مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

هایلایت مو چیست؟به همراه تصاویر

0 6

هایلایت مو چیست؟به همراه تصاویر

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((هایلایت مو چیست؟به همراه تصاویر)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

هایلایت یا برجسته سازی باعث تغییر رنگ مو در فرد می شود ، با استفاده از روشن کننده یا رنگ مو برای بالا بردن سطح یا روشنایی تارهای مو. هایلایت چهار نوع اساسی دارد: هایلایت با فویل و هایلایت تکه ای هم جز آن است. موارد برجسته سازی مو می توانند هر رنگی باشند ، به شرطی که رنگ آن از موهای اطراف برجسته تر باشد. موهای برجسته می توانند مو را پرتر نشان دهند.بنابراین ، گاهی اوقات به افرادی که موهای نازک و ظریف دارند توصیه می شود هایلایت انجام دهند.

در زیر تصاویری از هایلایت برای شما آورده ایم امیدواریم خوشتان بیاید.

همچنین بخوانید

هایلایت مو چیست؟هایلایت مو زیباهایلایت مو شیکهایلایت مو زیتونیهایلایت مو هایلایت مو 2020 هایلایت مو قهوه ایهایلایت مو فانتزیهایلایت مو هایلایت مو چیست؟به همراه تصاویر

لطفا نظرات خود را درباره “هایلایت مو چیست؟به همراه تصاویر” با ما در میان بگذارید.

class='yasr-rater-stars-vv' data-rater-postid='13934' data-rating='0' data-rater-starsize='24' data-rater-readonly='false' data-rater-nonce='3cfe1c8ac0' data-issingular='true' data-cpt='posts'>
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.