است که ما نیاز داریم. ترکیب این المان‌ها موجب شد به او فکر کنم. نحوه‌ی واکنش او به فیلمنامه و رویکرش به شخصیت بسیار خوشایند بود. به نظر من او نمایشی زیبا و در عین حال برانگیزاننده خواهد داشت.”

“اسپنسر” مرگ تراژیک دایانا را پوشش نخواهد داد و در عوض رابطه‌اش با همسر و فرزندانش ویلیام و هری را بررسی می‌کند.

منبع،ایران آرت

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.