مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

با هدایای تبلیغاتی نوروزی میهمان سفره های هفت سین مخاطبان خود باشید.

0 14

با هدایای تبلیغاتی نوروزی میهمان سفره های هفت سین مخاطبان خود باشید.

ایران ما در انتظار نوروزی دیگر بهار را در آغوش خواهد کشید. بهاری سبز و زیبا که با روزهای سختی درآمیخته و در وانفسای همین روزهای سخت، سزاوار است که امید را با مهر و عشق به یکدیگر هدیه دهیم. خوب است تا آنجایی که در توان داریم گرم کننده ی دل های اطرافیان خود باشیم و امید رسیدن روزهای خوب را در قلب آنها زنده نگاه داریم. چرا که همه مردم ما شایسته عشقند و آرامش.

و شما صاحبان مشاغل و کسب و کارها هر کدام به نوبه خود می توانید با جاری ساختن حس شکوهمند امید و شادمانی در ذره ذره وجود مخاطبان خود از سختی و سردی این روزها برای آنها بکاهید. و جانی و شوری دوباره به آنها دهید برای برخواستن و ادامه دادن.

هر کدام از شما مخاطبان و همراهانی دارید که حیات کسب و کار شما بر حضور آنها استوار است. و بهار زیباترین بهانه خواهد بود برای پاسداشت این حضور.

هدایای نوروزیمخاطبانِ بهاری خود را بشناسید.

همچنین بخوانید

با شناخت هر یک از این مخاطبان طی یک برنامه ریزی هدفمند و به کارگیری ظرافت و هوشمندی، می توانید دل آنها را با قدمی هر چند کوچک در بهار جدید شاد سازید. توجه به خواسته ها و علاقه مندی ها و جایگاه آنها، به شما کمک خواهد کرد تا هدایای تبلیغاتی در خور و شایسته برای آنها آماده سازید.

  • کارکنان شما اولین گروهی هستند که در تمام روزهای سخت و سرد سالی که گذشت، خالصانه در کنار شما و پا به پای شما این روزهای دلگیر و دلسرد کننده را بدون هیچ ادعایی در جهت اهداف برند شما پیش آمده اند و در فراز و فرود های چالش های سخت کاری کسب و کار شما محکم تر از همیشه حضور داشته اند، اکنون که در روزهای واپسین این سال هستیم، چشمان آنها به پیام ها و دستان امید بخش شماست تا گرم تر و پر عشق تر از همیشه دستان آنها را بفشارید، چرا که کورسویی خواهد بود از اینکه روزهای خوب در راهند تا آسوده تر زمستان سخت را پشت سر بگذارند و با روحیه ای محکم تر و امیدی فزون تر در بهار جدید گام بردارند.
حال زمان آن است که شما با شیوه ای نیکو و برازنده تمامی همراهی ها و حضور خالصانه آنها را پاس بدارید و هدایای سازمانی زیبا و به یاد ماندنی بهترین انتخاب برای پاشیدن بذر امید در دل های آنها خواهد بود.

هدایایی که متناسب با علایق و خواسته های آنها و در نهایت زیبندگی آماده شده و از کیفیت و ارزش معنوی والایی برخوردارند تا علاوه بر حفظ شان و منزلت کارمندان خود، آنها را با احساساتی بسیار خوشایند و رضایتمندانه رهسپار سالی جدید نمائید و پرانرژی تر و پویاتر از گذشته در کنار خود خواهید داشت.

  • مشتریان قدیمی شما، از دیگر مخاطبان ارزشمندی هستند که حتی در ناملایمات بازار کسب و کار در کنار شما بوده و هیچ گاه حمایت خود را از شما دریغ نکرده اند. آنها نیز نیاز دارند تا از اهمیت و ارزشی که شما برای آنها قائلید آگاه باشند و جایگاه والای خود را نزد شما بدانند. این خود انگیزه ای خواهد بود تا در سال جدید نیز همراه شما بوده و شما را در مسیر رشد و پیشرفت و تعالی همراهی خواهند کرد.

