مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

نحوه زدن سایه چشم و انتخاب رنگ ها

0 75

نحوه زدن سایه چشم و انتخاب رنگ ها

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((نحوه زدن سایه چشم و انتخاب رنگ ها)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

سایه چشم یک روش عالی برای تقویت زیبایی چشم شما است ، اما به طور دقیق آرایش چشم می تواند دشوار باشد. سوالاتی از جمله اینکه کدام رنگها متناسب با چهره من است ، چگونه می توانم سایه چشم و آرایشم را باهم جفت کنم ، چگونه سایه چشم بزنم ، احتمالاً شما را از آزمایش با آرایش چشم دور می کند. به همین دلیل است که ما این مقاله را برای کمک به شما در یادگیری هر آنچه در مورد سایه چشم باید بدانید قرار داده ایم.

سایه چشم با توجه به رنگ پوست :

ترکیبی از رنگ سایه چشم برای پوست روشن

برای پوستهای روشن با ته رنگ گرم ، رنگهای خاکی مانند کرم ، برنز و مس بهترین چهره شما را به نمایش می گذارند. برای کسانی که ته رنگ سرد دارند ، رنگ هایی مانند سبز زمردی و آبی یاقوتی کبود باعث می شود رنگ چهره شما روشنتر به نظر برسد که خوب نیست.

ترکیبات سایه چشم برای پوست گندمی و قهوه ای روشن

اکثر افراد با رنگهای مایل به گندمی یا قهوه ای روشن دارای ته رنگ گرم هستند. طلا ، دارچین و زنگ زدگی به بهترین وجه این رنگ پوست را تکمیل می کنند. حتی می توانید از قهوه ای تیره برای ایجاد آرایش چشم دودی و دودی استفاده کنید.

ترکیب رنگ سایه چشم برای پوست زیتونی

خانم هایی با این رنگ پوست می توانند سایه های خنک سایه چشم مانند گل مایل به زرد و سایه های مختلف آبی را انتخاب کنند. رنگ چرمی به برجسته سازی این ته رنگ کمک می کند.

ترکیبات سایه چشم برای رنگ برنزه تیره و پوست قهوه ای

این رنگ ته رنگ خنثی است ، به این معنی که نه گرم است و نه خنک. اگر پوستی قهوه ای تیره دارید ، هر پالت سایه چشم برای شما چاپلوس به نظر می رسد. برو جلو و همه آنها را امتحان کنید!

ترکیب رنگ سایه چشم برای پوست تیره

رنگهای متالیک و روشن در پوست تیره ، خصوصاً بنفش ، مات و آبی نیمه شب فوق العاده به نظر می رسند. اگرچه با رنگ های ملایم ، زنان تیره باید مراقب کیفیت رنگدانه ها باشند تا رنگ به خوبی ظاهر شود. در قسمت گرمتر پالت رنگ ، متخصصان ما رزگلد و مرجان را توصیه می کنند.
آرایش بد چشم می تواند ظاهر شما را خراب کند. از طرف دیگر ، آرایش خوب چشم می تواند شما را زیباتر کند.. به همین دلیل ما این راهنمای ساده گام به گام نحوه استفاده از سایه چشم به روش صحیح را گردآوری کرده ایم.

نحوه زدن سایه چشم و انتخاب رنگ هانحوه زدن سایه چشم

مرحله ۱: پوست را تمیز و مرطوب کنید

مهم است که یاد بگیرید چگونه قبل از هرگونه آرایش ، پوست خود را آماده کنید. اول از همه چیز ، همیشه تمیز و مرطوب شوید تا آرایش پایه ای یکنواخت برای نشستن داشته باشد. پاک سازی پوست باعث از بین رفتن روغن های اضافی می شود در حالی که مرطوب شدن از خشک شدن پوست جلوگیری می کند. ابتدا با شستن صورت و استفاده از مرطوب کننده پس از آن شروع کنید. می توانید مقداری کرم دور چشم روی درب و اطراف چشم بزنید

مرحله ۲: یک آغازگر را اعمال کنید

استفاده از پرایمر برای هر نوع آرایش چشم ، از سایه تک چشم ساده گرفته تا چشم دودی چشمگیر ، یک مرحله ضروری است. یک پرایمر نه تنها به عنوان پایه ای که تمام آرایش شما را در کنار هم نگه می دارد بلکه به عنوان یک لایه محافظ بین آرایش و پوست ظریف پلک های شما عمل می کند. در مرحله بعد ، از یک کانسیلر برای پوشاندن سیاهی دور چشم استفاده کنید.

مرحله ۳: شروع خنثی ، پایان تاریک

روی کل پلک خود سایه خنثی بزنید. بعد ، سایه روشن را از قسمت مژه خود شروع کنید و به بالای چین چشم بروید. سایه چشم را به استخوان ابرو نزنید. از مرکز شروع کنید و به سمت داخل حرکت کنید.

