مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

سریال نوروز رنگی بدون حمید لولایی ساخته می شود

0 56

سریال نوروز رنگی بدون حمید لولایی ساخته می شود

حمید لولایی از سریال نوروزی کنار رفت

سریال “نوروز رنگی” به کارگردانی علی مسعودی بدون حضور حمید لولایی ساخته خواهد شد.

 هفته آینده بعد از تأخیر چند هفته‌ای، سریال “نوروز رنگی” در مشهد جلوی دوربین خواهد رفت. تأخیر در شروع تصویربرداری باعث شد که حمید لولایی در این مجموعه تلویزیونی حضور نداشته باشد.

علی‌اکبر تحویلیان تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی  گفت: این سریال نوروزی هفته آینده جلوی دوربین خواهد رفت تا برای آنتن ۱۴۰۰ آماده شود.

وی افزود: تأخیر در شروع تصویربرداری باعث شد تا نتوانیم در خدمت حمید لولایی باشیم و او سر سریال دیگری برود. الان به دنبال دو سه بازیگر دیگریم که البته ترجیح‌مان بازیگران مشهدی است. همچنین تحویلیان از حضور رابعه اسکویی در سریال “نوروز رنگی” خبر داد.

همچنین بخوانید

پیش از این علی مسعودی کارگردان سریال به تسنیم گفته بود: نگارش فیلمنامه به پایان رسیده و بازیگران مشغولِ دورخوانی‌اند تا بعد از ماه صفر فیلمبرداری را در مشهد آغاز کنیم.

به گفته کارگردان سریال، “نوروز رنگی” قرار است در ایام نوروز روی آنتن برود و هیچ شتاب و عجله‌ای در تولید نداریم؛ از طرفی مقدمات کار وقتِ بیشتری از ما گرفت و کمی از زمانی که برای تولید اعلام کرده بودیم عقب افتادیم. وگرنه نگرانی برای آماده شدن کار نداریم و ان‌شاءالله “نوروز رنگی” به نوروز ۱۴۰۰ تلویزیون می‌رسد.

این مجموعه در فضای روزهای پایانی اسفندماه یکی از سال‌های دهه ۱۳۶۰ می‌گذرد. کاری که در عینِ طنز و سرگرمی، قرار است به سنت‌ها و آداب ایرانی در مشهد بپردازد. تاکنون بازیگرانی چون حمید لولایی، شهرام قائدی، جواد خواجوی و محمد اسلامی برای بازی در این سریال قرارداد بسته‌اند. حدود ۷۰ درصد بازیگران این سریال نیز تازه‌کار و بومی مشهدند.

مجموعه تلویزیونی “نوروز رنگی” به نویسندگی و کارگردانی علی مسعودی و به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر تحویلیان ساخته خواهد شد.

منبع،ایران آرت

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.