حضور آنها انگیزه ای ست عمیق و گرمایی ست بر جان کسب و کار شما. این قدرشناسی ها و پاسداشت را می توان عجین با طراوت بهار همراه با هدایای تبلیغاتی نفیس و ارزشمند راهی دل های مشتریان قدیمی خود کنید. تا آنها را وفادارتر و حمایتگر تر از همیشه در کنار خود داشته باشید.

پیشکش هدایای تبلیغاتی در روزهای واپسین سال یا روزهای نخستین نوروز، برای مخاطبان دیرینه شما خود گواهی ست بر تمام مهر و صمیمیتی که نسبت به آنها دارید و این خود عاملی ست بر ناگسستنی شدن پیوند قدیمی شما و آنها.

این دسته از مخاطبان قدیمی شما، خود به دسته های متعددی تقسیم خواهند شد که هر کدام در تعاملات متفاوتی با کسب و کار شما هستند.
  • دسته اول همان مشتریان همیشگی و وفاداری هستند که در بالا درباره آنها سخن گفتیم.
  • دسته دوم مشتریانی هستند که در گذشته های نه چندان دور از حامیان واقعی شما بوده اند. اما به دلایلی خاص برای مدتی با شما در تعامل نبوده یا برند دیگری را ترجیح داده اند. به دست آوردن دل این افراد و از بین بردن احساسات ناخوشایند گذشته و کدورت ها از کارهایی ست که فرا رسیدن بهار بهترین بهانه برای انجام آنها خواهد بود. با پیشکش هدایای خاص و نفیس که بازگو کننده تمایل و اشتیاق شما برای داشتن همراهی ها و حمایت های آنها می باشد، می توان دل آنها را به دست آورد.
  • مشتریان VIP آن دسته از مشتریان شما هستند که در طی سالیان متمادی حضور حمایتگرانه و فعال آنها همیشه در کسب و کار شما مشهود بوده است. آنها نه تنها خود وجود وفادارانه خود را از شما دریغ نکرده اند بلکه آورنده مشتریان وفادار دیگری برای شما هستند.

این دسته از مشتریان علاوه بر آنکه همیشه از خدمات خاص و رفاهی مجموعه شما بهره مند گشته اند، در مناسبت هایی باشکوه همچون نوروز و بهار از نخستین مخاطبانی خواهند بود که با هدایایی تبلیغاتی بسیار منحصر بفرد و خاص و با احترامات و تشریفات ویژه ای باید از آنها قدرشناسی کرد.

  • باشگاه های مشتریان هم تشکیل شده از مشتریان بالقوه و خاصی ست که منحصرا از محصولات و خدمات شما استفاده می نمایند و حفظ این دسته از مخاطبان از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است. چرا که از دست دادن آنها که سرمایه های ارزشمند انسانی مجموعه شما هستند جبران ناپذیر خواهد بود.
قدرشناسی و ارج نهادن به این دسته از مشتریان هم ظرافت ها و دقت های خاص خود را میطلبد و نباید از آنها غافل ماند.

  • کسب و کار شما برای توسعه و رشد در این بازار پر از ازدحام و مملو از رقابت، علاوه بر مشتریان وفادار همیشگی و قدیمی، نیاز به مشتریانی هر چه بیشتر خواهد داشت. مخاطبان جدیدی که شما در صدد بازگویی داستان برند خود و برنامه های جدید کسب و کارتان برای آنها هستید، از دیگر مخاطبان هدف هدایای تبلیغاتی نوروزی شما خواهند بود. بر همه واضح و مبرهن است که هیچ کدام از ابزارهای تبلیغاتی، تاثیری عمیق تر و شگفت انگیزتر از هدایای تبلیغاتی نخواهند داشت.

