مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

۱۰ راه برای داشتن بوی خوش در خانه

0 16

چطور خانه را خوشبو کنیم؟

وقتی روز خود را شروع می کنیم ، از مایع خوشبو کننده ، اسپری های معطر و لوسیون استفاده می کنیم اما در پایان روز متوجه بوی بدی را در خانه میشویم . ما ۱۰ راه برای ماندگاری بیشتر رایحه های شما داریم تا بتوانید در تمام روزهای خود احساس تمیزی و بوی شگفت انگیزی کنید …

۱-بدانید کجا اسپری کنید

مالیدن رایحه به پوست لزوما به ماندگاری بیشتر رایحه ها کمک نمی کند. مچ دستان خود ، پشت گوش ها و گردن خود را اسپری کنید. در حین راه رفتن نیز دو بار اسپری کنید.

۲-کفش های خود را اسپری کنید تا خانه تان خوشبو شود

بوی کفش های ما می تواند بوی بدی را ببخشد حتی اگر بوی خوبی در هرجای دیگر خانه داشته باشید. پس سعی کنید بوی بد کفش را از بین ببرید.میتوانید از اسپری هایی با ماندگاری بالا استفاده کنید یا در کفش خود جوش شیرین بریزید.

۳-از ترکیب اسپری لوسیون و عطر استفاده کنید

یک لوسیون بدن و ترکیب آن با رایحه را در صبح خود بمالید و در صورت لزوم به راحتی اسپری عطر را در طول روز دوباره استفاده کنید. لوسیون بر روی پوست شما باقی خواهد ماند و هنگامی که عطر خود را بمالید عطر و بوی آن بیشتر می شود.

چطور خانه را خوشبو کنیم؟۴-لباسهای خوشبو راهی برای خوشبو بودن خانه

با استفاده از یک شوینده عالی و نرم کننده پارچه بوی شگفت انگیزی از لباس های خود بدهید.  .

۵-دهان خود را فراموش نکنید

از خمیر دندان های خوشبو انها که ماندگاری بیشتری دارند استفاده کنید نانن عطر نعناع در خمیر دندان. نفس کهنه گاهی اوقات اتفاق می افتد و این باعث می شود دیگران فکر کنند شما متعفن هستید.

همچنین بخوانید

۶-هیدراته بمانید

روزانه ۸ لیوان آب بنوشید! به طور جدی بدن شما کم آب شده است از بسیاری جهات ناسالم است و یکی از این راه ها بوی بد دهان است. هیدراته بمانید و تمیز باشید.

۷-بعد از دوش گرفتن از روغن بدن استفاده کنید

استفاده از یک روغن بدن بسیار عالی بوی خارج از دوش به بدن شما کمک می کند تا بوی خوبی داشته باشد زیرا روغن بهتر از لوسیون به پوست شما نفوذ می کند بنابراین تمایل دارد که مدت بیشتری بماند. اطمینان حاصل کنید که روغن شما با رایحه های دیگری که اضافه می کنید مطابقت داشته باشد.

۸-اسانس نعناع بوی خوبی به خانه تان میدهد

روغن نعناع رایحه ای عالی است که به مدت طولانی به خصوص در روی روغن بدن باقی می ماند.

۹-وازلین

وازلین را در جایی که عطر خود را اسپری می کنید مالش دهید تا باعث شود مدت بیشتری روی پوست شما بماند.

۱۰-موهای خود را فراموش نکنید

حتماً موهای خود را با محصولات عالی بشویید ، اما همچنین فراموش نکنید که موهای خود را با عطر و بوی خوب اسپری کنید. رایحه ها معمولاً به تارهای موی شما می چسبند ، بنابراین اگر ساعتها جلوی گاز ایستاده اید بدانید حتما موهای تان بوی روغن و پیاز و … خواهد داد.😂

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.