سرگرمی :)

چگونه یک رتیل بکشیم؟

چگونه یک رتیل بکشیم؟

مدادهای خود را آماده کنید تا یاد بگیرید چگونه یک رتیل زیباتر از ترسناک بکشید. بنابراین، مراحل ساده من را برای یک عنکبوت کارتونی که همه دوست خواهند داشت دنبال کنید. با آموزش ساده نقاشی رتیل من برای بچه ها، خلاقیت خود را زنده کنید. من شما را در هر مرحله آسان راهنمایی می‌کنم، تا بتوانید زمان خوبی را برای یادگیری ترسیم یک شخصیت رتیل شایان گذران داشته باشید. این درس برای کمک به شما برای شکوفا کردن استعدادهای هنری خود عالی است.

چگونه نقاشی رتیل بکشیم؟

کشیدن رتیل می تواند به همان اندازه که جذاب باشد سرگرم کننده باشد. این موجودات با هشت پای ژولیده، دو چشم کنجکاو و بدنی چاق، به زمین بازی رنگ ها و خلاقیت ما تبدیل می شوند. در نتیجه، ما این عنکبوت های ترسناک را به موجودات دوست داشتنی و دوست داشتنی تبدیل خواهیم کرد که به ما لبخند می زنند!

ما با شکل‌های ساده شروع می‌کنیم تا بدن را درست دربیاوریم، خطوط موزون را برای پاها اضافه کنیم، و چشم‌های بزرگ و دوستانه‌ای را که به نقاشی رتیل ما جان می‌بخشند، فراموش نکنیم. پس مدادها، نشانگرها یا مداد رنگی خود را بردارید و بیایید رتیل ایجاد کنیم که نه تنها دیدن آن جالب است، بلکه ایجاد آن نیز فوق العاده جذاب است.

مواد

مداد
کاغذ
پاک کن
لوازم رنگ آمیزی

نحوه ترسیم رتیل

خطوط نقاشی رتیل را علامت گذاری کنید.

با کشیدن سه دایره با اندازه های مختلف شروع کنید که هر کدام روی دایره های دیگر همپوشانی دارند. در نتیجه، این یک راهنمای اساسی برای بخش‌های بدن رتیل ایجاد می‌کند.

پاهای رتیل را بکشید.

اکنون از خطوط منحنی برای ایجاد هشت پا استفاده کنید و آنها را از بدن به سمت بیرون بکشید. با چهار پا در هر طرف شروع کنید، آنها را به طور مساوی در اطراف دایره ها پخش کنید تا حالت طبیعی عنکبوت را تقلید کنید.

قسمت ها را روی پاها به تصویر بکشید.

قسمت های منحنی را در پایه هر پایه رتیل بکشید. اطمینان حاصل کنید که این بخش‌ها دارای یک انحنای جزئی هستند و مفصل پای واقعی عنکبوت را شبیه‌سازی می‌کند.

قسمت های بیشتری را روی پاها اضافه کنید.

به تعریف پاهای رتیل خود با اضافه کردن بخش های منحنی بیشتر مانند قبل ادامه دهید. این تکرار اشکال به نشان دادن انعطاف پذیری در پاهای رتیل کمک می کند.

 

انتهای پاهای رتیل را بکشید.

در انتهای هر پا، قطعات نوک تیز را با دقت اضافه کنید. اینها باید تا انتهای تیزتر، شبیه نوک های تیز باشد که رتیل را قادر می سازد تا سطوح را بگیرد.

کف دست ها را ترسیم کنید.

این مرحله بسیار ساده است. دو کف دست مخروطی در جلوی صورت رتیل بکشید، مطمئن شوید که متقارن هستند و به سمت بیرون منحنی می شوند.

عناصر صورت را به تصویر بکشید و شکم را با جزئیات به تصویر بکشید.

روی صورت رتیل، شکل های بیضی شکل برای چشم ها و دایره های کوچک برای لکه های جزئیات بکشید. سپس با کشیدن خطوط کوتاه به شکم بافتی اضافه کنید تا موهای ظریف را نشان دهد و ظاهری مبهم به رتیل شما بدهد.

بقیه عناصر را اضافه کنید.

با اضافه کردن ضربات کوتاه و دندانه دار متعدد، ظاهر موهای تیره را روی شکم رتیل بکشید.

نقاشی رتیل را رنگ آمیزی کنید.

چشم ها را با مشکی عمیق رنگ کنید. برای بدن، از سایه‌های مختلف قهوه‌ای استفاده کنید، از رنگ‌های روشن‌تر برای برجسته‌سازی و از سایه‌های تیره‌تر برای مشخص کردن و عمق دادن به فرم و بافت رتیل استفاده کنید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا