رسانه

ماجرای عجیب روزی که آن هاتاوی زن گربه‌ای شد

ماجرای عجیب روزی که آن هاتاوی زن گربه‌ای شد

آن هاتاوی که پیشتر نقش زن گربه‌ای را ایفا کرده است حالا برای زویی کراویتس توصیه‌ای دارد.

 زویی کراویتس باید هر توصیه‌ای برای بازی در نقش “زن گربه‌ای” را نادیده بگیرد. این توصیه‌ای است که “آن هاتاوی” بازیگر همین نقش در فیلم “شوالیه تاریکی برمی‌خیزد” به کراویتس می‌کند. هاتاوی به‌تازگی در مصاحبه با “کلایدر” در پاسخ به این پرسش که آیا توصیه‌ای به کراویتس که این نقش را در “بتمن” بازی می‌کند دارد یا نه، ابتدا می‌گوید: “تصاویر او هنگام پایین آمدن از پله‌ها را ندیده‌اید؟ او به توصیه‌ی من احتیاجی ندارد.”

هاتاوی سپس توضیح می‌دهد که دقیقاً به چه علت کراویتس نباید به توصیه‌ای گوش کند: “به نظر من تنها راه بازی در آن نقش این است که نسخه‌ی خودت را ارائه کنی.” او اضافه می‌کنم که دقیقاً با همین رویکرد در بازسازی “جادوگران” “رابرت زمکیس” نقش “جادوگر اعظم” را بازی کرده و جانشین “انجلیکا هیوستن” شده که در نسخه‌ی اصلی فیلم به کارگردانی “نیکلاس روک” نمایشی به‌یادماندنی به جا گذاشته بود.

 هاتاوی برنده‌ی اسکار می‌گوید مخاطبین و دوستداران سینما نباید بیش از حد بر روی مقایسه‌ی دو بازی و دو نسخه‌ی شخصیت تمرکز کنند: “برای دیدن کار کراویتس بسیار هیجان‌زده‌ام. فکر می‌کنم او انتخاب درستی بوده.”

فیلم “بتمن” به کارگردانی “مت ریوز” و بازی “رابرت پتینسون” در نقش “بروس وین”، “پل دنو”، “کالین فرل”، “جان تورتورو”، “اندی سرکیس” و “جفری رایت” ۴ مارس سال ۲۰۲۲ اکران خواهد شد.

منبع،ایران آرت

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا