مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

چکار کنم از استرس روز عروسی راحت باشم ؟

0 284

استرس روز عروسی را میتوان گفت تمامی عروس ها در هر جای دنیا تجربه کرده و یا تجربه خواهند کرد چون موضوعی است فوق العاده مهم که میتواند برای عروس های نازنین مشکلاتی به وجود اورد .
با خواند این مقاله میتوانید به راحتی بر استرس و ترس خود غلبه کنید و مراسمی با ارامش داشته باشید .استرس روز عروسی

دلایل استرس روز عروسی چیست ؟

عروس و داماد در حدی در این روز حساس استرس دارند که گاهی مزه ی مراسم خود را و ان شیرینی را متوجه نمیشوند .
علاوه بر هماهنگی های داخل سالن و مراسم که صد در صد هر زوجی استرس انها را خواهد داشت که ایا با خیال راحت انجام میشود یا خیر .
همچنین طرفین مخصوصا عروس نگرانی زیادی در رابطه با ظاهر خود دارند و اگر مشکلی در این رابطه پیش بیاید که از زیبایی خود راضی نباشند ممکن است تمامی طول مجلس را به ناراحتی سپری کنند که این موضوع میتواند خاطره ی بدی برای عروس و داماد به جای بگذارد .
از دیگر دلایلی که وجود دارد در این روز حساس میتوانیم به انها اشاره کنیم که در برخی از زن و شوهران وجود دارد استرس ازدواح و زندگی مشترک است و این مورد میتواند اشوب بدی در دل عروسان بیاندازد .

استرس روز عروسی

برای مقابله با استرس روز عروسی چکار کنم ؟

اولین موضوع که باید دقت بسیار زیادی داشت باشید این است که خودتان باشید این موضوع میتواند کمک بسیار زیادی به شما در روز عروسی کند که از استرس شما بکاهد .
سعی کنید برای قابله با استرس همانکی ها با جند نفر از افراد نزدیم خود مشورت کنید و برخی از کار ها را به انها بسپارید تا بتوانند شما را در این امر کمک کنند .
زیاد نگران برنامه ریزی ها نباشید به این حمله فکر کنید که این شب تنها یک بار در زندگی شما و همسرتان خواهد افتاد پس تا میتوانید لذت ببرید .

چه مواردی استرس روز عروسی را کاهش میدهد ؟

برخی از اقدامات را بهتر است حتی تا یک ماه قبل از عروسی انجام دهید تا استرس شما کمتر شود که یکی از این موارد ورزش کردن است .
ورزش علاوه بر اینکه سبب میشود تا شما هیکل رو فرومی داشته باشید همچنین سبب میشود تا اعتماد به نفستان بالا تر رود .
این موضوع اهمیت بالایی دارد که بتوانید به اندازه ی کافی خوب بخوابید چون خوب خوابیدن میتواند اهمیت بالایی در حس خوب شما داشته باشد.

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.

;