مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

جزییاتی از پخش رایگان آگهی و اضافه پخش در صدا و سیما

تسهیلات گسترده صدا و سیما به تولید کنندگان داخلی

0 227

در سال رونق تولید، صدا وسیما به تولید کنندگان کالا و خدمات مجازی و غیر مجازی، بین ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف در پخش آگهی می دهد. سال ۹۷، ۱ میلیون ثانیه آگهی رایگان برای تولید کنندگان داخلی در صدا و سیما پخش شد. اگر کسب و کار شما در زمینه خدمات گردشگری، رفاهی، اقامتی باشد، یا به نوعی در صنعت توریسم ایران فعال باشید، ۳۰۰ درصد اضافه پخش آگهی به شما تعلق می گیرد.

طبق اصل ۴۴ دستورالعمل پخش آگهی در رسانه ملی و به منظور حداکثرسازی حمایت از تولید کننده داخلی، اضافه پخش تشویقی به گروه های مختلف آگهی دهنده تعلق میگیرد. محصولات دانش بنیان و شرکت های این حوزه نیز ۲۰۰ درصد اضافه پخش تشویقی دریافت می کنند. اگر مبلغ تبلیغات را نقدی پرداخت کنید، ۱۷۰ درصد اضافه پخش تشویقی نیز به شما تعلق می گیرد.

همچنین بخوانید

برای تبلیغ در صدا وسیما، کالا و خدمات شما باید استانداردها و مجوزهای لازم را داشته باشد. اصول ۸۱ گانه در ساخت تیزر را رعایت کرده باشد و از طریق کارگزارهای مجاز که طرف قرارداد با صدا و سیما هستند، قرارداد منعقد کنید. کلیات داستان آگهی در صدا و سیما را در زیر مشاهده کنید. همچنان موثرترین رسانه برای تبلیغ کالا و خدمات در  ایران، شبکه های صدا و سیما است. پر مخاطب ترین شبکه رسانه ملی، شبکه ۳ است که تحت تاثیر تراژدی «عادل» قرار گرفته است.

تعرفه پخش آگهی در صدا و سیما به ازای هر ثانیه در سال ۱۳۹۸

ماده ۲۱: انواع آگهی 

الف- مستقیم (تیزر): آگهی کوتاه تبلیغاتی که ویژگی های جذاب کالا یا خدماتی را به نمایش می گذارد در تلویزیون ۱۵ ثانیه و در رادیو نیز ۱۰ ثانیه تعیین می شود و کمتر از آن نیز در تلویزیون همان ۱۵ ثانیه و رادیو ۱۰ ثانیه محاسبه میگردد. (به استثناء نشان آگهی)

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
منبع روزیاتو
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.