مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

مد تابستان ۹۸ از کلیپس و صندل‌ های مرواریدی

0 437

تابستان بهترین فرصت برای تغییر استایل و استفاده از اکسسوارهای جذاب و خاص است. کسانی که جرئت می کنند و از این نوع اکسسوارها استفاده می کنند روحیه ای جنگجو و انعطاف پذیر را دارا هستند. هر فصل با ترند شدن اکسسوارها مد جدیدی به راه می افتد که اکثر جوانان به دنبال آن هستند.

در مد تابستان ۹۸ می توان از کلیپس های مرواریدی و کلیپس های مرواریدی نام برد که هر کدام با شکل و انواع مختلف قابل خریداری هستند. این اکسسوارهای مرواریدی از دیرباز در بین مردم و سلبریتی ها محبوب بوده اند دلیل آن هم این است که به راحتی با دیگر اجزای استایل شما قابلیت ست شدن را دارند. با انتخاب این نوع از اکسسوار ها می توانید لباسی ساده را انتخاب کنید تا اجزای دیگر خود را به خوبی نشان دهند.

هر چیزی که مروارید داشته باشد برای تابستان پیش رو یک مزیت به حساب می آید از دست بندهای تابستانه با طرح ستاره و ماهی تا صندل های ساده ی مرواریدی همگی می توانند طراوتی خاص به پوشش شما ببخشند.

همچنین بخوانید

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.

;