رسانه

مهدی پاکدل «هزار افسان» می‌سازد

مهدی پاکدل «هزار افسان» می‌سازد

فیلم متفاوتی که مهدی پاکدل می‌سازد

مهدی پاکدل یک مجموعه مستند درباره قصه‌ها و افسانه‌های روستاها و شهرهای مختلف کشور می‌سازد.

محمد مهدی دلخواسته تهیه‌کننده مجموعه مستند “هزار افسان” از تولید این مجموعه به کارگردانی مهدی پاکدل، بعد از کرونا خبر داد.

 درباره پروژه‌های مختلفی که در دست دارد، گفت: مجموعه مستند “هزار افسان” را با مهدی پاکدل در دست داریم که من به عنوان تهیه‌کننده و وی به‌عنوان کارگردان در این پروژه حضور داریم و پروانه ساخت آن هم سال گذشته صادر شده است.

وی تاکید کرد: قرار بود این مجموعه در ۳۰ قسمت ساخته شود، البته تحقیق و پژوهش این مجموعه انجام شده بود که کرونا شروع شد و تولید آن به تعویق افتاده است. چرا که برای ساخت این پروژه باید به مناطق مختلف کشور سفر کنیم.

این عکاس سینمایی توضیح داد: این مجموعه درباره قصه‌ها و افسانه‌های روستاها و شهرهای مختلف کشور است، همچنین قرار است باورها و داستان‌های مردم در مناطق مختلف در این مستند به تصویر کشیده شود.

وی تاکید کرد: البته هرچند کرونا تولید این مجموعه را به تعویق انداخته است، اما ما از فرصت استفاده کرده‌ایم تا تحقیق‌های بیشتری را در این زمینه داشته باشیم تا مستند جذابی تولید شود. زمان هر قسمت از مجموعه “هزار افسان” بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه در نظر گرفته شده است تا مخاطب از دیدن این مستندها خسته نشود.

این عکاس سینما ادامه داد: این مجموعه در حال حاضر قرار است توسط بخش خصوصی تولید شود و باید دید که می‌توانیم حمایت نهادهای مختلف را به دست آوریم یا خیر.

منبع،ایران آرت

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا