مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

مرد جنجالی هندی که کلید و سیمکارت می‌خورد! + عکس

0 157

جراحی بیمار برای خارج کردن نزدیک به ۴۰ قطعه فلزی از شکمش

تقریبا ۴۰ شیی فلزی – از قبیل کلید، سکه و سیم کارت – از شکم مرد هندی بیرون آمد جراحان همچنین یک تراش و همچنین یک آهنربا یافتند که اکثر موارد به آن می چسبیدند. این فرد ۵۲ ساله که تنها به عنوان جیاکومار شناخته می شود، برای انجام تمام جراحی عجیب و غریب نیاز به دو عملیات ۴۵ دقیقه ای داشت. پزشکان در چنای در ساحل جنوب شرقی هند گفت بیمارانی که اختلال روانی دارند، بدون جراحی می توانند جان خود را از دست دهند.

 

 

دکتر” ونکاتسوارن” دو روش را برای درمان پیش رو داشت و باید با استفاده از یکی این بیمارش را درمان میکرد ؛ او گفت:در چنین موارد اگر در زمان مناسب اشیا بیرون نیایند بیمار ممکن است عوارضی مانند خونریزی روده شدید داشته باشد که در نهایت منجر به مرگ می شود برای همین بدون معطلی پزشکان به دقت روش های گاستروسکوپی را طی دو روز انجام دادند، ۲۲ شیی فلزی از شکم جیایکومار یکی پس از دیگری بیرون آمد و ۱۸ مورد دیگر نیز که پس از آنها تخلیه شدند در کنار هم قرار گرفتند.

از هند : خال زنان هندی بر پیشانی نشانه چیست؟

جراحی بیمار برای خارج کردن قطعه فلزی از شکمش

همچنین بخوانید
پزشکان گفتند که کوچکترین شی ۲ سانتیمتر است و تعدادی از اشیا به آهنربا در داخل معده چسبیده بود.ابتدا اشیاء شناسایی شد زمانی که او یک ام آر آی مغزی برای اختلال روانپزشکی داشت و حدود سه سال تحت درمان قرار گرفته بود.
به گفته ی پزشک معالج بیمار این یک فرآیند با میدان مغناطیسی است، یک مسئله فنی رخ داده است سپس بیمار دچار دل درد شد سی تی اسکن شکم نشان دهنده وجود چند اشیاء فلزی بود پزشک افزود:او در هفته سوم فوریه به بیمارستان مراجعه کرد.
خانواده “جیاکومار” آگاه نبودند که او عادت به بلعیدن اشیاء داشته است بیمار را ارزیابی کردیم و بسیاری از اشیاء فلزی را که در معده به هم چسبیده بودند، یافتیم. این شامل کلید های دوچرخه، سکه ها، تراش، سیم کارت و یک آهنربا بود کوچکترین شیء دو سانتی متر اندازه گیری شده است.

خارج کردن نزدیک به ۴۰ قطعه فلزی از شکم

طبق گزارشات بیمار دچار هیچ آسیبی نشده و شرایط او در حال حاضر خوب است.
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
منبع نمناک
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.