مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

همه نوشته‌های شما را می‌بینند؛ نویسه من؛ صدای قلم تو!

0 264

آیا تابه حال داستان، شعر، دلنوشته، انشا و… ای نوشته اید که از نظرتان لیاقت دیده شدن را داشته باشد؟ آیا از خواندن نوشته‌های دیگران لذت می‌برید؟ آیا دوست دارید صدای قلمتان را به گوش دیگران برسانید؟ اگر جوابتان مثبت است این مطلب را از دست ندهید تا شمارا با نویسه من آشنا کنیم.

نویسه من؛ صدای قلم تو!

مجله اینترنتی ایران فان شبکه احتماعی جدیدی راه اندازه کرده است که درآن می‌توانید به رایگان نوشته‌هایتان را درآن منتشر کنید، از خواندن نوشته های دیگران لذت ببرید، نوشته هارا لایک کنید و برایشان نظر بنویسید.

علاوه بر آن این شبکه اجتماعی که «نویسه من» نام دارد، می‌تواند پله نردبان موفقیت شما باشد! نوشته‌هایی که در «نویسه من» منتشر می‌کنید، توسط دیگران دیده می‌شوند و نظرات آنها می‌تواند راهنمای موفقیتتان باشد.

همچنین بخوانید

نوشته شما فرق می‌کند!

هرماه برترین نوشته‌های نویسه من، در وبسایت مجله اینترنتی ایران فان منتشر خواهند شد. نویسنده های برتر جوایز ارزنده‌ای را نیز از نویسه من دریافت می‌کنند.

همین الان با عضویت در نویسه من، می‌توانید نوشته‌های خود را منتشر کنید و آن‌را به گوش همه برسانید.

class='yasr-rater-stars-vv' data-rater-postid='2744' data-rating='0' data-rater-starsize='24' data-rater-readonly='false' data-rater-nonce='833e752dad' data-issingular='true' data-cpt='posts'>
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.