هدایای تبلیغاتیبه ویژه هدایای تبلیغاتی که با رایحه بهار در می آمیزند و در ساعاتی پر از برکت و شور و شوق به دستان مخاطبانی خواهند رسید که برای اولین بار است شما را خواهند شناخت و چه زمانی خوش یمن تر از نوروز و بهار که رابطه ی برند شما با مخاطبان جدید شما شکل می گیرد. در ساعاتی همایون و خجسته که هدایای شما که متناسب با نخستین روزهای نوروز و بهار تدارک دیده شده بر سر سفره هفت سین یا در پیشگاه مخاطبان شما حضور خواهند داشت و این اولین و صمیمانه ترین و نزدیک ترین حضور شما در زندگی مخاطبانی خواهد بود که چه بسا به زودی از همراهان و حامیان قدرتمند شما خواهند شد.

سردی و رنج و محنت این روزها را هدایای شما تلطیف خواهند کرد و این خود جرقه ای خواهد بود برای حضور همیشگی شما در ذهن مردمی که شما را در سردترین روزهایشان در کنار خود حس کرده اند. این هدایای تبلیغاتی بر جان و دل مخاطبان شما، همچون بهار بر قامت کسب و کار شما خواهند نشست.

کیفیت و زیبایی و برازندگی هرچه بیشتر این هدایا، خود گواهی ست بر کیفیت و ارزشمندی خدمات و محصولات و اهداف برند شما. در این صورت آنها به داستان برند شما کنجکاوانه تر و با اشتیاق وافرتری گوش جان خواهند سپرد و حامیان محکم تری برای شما خواهند بود.

درست آن هنگام که آنها به خدمات و محصولات شما نیاز پیدا کنند شما اولین و تنها برندی خواهید بود که هدف انتخاب آنها قرار خواهید گرفت. و این آغازگر تعاملی دوجانبه و صمیمانه خواهد بود که جاودانگی آن به مشتری مداری و ارج نهادن به ارزش های والای انسانی او از جانب شما وابسته می باشد.

  • از دیگر مخاطبان بزرگ و ارزشمند هدایای نوروزی شما، مدیران و کارکنان شرکت ها و مجموعه هایی هستند که شما و آنها در ارتباطاتی تنگاتنگ، صمیمانه و مستقیم و گاه در قطاری واحد به سوی اهدافی واحد در حرکت هستید.

این همکاری ها و تعاملات تضمین کننده ی موفقیت و توسعه کسب و کار شما خواهند بود و تا زمانی گرم و صمیمانه و پویا باقی خواهند ماند که شما حسن نیت خود را به آنها ثابت کرده باشید. هدایای نوروزی، شایسته ترین و ستودنی ترین راه خواهند بود که با اثر اعجاب انگیز خود بر آینده حرفه ای شما، آنها را به همقطارانی ماندگار و جاودان برای شما بدل خواهند کرد.

هدایایی که به فراخور جایگاه و مقام آنها آماده شده باشد و حامل پیام هایی سرشار از امید و وفاداری برای این دسته از مخاطبان شما باشند.

نوروز و بهار بهانه ای ست برای همه ما تا حضورمان گرمابخش دل های عزیزانمان باشد. امسال هم همچون سال گذشته، هرچند سخت اما با شور و شعفی فراتر نوروز را جشن خواهیم گرفت. هر کدام از ما سهمی هر چند کوچک در جاری ساختن حس شادی در رگ های اطرافیانمان داریم. شما مدیران کسب و کارها هم با کمی ظرافت و هوشیاری می توانید مخاطبان خود را که آنها نیز جزئی از مردم ما هستند به فرا رسیدن روزهای خوش امیدوار کنید. اگر هر یک از کسب و کارها این نقش خود را به خوبی و زیبایی ادا کند ایرانی خواهیم داشت مملو از مردمی شاد و امیدوار به روزهایی خوب.

حس هفتم در کنار شماست تا دست در دست هم سهم خود را هر چه زیباتر و شایسته تر به جای آورید. به گونه ای که در بدترین وانفساهای بازارهای کسب و کار، پشتتان آنقدر گرم به مخاطبانی وفادار باشد که دلتان هم ذره‌ای در این ازدحام پرهیاهوی دنیا نلرزد.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی(رپورتاژ) داشته و مجله اینترنتی  ایران فان هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.