مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

۴ راهکار فوری برای شاد شدن

0 25

همه ما می دانیم که زندگی شامل فراز و نشیب ، پستی و بلندی است ، اما لحظات زیادی هم وجود دارد که میتواند ما را شاد و سرزنده کند ! ما به عنوان انسان که توانایی های بسیار زیادی داریم ، ما شایسته این هستیم که هر از گاهی برای خودمان جشن بگیریم و شادی کنیم. اما ، چرا باید برای جشن گرفتن برای خود کمی وقت بگذارید؟ چون ارزششو داری!بنابراین ، آیا آماده هستید که بدانید چگونه؟ بیا بریم!

جذب شادی بیشتر با این روش ها

 ۱- استراحت کنید

استراحت امروز بسیار لوکس شده است ، همچنین به این دلیل که اکثر روزهای خود را غرق در کار می گذرانیم. علاوه بر این ، با شیوع بیماری همه گیر زندگی شما ، تقریبا هیچ تمایزی بین زندگی شخصی و کاری وجود ندارد. بنابراین ، کمی استراحت کنید ؛ می توانید فقط در خانه استراحت کنید ، فیلم های مورد علاقه خود را تماشا کنید و کتابهایی را که از دست داده اید بخوانید. این به شما کمک می کند تا از فرسودگی روحی نیز جلوگیری کنید!

۲- برای خود نامه شکرگزاری بنویسید

زمان هایی پیش آمده است که ما از دیگران قدردانی کرده و آنها را تصدیق کرده ایم ، اما در بسیاری از مواقع از خود تعریف کرده ایم؟ دقیقاً به همین دلیل است که باید نامه ای برای خود بنویسید ، جایی که در مورد ویژگی های مثبت خود صحبت می کنید. این می تواند هر چیزی باشد که دوست دارید ، اما بنویسید!نوشتن نامه به خودتان می تواند به شما در رسیدن به اهداف نیز کمک کند.

همچنین بخوانید

۳- به یک مراسم شاد بپردازید

این می تواند هر چیزی باشد که هفته ای یک بار برای قهوه بیرون بروید یا از حمام گرم با حباب در خانه لذت ببرید. همچنین می توانید آخر هفته را به تماشای آنچه دوست دارید بگذرانید ،برای خود یک جشن یکنفره بگیریدفخوراکی های مورد علاقه تانر ا بخورید ،کیک بپیزد ، و … با صدای بلند بخندید و شاد باشید.

۴- با خود مهربان باشید

گفته می شود که باید با دیگران مهربان باشید ، اما با خود مهربان بودن چطور؟ مراقب خودتان باشید ، همانطور که به نزدیکترین دوستان و خانواده خود و کسانی که دوستشان دارید توجه می کنید. خواسته ها و نیازهای خود را همیشه در اولویت قرار دهید.

بنابراین خانم ها ، به یاد داشته باشید که شما عالی هستید! شما سزاوار همه عشق و مراقبت هایی هستید که دیگران انجام می دهند. حالا ، آماده جشن گرفتن برای خود و کسب شادی بیشتر شوید!

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.

;