مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

مراقبت های بعد از لیزر لک و خال صورت چیست ؟

0 311

مراقبت های بعد از لیزر لک و خال صورت میتواند حساس و مهم باشد چون در بعد از لیزر پوست شما فوق العاده حساس میشود و ممکن است برایتان مشکلاتی از قبیل وجود لک جدید پیش اورد .
اگر شما هم لیزر را تجربه کرده اید و یا ذر فکرتان است که انجام دهید متن زیر میتواند برای شما فوق العاده مفید باشد .

مراقبت های بعد از لیزر لک و خال

لیزر برای از بین بردن لک صورت چگونه عمل میکند ؟

این سوالی است که ممکن است افراد زیادی در راستای لیزر کردن لک های صورتشان بپرسند برای همین موضوع در ین قسمت عملکرد لیزر را برایتان توضیح خواهیم داد .
به عبارتی لیزر یک طیف است با طول موج مشخص که وقتی روی پوست تابیده میشود توسط رنگ دانه های پوست جدب میشود .
استفاده از لیزر برای برداشتن لک های صورت شرایط خاصی ندارد و همه ی افراد تقریبا میتوانند ان را انجام دهند اما سعی کنید حتما قبل از انجام دادن با پزشک خود مشورت کنید.

همچنین بخوانید

بیوگرافی لیونل مسی

مراقبت های بعد از لیزر لک و خال

مراقبت های بعد از لیزر لک و خال صورت چیست ؟

همانطور که میدانید اولین و مهم ترین موضوعی که باید رعایت کنید بعد لیزر لک های صورت خود قرار نگرفتن در معرض افتاب است که هیچ نوری از سمت افتاب روی پوست شما نتباد .
به همین دلیل استفاده از ضد افتاب میتواند برای کسانی که لیزر کرده اند بسیار مهم و حیاتی باشد و سعی کنید از ترمیم کننده هایی که دکتر برایتان نوشته است حتما به مدت یک هفته استفاده کنید .

مراقبت های بعد از لیزر لک و خال
شاید بسیاری از شما در رابطه با درد این عمل پرسیده باشید که بهتر است بدانید درد غیر قابل تحملی ندارد و در حین انجام کار سوزش ریزی دارد .
برای همین موضوع سعی کنید به مرکزی که مراجعه میکنید یاداوری کنید که برایتان از بی حسی ها استفاده کنند چون استفاده کردن از بی حسی درد و سوزش لیزر را تا حد بسیار زیادی برایتان کاهش میدهد.

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.