رسانه

واکنش «جود لا» به جدایی «جانی دپ» از Fantastic Beasts

واکنش «جود لا» به جدایی «جانی دپ» از Fantastic Beasts

او می‌گوید جدایی جانی دپ از پروژه “جانوران شگفت‌انگیز” برایش عجیب بوده است ولی باید به تصمیم استودیو احترام گذاشت.

 جود لا ستاره‌ فیلم‌های “جانوران شگفت‌انگیز” به کناره‌گیری “جانی دپ” از چندگانه واکنش نشان داد.

دپ پس از شکست در دادگاه شکایت از نشریه‌ سان به درخواست استودیوی برادران وارنر کناره‌گیری خود را از چندگانه و نقش “گلرت گریندل‌والد” اعلام کرد. “دن ووتن” نویسنده‌ نشریه در مقاله‌ای دپ را “ضارب همسر” و “امبر هرد” را قربانی خشونت خانگی خوانده بود.

دپ هرگونه رفتار خشونت‌آمیز با هرد را رد کرده اما دادگاه سلطنتی لندن ادعای درج شده در نشریه را “اساساً درست” اعلام کرد. دپ سپس با انتشار بیانیه‌ای گفت که بی‌گناهی خود را ثابت خواهد کرد.

به گزارش ۳۰نما، لا که در چندگانه‌ی “جانوران شگفت‌انگیز” نقش “آلبوس دامبلدور” را بازی می‌کند، در مصاحبه با “اینترتینمنت تونایت” در مورد جدایی دپ می‌گوید: “در چنین شرایطی، باید به تصمیم استودیو احترام گذاشت. کاری نمی‌توان کرد. زیرا باید در فیلم حضور پیدا کنی و نقش‌ات را بازی کنی.” او اضافه می‌کند: “برای من در واقع عجیب بود، چون در مورد این نقش خاص، فکر می‌کنم جانی یک روز فیلمبرداری کرده بود.”

دپ با وجود جدایی، دستمزد هشت رقمی خود برای “جانوران شگفت‌انگیز ۳” را دریافت خواهد کرد. تولید این پروژه از ۲۰ سپتامبر در لندن آغاز شده بود. به فاصله‌ی چند روز پس از جدایی دپ، گزارش شد که “مدس میکلسن” در حال مذاکره با برادران وارنر است تا در نقش گریندل‌والد جانشین دپ شود.

منبع،ایران آرات

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا