مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

هک گوشی ایفون : از طریق سایت های مخرب

0 296

هک گوشی ایفون شاید در سال های پیش سخت بود و غیر ممکن اما این روز ها اخبار داغی در رابطه با این گوشی ها وجود دارد که بهتر است در رابطه با انها بدانید و اگر کسی سعی بر هک کردن شما داشت سریع تر جلوی انرا بگیرید .
به دلیل همین موضوع اطلاعات این مقاله بسیار برای کسانی که گوشی های ایفون دارند مفید میباشد .

حتما مطالب آموزش حذف اکانت تلگرام و آموزش حذف اکانت واتس اپ رو مشاهده کنید

 

هک گوشی ایفون

ایا هک گوشی ایفون واقعیت دارد ؟

در این روز های احیر خبری داغ از طریق گوگل به دست کاربران اپل رسیده است که در برخی از سایت ها و فضا های مجازی مخرب بسیاری از گوشی های ایفون هک شده اند و به سرقت رسیده اند .
به دلیل همین موضوع گوگل به شرکت اپل پیام هایی ارسال کرده و از مسولان انها خواسته است تا برای جلوگیری از بروز این مشکل اقداماتی را انجام دهند و تا جایی که امکان دارد به جلوگیری از ان کمک کنند.

هک گوشی ایفون

هنگام هک گوشی ایفون به اطلاعاتی میتوان رسید ؟

البته این موضوع حقیقت دارد که اطلاعات درست و کاملی در رابطه با این موضوع به دست کسی نرسیده است اما سارقان با هک کردن این گوشی ها میتوانند به تماس ها و فایل های صوتی و همچنین عکس ها و فیلم ها دسترسی داشته باشند و از همه مهم تر میتوانند موقعیت مکانی شما را جست و جو کنند و از این طریف به سرقت گوشی شما بپردازند .

هک گوشی ایفون

جگونه از هک شدن جلوگیری کنیم ؟

امروزه با پیشرفت در فضای مجازی و تلگرام و اینستا و حتی سایت های نا معتبر ویروس ها و عوامل مخرب بسیار زیادی شده است که شما باید با دقت بسیار زیادی از انها استفاده کنید و از همه مهم تر بتوانید به درستی انها را مدیریت کنید .
مدیریت به این معنا که توانایی این موضوع را داشته باشید که از سیستم های امنیتی بالایی برای حفظ حریم خصوصی خود استفاده کنید که اهمیت بالایی میتواند برای شما داشته باشد .

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.