ریپورتاژ

مشاوره کنکور و کلاس کنکور ماترو

مشاوره کنکور و کلاس کنکور ماترو

گروه مشاوره کنکور و کلاس های انلاین ماترو یکی از برترین گروه های مشاوره تحصیلی و برگزار کننده کلاس های آنلاین در ایران است که با دور هم جمع کردن برترین اساتید کنکور ایران ، بهترین خدمات آموزشی و مشاوره ای را برای دانش آموزان عزیز فراهم کرده است.

در این کلاس های بروز ترین تکنولوژی روز برای تدریس اساتید فراهم شده است و دانش آموزان فقط با یک گوشی و یا کامپیوتر می توانند در این کلاس ها شرکت کنند و از خدمات بی نظیر آن با کمترین و به صرفه ترین قیمت ها بهره ببرند.

در قسمت مشاوره تحصیلی ، آقای ابری و رفسنجانی که هر دو معلم رسمی آموزش و پرورش هستند بر روی فعالیت دیگر مشاور ها که رتبه برتر های رشته های خود دانش آموزان هستند نظارت می کنند و در ضمن خودشان برای مشاور های کلاس های آموزش مشاوره می گذارند که آن ها را نسبت به امور مشاوره ای آشنا کنند تا بهترین خدمات را به دانش آموزان بدهند.

چون بسیاری از مشاور ها ، فقط رتبه خوبی دارند ولی در امر مشاوره اطلاعات کافی ندارند و باید قبل از این که دانش آموز به آن ها سپرده شود ، به آن ها آموزش داده شود تا تکنیک ها و فنون مشاوره را هم یاد بگیرند.

مشاوره کنکوربخشی از فعالیت های مشاوره ای گروه ماترو :

مشاوره آنلاین روزانه و پاسخ به سوالات مشاوره ای آن ها

برنامه ریزی شخصی سازی شده بر اساس برنامه مدرسه و کلاس های دانش آموز

راهکار های مدیریت استرس و مدیریت آزمون

تماس تلفنی و تصویری به درخواست خود دانش آموزان

گرفتن گزارش شبانه از دانش آموزان

معرفی منابع کنکور مناسب سطح دانش آموز

تحلیل و بررسی آزمون ها

انتخاب رشته کنکور

کلاس کنکور آنلاین ماترو :

گروه آموزشی و مشاوره ای ماترو سال ها روی آموزش دانش آموزان پایه کار کرد و در این سال ها افتخارات زیادی کسب کرد (قبولی ۱۰۰ درصدی دانش آموزان در آزمون تیزهوشان ) و زمانی که متوجه یک خلا آموزشی در سال های نزدیک به کنکور شد ، تصمیم گرفت که کلاس کنکور برگزار کند و دانش آموزان با قیمت های بسیار مناسب بتوانند در کلاس های کنکور آنلاین با بهترین اساتید ایران داشته باشند و دیگر نگران محل زندگی خود که ممکن است معلم های با مهارت بالا در تدریس کم داشته باشد ، نباشند.

مزیت کلاس کنکور ماترو :

ذخیره شدن کلاس ها : اگر دانش آموز به هر دلیلی نتونه در کلاس شرکت بکنه ، کلاس ضبط می شه و بعد کلاس دانش آموز می تواند کلاس ها را دوباره مشاهده کند.

و یکی از مهم ترین نکات کلاس آنلاین تلف نشدن وقت شما در مسیر های شلوغ است که خود آن ممکن است بیش از یک ساعت از زمان شما را در طول مسیر هدر بدهد و همین یک ساعت ها در طول سال ، اگر برای تست زدن صرف شود نتیجه پایانی قطعا بسیار متفاوت خواهد بود.

کلاس ها در محیط ادوب کانکت برگزار می شوند و دانش آموزان هم به صورت صوتی و هم تصویری و هم در چت می توانند با استاد در هنگام تدریس ارتباط داشته باشند

سومین مزیت آن پشتیبانی قوی آن است که ۲۴ ساعته شما را ساپورت می کند و در مشکلات فنی شما را راهنمایی می کند.

و کلاس های آنلاین یک مزیت بزرگی که نسبت به پکیج های آموزشی دارد این است که در آن شما می توانید سوال هایتان را مطرح کنید ولی در پکیج ها این قابلیت وجود ندارد و شما می توانید هم در چت و هم به صورت ویس در کلاس سوال بپرسید و استاد به شما پاسخ دهد.

مدیریت کلاس های کنکور آنلاین توسط آقای عظیم رفسنجانی انجام می شود که ایشان مدیر اکادمی فراست هستند که این آکادمی سال ها تجربه در زمینه کلاس های سمپاد و کنکور دارد و در این سال ها قبولی صد در صد مدارس تیزهوشان و رتبه برتر های کنکور را در کارنامه خود دارند.

و این آموزشگاه نمایندگی گاج را نیز دارد یعنی دانش آموزان می توانند علاوه بر کلاس ها و مشاوره تحصیلی کنکور ، آزمون ها را نیز در همین آکادمی ثبت نام کنند و با تخفیف کتاب تهیه کنند.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی(رپورتاژ) داشته و مجله اینترنتی ایران فان هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا