مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

چگونه میتوانیم بهترین پیانیست در ایران شویم ؟

0 872

بهترین پیانیست ها در زندگی شخصی خود دارای راز هایی هستند که ما در این متن برای شما این راز ها را فاش خواهیم کرد تا بتوانید شما هم روز جزیی از انها شوید .
اگر نکاتی که در این متن بیان خواهیم کرد را بتوانید به درستی انجام دهید شک نکنید شما هم روزی از پیانسیت های مشهور کشور خواهید بود .
بهترین پیانیست

نکاتی که باید برای تبدیل شدن به بهترین پیانیست رعایت کنید

اگر شما حتی چند چلسه ی اندک هم به کلاس های پیانو سر زده باشید این موضوع را خواهید فهمید که اولین و مهم ترین نکته برای نواختن یک پیانو ی خوب تمرین منظم و مرتب است که میتوانند در نهایت معجزه کند .
اگر شما به طور مکرر تمرینات خود را انجام دهید در مدت زمان کمی نتیجه ی انها را خواهید دید .
نکته ی بعدی که میتواند در نواختن و پیشرفت شما اهمیت بالایی داشته باشد داشتن یک استاد و یا معلم پیانوی خوب است که سبب میشود تا شما پیشرفت تند تر و بهتری داشته باشید .

بهترین پیانیست

راز های زندگی بهترین پیانیست ها در جهان

همچنین بخوانید

شما هر چقدر هم که در رابطه با نواحتن موسیقی خود اطلاعات داشته باشید اما زندگی نامه ی بزرگان این موسیقی را مطالعه نکرده باشید شک نکنید پیشرفت شما کند تر خواهد شد .
مطالعه ی زندگی نامه و بیوگرافیی پیانیست های بزرگ میتواند علاوه بر اینکه راه ها به شما نشان دهد همچنین میتواند اهمیت بالایی در انگیزه ی شما داشته باشد که بتوانید بهتر و منظم تر تمیرینات خود را انجام دهید .
یکی از موضوعاتی که در تمامی استاد های بزرگ پیانو مشترک است این است که تمامی انها هدف هایی مشخص داشتند و طبق ان هدف پیش میرفتند و تلاش خود را ادامه میدانند .

بهترین پیانیست

برای اینکه بتوانم  بهترین پیانیست ایران شوم چکار کنم ؟

حتما این موضوع را میدانید که تبدیل شدن به بهترین در هر رشته ای کار راحتی نیست و نیازمند سال ها تلاش است اما این موضوع به این معنی نیست که شدنی نیست چون کاملا امکان پذیر است اما نیازمند برنامه ی مشخصی است تا بتوانید بر طبق انها اقدام کنید و پیش بروید .
برای رسیدن به هدف خود سعی کنید هیچوقت دست از تلاش کردن بر ندارید مخصوصا در مزینه ی نواختن پیانو چون انگیزه نقش مهمی در یادگیری بهتر پیانو دارد .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.