یک برس سایه چشم صاف روی سایه چشم تیره بزنید و قسمت اضافی آن را بزنید. رنگ را در کف دستهای ملایم از گوشه خارجی قرار دهید و به آرامی به سمت داخل حرکت دهید. شما باید به دنبال خطوط طبیعی چشم خود به شکل V درآیید. یک خط باید به سمت جایی که چین با استخوان ابرو شما مطابقت دارد گسترش یابد ، در حالی که خط دیگر نزدیک خط مژه می ماند. به سمت وسط پلک خود حرکت کنید.

کلید استفاده از سایه چشم ترکیب است. 

مرحله ۴: چشم هایتان را صاف کنید

همچنین بخوانید

خط مژه پایینی خود را با مداد چشم یا سرمه بکشید. در مرحله بعد ، از خط چشم مایع برای کشیدن پلک بالایی استفاده کنید. می توانید با یک خط ساده بروید و یا آخرین مدل های خط چشم را امتحان کنید.

مرحله ۵: کار را با ریمل تمام کنید

مقداری ریمل مژه روی مژه های خود بزنید و … کارتان تمام شد!

چگونه بهترین پالت سایه چشم را بر اساس رنگ چشم خود انتخاب کنیم؟

دقیقاً مانند ته رنگ پوست شما ، رنگ چشم نیز بهترین سایه چشم شما را به نمایش می گذارد. وقتی به تبلیغات آرایش و وبلاگ های مد نگاه می کنیم ، فروشنده از ما می خواهد همه سایه های جذاب سایه چشم موجود در بازار را امتحان کند. مگه نه؟ آرزو می کنم خرید سایه چشم به همین راحتی باشد! اما برای رفع نگرانی از یافتن بهترین پالت سایه چشم بسته به رنگ چشم ، این لیست را بخوانید!

۱-سایه چشم برای چشمان قهوه ای روشن

شما می توانید سایه های قهوه ای ملایم را انتخاب کنید و برای یک ظاهر زیباتر ، می توانید آن را با استفاده از یک زرق و برق براق به پایان برسانید و آرایش چشم دودی را به آن اضافه کنید. این سایه ها چشم های شما را عمیق تر می کند و مطمئنا بهترین آرایش را به شما نشان می دهد.

سایه چشم۲-سایه چشم برای چشمهای خاکستری

متخصصان آرایش ما  پیشنهاد می کنند که به سایه های چشم در خطوط مشابه رنگ چشم خود بروید. برای سایه های خاکستری در زنان با چشم خاکستری افسانه به نظر می رسد. برای جلوه ای از چشم دودی می توانید سایه های سیاه را انتخاب کنید.

سایه چشم
نحوه زدن سایه چشم

۳-سایه چشم برای چشمان سیاه

خوشا به حال زنانی که چشمانشان سیاه است! می توانید سایه چشم را جلوه دهید تا درخشندگی آن را به وجود آورد. وقتی این را می گوییم به ما اعتماد کنید ، از سایه های برهنه شروع کنید ، تا صورتی و قرمز حتی می توانید رنگ پنتون سال ۲۰۱۸ را انتخاب کنید که ماورابنفش است. برو جلو ، هر سایه چشم را امتحان کنید!

۴-سایه چشم برای چشمان قهوه ای

مشابه چشم های سیاه ، زنان با چشم های قهوه ای گزینه های زیادی در هنگام انتخاب رنگ سایه چشم دارند. پیشنهاد می کنیم سایه های سرمه ای ، برنز ، بنفش ، قرمز ، قهوه ای طلایی ، صورتی را امتحان کنید. به دلیل رنگ خاکی رنگ چشم ، زنان با چشم های قهوه ای به راحتی می توانند این رنگ ها را انتخاب کنند.

۵-سایه چشم برای چشمهای آبی

خانمهایی که چشمهای آبی دارند به طور کلی ته رنگی بسیار خنک دارند و ما به شما پیشنهاد می کنیم از هرگونه سایه آبی دور شوید زیرا فقط باعث می شود چشم هایتان شسته شود. می توانید پالت های قهوه ای ، طلایی ، هلو ، مرجان ، بژ و سایه چشم مسی را انتخاب کنید.

نحوه زدن سایه چشم
نحوه زدن سایه چشم

۶-سایه چشم برای چشمهای سبز

زنان با چشم های سبز می توانند سایه چشم زیر را انتخاب کنند.

این سایه خاکستری با رنگ قهوه ای است. این سایه سایه چشم می تواند چشم شما را بسیار جذاب و زیبا نشان دهد. اگر می خواهید با سایه های بیشتری بازی کنید ، می توانید سایه های روشن بنفش ، قرمز ، آلو و طلایی را نیز برای روشن شدن چشم خود امتحان کنید.

۷-سایه چشم برای چشمان عسلی

اگر چشمان عسلی رنگ دارید ، می توانید با رنگهای مختلف سایه چشم بازی کنید. می توانید پالی را انتخاب کنید که دارای رنگ های طلایی ، کرم ، سبز تیره ، قهوه ای و حتی صورتی روشن باشد. با استفاده از هایلایتر صورتی کم رنگ می توانید سایه چشم را با گوشه های داخلی چشم خود ترکیب کنید تا جلوه ای چشم باز ایجاد کند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.