مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

طراحی تابستانه ناخن

0 273

در هر استایل و سنی می توان خوش پوش و زیبا جلوه کرد، توجه به انتخاب اکسسوارها و دانستن ترکیب همنشینی رنگ ها در کنار یکدیگر می تواند از شما بانویی زیبا بر اساس مد روز بسازد. توجه به ناخن ها و تقویت و زیبایی آن ها یکی از کار هایی است که هر بانوی ایرانی باید به آن توجه خاصی داشته باشد.

دست ها نمایان گر روحیات و خلق و خوی افراد هستند و صد البته آرایش آن ها مطابق با روحیه و هر فصل می تواند زییایی بی حد و وصفی به هر کسی اضافه کند. با شروع فصل تابستان و گرم تر شدن هوا استفاده از رنگ های روشن، جیغ، پاستلی و … رونق دوباره ای می گیرد. در اولین نگاه به فصل تابستان المان هایی مانند میوه های تابستانی، ساحل، بستنی، آبمیوه و … را به یاد می آوریم. طراحی و اجرای این عناصر بر روی ناخن همراه با رنگ های شاد و سرزنده می تواند انتخاب خوبی برای این فصل باشد. از ترکیب رنگ های شاد و پر انرژی نترسید و همین امروز یکی از طرح های زیرا برای ناخن خود برگزینید.

همچنین بخوانید

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.

;