مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

میخوای یه آدم برفی درست کنی؟به همراه تصاویر

میخوای یه آدم برفی درست کنی؟به همراه تصاویر
0 95

میخوای یه آدم برفی درست کنی؟به همراه تصاویر

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((میخوای یه آدم برفی درست کنی؟به همراه تصاویر)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

یک آدم برفی به معنای واقعی کلمه نماد زمستان است که به صمیمی ترین راه مجسم شده است. با این حال ، همه آدم برفی ها برابر نیستند. اینها واقعاً به کیفیت برف ، شرایط آب و هوا ، لوازمی که همراه آورده اید بستگی دارد. اگر این اولین تجربه ساخت آدم برفی یا برف برای شما است ، اجازه دهید این دستورالعمل های گام به گام راهنمای موفقیت شما باشد.

آنچه شما برای ساخت آدم برفی نیاز دارید:

برف – این مهمترین قسمت است. فقط به این دلیل که برف پیدا کرده اید به این معنی نیست که برای یک آدم برفی خوب کار خواهد کرد. بهترین برف ،برف متراکم و کمی مرطوب است که در حدود ۳۰ درجه فارنهایت می بارد. شما باید برف را به سه کره بزرگ بچرخانید ، بزرگترین نشسته در پایه و کوچکترین قسمت بالای سر عروسک قرار دارد. بهترین تکنیک برای ساخت این کره ها این است که با گلوله برفی شروع کنید و آن را دور یک منطقه برفی بچرخانید تا جرم گرفته تا زمانی که به اندازه و محیط مورد نظر شما برسد.

شاخه ها – بازوها یک قدم کاملاً ساده است. چند شاخه برهنه از یک درخت در نزدیکی آن را شکاف دهید و آنها را به هر موقعیتی که دوست دارید به کناره های آدم برفی خود بچسبانید.

ذغال سنگ – اگر کلاسیک می شوید ، باید مقداری ذغال برای چشم و دهان استفاده کنید. اگر کمبود زغال سنگ دارید ، سنگها به خوبی کار می کنند.

لوازم جانبی عالی – لباس پوشیدن سرگرم کننده ترین قسمت آن است. ابتدا باید چند سوال از خود بپرسید – آیا این یک آدم برفی فانتزی است؟ آیا آدم برفی مربوط به این قرن است یا ۱۰۰ سال پیش مانند بسیاری از آنها به نظر می رسد؟

همچنین بخوانید

هویج – هیچ چیز دیگری به غیر از یک برآمدگی پررنگ ، نارنجی و کمی مخروطی وجود ندارد که یک بینی قانع کننده برای عروسک شما ایجاد کند.

در زیر تصاویری از آدم برفی را با هم میبینیم:

میخوای یه آدم برفی درست کنی؟به همراه تصاویر

ساخت آدم برفی
 ساخت آدم برفی

میخوای یه آدم برفی درست کنی؟به همراه تصاویر

ساخت آدم برفی
ساخت آدم برفی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.